Idi na sadržaj

Dočekali smo ''BIOSKOP ARENA CINEPLEX'' :)


Preporučene poruke

Moram da okačim ovu vest, jer sam kao stari ljubitelj bioskopskog platna i celokupne atmosfere gledanja filma u bioskopu, srećna što se naš grad može od nedavno pohvaliti novootvorenim bioskopom ''ARENA CINEPLEX''.

Evo i vest:

BIOSKOP ARENA CINEPLEX

Arena Cineplex je moderan multipleks bioskop nastao preuređivanjem starog bioskopa Arena.

Nova Arena ima šest sala sa 1.150 mesta i sa savremenom tehnologijom, u kojima će se dnevno prikazivati od 12 do 15 filmova. Cene ulaznica kreću se na nivou od 250 do 300 dinara sa specijalnim popustima za socijalno ugrožene kategorije stanovništva.

Sale Arena Cineplexa u tehničkom i vizuelnom identitetu su apsolutno jedinstvene u zemlji, budući da su opremljene:

• "Wall to wall" platnima (harilness hall)

• Dolby Digital EX procesorima zvuka

• Kinoton 35mm projektorima

• Digitalnim projektorom: Christie Digital cp 2000-ZX

• 3D Dolby Digital tehnologijom koja omogućava vrhunski doživljaj 3D fimova

• Konfornim DESTRO sedištima sa razmakom između redova od 1,2 metra

• Klimatizacionim sistemima koji garantuju konstantnu temperaturu od 23-24 stepena tokom cele godine.

Art Vista je na 15 godina zakupila 2.070 metara kvadratnih prostora "Arene", po ceni od 102 dinara mesečno za metar kvadratni, a u njegovu rekonstrukciju i opremanje uložila je oko dva miliona evra. Novi vlasnik obavezao se da će zaposliti i deset radnika "Zvezda filma" u čijem je vlasništvu bila Arena.

Kompanija Art Vista iz Beograda zakupila je u avgustu 2009. godine Arenu, nakon što je kompanija Mirius Tak povukla svoju ponudu.

izvor: nadlanu.com

***

Pre par dana sam vodila decu na jednu projekciju i svidelo nam se. Prostor je lepo uređen, nov, uredan, osoblje je ljubazno, karte nisu mnogo skupe, a doživljaj je neponovljiv. :uredu: Posebno, ako se gleda film u 3D projekciji :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Dragi Novosadjani...mnogo mi je drago što konačno opet imate pravi bioskop. I to veoma moderan.

I ja sam ljubitelj gledanja filmova u bioskopu i očaran tom magijom u zamračenoj sali.

U Bg imamo nekoliko sličnih, a ono što je meni najvažnije je da je "Roda cineplex" od mene na samo 15 minuta hoda.

Nema tog kućnog dvd-a koji može da zameni čitav ritual odlaska u bioskop! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

E ovo nisam znala, mislim da je Arena ponovo proradila. Bas me je obradovala vest. Poznato mi je kako te sale izgledaju i rekla bih da karte zaista nisu skupe. Ovde klepaju po usima sa cenama, a jos ako je film 3D.. ijaooo. Ali opet, ne ide se svaki dan. Ne moze ni 3D TV sa HD emitovajem da zameni ugodjaj gledanja dobrog filma na bioskopskom platnu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...