Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ne šinko.

Kurva je ona koja daje svima.

A ona koja daje svima osim tebi je prokleta kurva. :liza:

A, ne, ne ... gresite, kolega! Ona koja daje svima, nije kurva - to je radoDajka :strikeraj: i to je neseBicna cica. A ta, sto daje svima osim tebi ..... ta je, ili ispekla zanat, ili je 'selo izvikalo' da je dala svima, a ustvari se zderu sto joj nisu metnuli :liza: ... u svakom slucaju, dobra cica!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A kakvo je njeno qrvanjsko delovanje?

otkud zam :neznam: jeboyoypasmater

VaLda ide od vrata do vrata, lazZe.. mazZe.. širi nemoral (čitaj - noge).. i sve to bRez Plana, Programa i Qrvanjskog Statuta :zakletva:

Hoće (kažu) da napadne, izaziva, skače na ljude..... uŽas

Hoće i da naplati.. bez fiskalne kase

da strpa u svoj džep

bez pedevea za diNkića :dry: bez proCenta za državu :dry: i ostale maKroe :dry:

ma.. sektašica je to

zlo neviđeno

samo samcito dNo!

:ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...

ja bih vjesto izbjegao ovaj naziv pa bih rekao Promiskuitet..muski.. zenski to je to...

Promiskuitet nije obicno kurvanje iz zelje za sexom..ili jao dobra je moram da je imam..pa kud puklo.

nego promiskuitet je nesto sto tera iznutra na nove i nove avanture...Najcesce na zalost promiskitetni ne mogu ostati u porodici..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

``Sve su one kurve!``-rece drug iz vojske, crnogorac, patrijarhalista. Kada pogledamo seksualno ponasanje i aktivnost danasnjih zena u odnosu na zenu pre par decenija koja je jedino muza imala u svom zivotu, pa sta reci? Mnoge stizu do broja recki od 10, 20, 50... Neko cak pre napunjene 3. decenije!

Kraj dvadesetog veka je doneo i izjednacenje polova, pa se pojavljuju zene svestenice, policajke, vozaci(ce?) kamiona i slicno. Tako se i naziv kurva, valjda prestaje biti vazece samo za jedan pol.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kakve veze ima broj recki sa ovim pojmom?

Ti kažeš da se to izjednačuje?

Pa... ne bih baš rekla :jok:

Sama ta reč mi je previše jaka za bilo koju osobu, i kako kaže Morf, teško da sam je ikada izgovorila do sada...

Ali - qrve nisu osobe koje imaju ovaj ili onaj broj recki... to definitivno ne... jer bi, ako bi se to tako merilo, više od pola današnje populacije moglo da se etiketira tim nazivom...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Qrva... U nasem narodu velika uvreda.....

Sto rece jedan covek:

" Kurva nije ona koja spava sa svima vec samo ona koja meni neda....."

Ili sto rece jedna moja drugarica:

"Jeb#la sam se iz zadovoljstva a pare uzimala iz navike....."

Mada mislim da termin "kurva" nasi ljudi vezuju za nesto nemoralno, nisko , prosto.... Dok pojam prostitutka je onaj termin sto bi trebala da znaci rec "kurva".....

U mom zivotu sam upoznao nekoliko desetina kurvi i mogao bih za sve njih reci da su to uglavnom tuzne zivotne price..... Meni je tih devojaka u neku ruku zao....

Nikad nebi mogao da budem sa prostitutkom jer je to za mene ponizenje i to ne zelim ali sam ih upoznao dosta i neke su mi prijatelji....

Poznajem jednu devojku koja mi je pricala da je imala jedan lep trocifren broj muskaraca u svom zivotu.... Odlicni smo drugari i ja joj verujem.... Pricala mi je razne anegdote iz zivota od smesnih do tuznih.....

Tako da po meni Kurva je samo zanimanje kao i svako drugo...... A sto se termina tice mislim da ga je Rade Serbedzija odlicno opisao u filmu Variola Vera na pojmu "piz#da i Pi#cka...."

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Prostitucija je zanimanje..musko i zensko,i to musko u ekspanziji,neslavno i najstarije.Ali,zasto je rec -kurva- zenskog roda,cak i sama ilustracija prvog posta?Danas je to karakteristika  bilo muskaraca,bilo zena koji sede na dve stolice,u poslu,politici sportu..oni sto saradjuju zvanicno sa jednima,skriveno sa drugima i vise je oznaka karaktera,podlosti,pokvarenosti,nego zanimanja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...