Idi na sadržaj

Pozajmljujete li novac?


Preporučene poruke

Od danas ne više. 

Bilo je krajnje vreme da se kaže istorijsko:''Njet''. 

Zašto? 

Počinje školska godina, a dotične to ne zanima, zašto bi mene zanimalo to što oni imaju - nemaju? :) 

(podrazumevano je da Goga uvek ima kešovine? ima, ali pre svega i svih ima i svoje prioritete) 

Oduvek sam na pozajmljivanje novca gledala, kao na gubitak... ne novca, već prijatelja. 

Nisam imala problem sa tim da pozajmim, dam novac, no... da ne bih došla u situaciju, koju sam navela, 

sečem u korenu i šibam napred. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Samo da nastavim tamo gde sam stala pre nepune dve godine. 

Prošle nedelje sam bila u situaciji da mi čovek traži dvaes' dinara. Pre toga pala priča.. jaooo ti si carica.. dobra ti frizurica.. sve ono što ja znam :lol:  Sarađujemo... ali nismo toliko dobri, da bismo se toooolikooo komplimentirali... (još u rimi :lol: ) 

Pogledam ga... ravnodušno.. ''Imam, ali ne dam'' bez mnogo objašnjavanja. 

Lm.. kada krenem da radim, ponesem sa sobom vodu, kafu, klopu.. kao da idem na izlet :lol: jer nikada ne znam kada ću da se vratim kući. To, što će tamo neko da mi se obrati na ovakav, ili onakav način.. ne pije vodu. Nisam im ja tamo Majka Tereza :) 

Ispadoh i kučka.. ali sam čista pred sobom.. jer kada pojedinci osete da si ''mek''.. počnu to da upotrebljavaju. Nisam iz te priče. 

I glava mirna.. jer smo svi tamo iz jednog razloga. Jasan je taj moj stav šefu, tako da imam kredit kod njega. (kredit.. ne u materijalnom smislu). 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...