Idi na sadržaj

Outlet ''Fashion Park'' Inđija


Preporučene poruke

Ne znam ustvari da li je to bilo prekljuce ili dan pre. Bila sam onaj dan kad je otvoren. Putovali smo od Indjije do tamo (3km) nekih sat i po. :osmeh:

Kupila sam par stvari za koje sam bila sigurna da su jeftinije nego u Novom Sadu i nisam kupovala nasumice jer je jeftinije vec ono sto sam morala da kupim svakako.

Videla sam da se distributeri ne drze bas outlet principa, mislim ima robe koja jeste ali zdudali su oni tamo sve sto imaju i za ovu godinu i za dogodine. U dosta prodavnica nisam ni usla zbog guzve, negde se cekalo na kasi i po sat vremena, u Najku i duze pa pretpostavljam da je to zbog dobrih cena. Kazacu da su patike sa 17000 spustene na 10 da docaram odnos i tako.. Sta znam, malo je bolji izbor nego u gradu i sve je na jednom mestu pa mozda odem jos koji put al nimije pod obavezno..

Izmenjeno od strane člana Lillith
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Ne volim (u startu) mesta u koja svi "trce" i ne volim potrosacki mentalitet koji nam sve vise ugradjuju u mozak.

Kada su se onomad i Bg otvarali TC "Delta" i TC "Usce" svi su trcali da vide ta cuda...Otisao sam posle dobrih godinu, godinu i po i to samo zbog bioskopa ili kuglane.

Secam se i kada je Mek otvaran u Bg...mislim da sam ga posetio medju poslednjima... Ne volim "masovne histerije"...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...