Idi na sadržaj

Koliko mobilnih telefona nosite sa sobom


Koliko mobilnih telefona nosite sa sobom  

15 glasova

  1. 1. Koliko mobilnih telefona nosite sa sobom

    • 0
      1
    • 1
      7
    • 2
      5
    • 3
      2
    • 4
      0
    • više od 4
      0


Preporučene poruke

Samo jedan. Jedan telefon, jedna kartica, jedan broj i tako otkad sam nabavio prvi uređaj pre 12 godina. Ne volim ta žongliranja karticama i telefonima, mislim da bih se brzo pogubio u takvoj situaciji. A ne volim ni kad hoću da pozovem nekoga pa moram okrenuti tri ili četiri broja da bih ub'o onaj koji trenutno koristi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

mala ispravka, važi za mene a mislim da i za većinu drugih, veći broj kartica ili t. aparata nije u cilju žongliranja, nego, kupiš svoj broj, obično uz neki ugovor zarad dobijanja telefona za dinar, pa ti onda u firmi uvale broj, svoj ne gasiš zbog ugovorene obaveze a firmin nosiš zbog pretnje da ćeš biti sankcionisan ako nisi dostupan 24h(mobing), svoj broj ne gasiš zato što nikada ne znaš da li ćeš sutra ostati bez posla a samim tim i firminog broja i na sve to neko drag se preseli u r. srpsku, moja mreža(tj mog broja tel) nema saradnju sa tom državom pa ako hoću jeftine poruke moram da imam i karticu (tj broj) koji je u "rodbiskim" odnosima sa republičkosrpskim operaterom...

a daće Bog (postojao on ili ne) da se i ti gazda jednog dana zaposliš, pa da i tebi uvale firmin tel pa da vidiš kako je nama, običnim smrtnicima, što žongliramo sa više brojeva...

p.s. uvek sam mislio da je kratko i jasno ali sam se prevario...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedan telefon,

jedan broj.

Ko mi je im'o broj pre dvadeset godina ima ga i danas.

Umelo je da mi ide na živce i kod mog čoveka (za koga sam u.b.r. imala toleranciju od minus do plus besKonačno) i kod još nekih milih i dragih ljudi (uz toleranciju od minus do plus Konačno) što menjaju brojeve "tripuT dnevno"..

k'o majce, charape i gache

pa me to tek nervira kod drugih nemilih i nedragih ljudi

a naročito kod (iz)obilja nepoznatih pokondirenih tikvi.

jbt... kad tresne na sto tri do pet telefona, šta li tada (u sebi o sebi) misli ....................... čemu li se nada :wacko: tada

...ili bilo kada :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 godina kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...