Idi na sadržaj

Da li je vreme PC računara prošlo?


Preporučene poruke

Interesuje me vaše mišljenje na ovu temu. Sve češće se može pročitati na mnogim stručnim sajtovima da je vreme klasičnog stonog računara prošlo i da će ga zameniti (da su ga zamenili) prenosni uređaji sa većim ekranom. Priča ide u pravcu teorije da su tableti, netbook računari i laptopovi dovoljno razvijeni da u potpunosti mogu zameniti PC računar. Ovi bi, posledično, mogli nestati u skorije vreme.

Ja se s tom celom pričom nikako ne mogu složiti. Naročito kad su tablet računari u pitanju. Te skalamerije nemaju i nikad neće imati ono što je potrebno za normalan rad, tj. za bilo šta više od slušanja muzike i gledanja video sadržaja, korišćenja društvenih mreža. Netbook računari imaju malo više mogućnosti, alii je veličina ekrana isuviše mala za bilo kakav ozbiljan rad. Mogu imati memorije koliko 'oćeš, ali neke stvari na njima nikad nećemo moći raditi. Kod laptop računara ograničavajući faktor je cena. Oni imaju šansu da u budućnosti zamene pc, ali mislim da je i to prilično daleko.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Nije prošlo,al samo što nije :beyond:...mada sam ja sentimentalna,vezujem se za neke stvari al to nije tema ovdi...

Netbook računari imaju malo više mogućnosti, alii je veličina ekrana isuviše mala za bilo kakav ozbiljan rad. Mogu imati memorije koliko 'oćeš, ali neke stvari na njima nikad nećemo moći raditi.

Morfe sve mi diraj al netbook ne :jok:...on tačno služi svojoj svrsi,i u suštini nije i ne mora da bude primaran računar.

Šta ja znam...ja moj vovim...ma šta vovim,obožavam bre :jupi:

eve ga:

samsung-n120-netbook.jpg

Izmenjeno od strane člana Duga 12
sličica ;)
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...