Idi na sadržaj

Bioenergija - koliko ste upoznati? Dodatak: Knjiga Barbare en Brenan - Ruke koje leče


Preporučene poruke

Forumaši, zanima me koliko ste upoznati i koliko vas uopšte interesuje tema bioenergije. Da li ste nekad imali iskustava s bioenergetičarima ili pak ste sami izveli neki bioenergetski pokus? Da li ste i koliko spremni da zakoračite u svijet suptilnih energija?

Za sve vas koje posebno interesuje to područje ili pak samo želite da proširite svoju opštu kulturu, preporučujem knjigu od Barbare en Brenan - Ruke koje leče.

Barbara en Brenan - Ruke koje leče

DOWNLOAD LINK:

http://www.baneprevoz.com/e-knjige/Barbara-Ann-Brennan-Isceljiteljske-ruke_336/

ili

http://www.scribd.com/doc/49635099/Barbara-En-Brenan-Ruke-koje-Lece

Knjiga Barbare En Brenan "Ruke koje leče" je uživanje za osobu širokih pogleda, koja je voljna da ih proširi van domašaja "realnog" u našem svakodnevnom razumevanju i znanju. Barbara En Brenan ima mnogo zasluga za to, ima osnovu u fizici, praksu u podučavanju u više tehnika, a postigla je i to da je smatraju, najverovatnije najboljim spiritualnim lekarom (ne psihijatrom) u zapadnom delu sveta. Ova knjiga je obavezna za sve lekare koji žele da budu još bolji i za sve koji pružaju zdravstvenu zaštitu; ona je inspiracija za sve koji žele da shvate istinsko ljudsko biće, da shvate ono izvan domašaja ljudskog oka.

(opis preuzet sa feniks-libris.com, pri tome gramatički i pomalo sadržajno ispravljen)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam imala iskustva sa bioenergetičarima.

Jesam imala iskustva konkretno sa ljudima koji su se pre svega bavili medicinskom naukom,

a zatim istu primenjivali u kombinaciji sa bioenergijom lečeći pacijente.

Svako od nas poseduje bioenergiju, samo je pitanje da li će je i na koji način kanalisati.

Ne želim da se dotičem šarlatana, koji leče na daljinu i sličnih gluposti, koje su mi više tužne, nego smešne.

Sve je u našim glavama, skladu i/ili neskladu uma i tela.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

.. koliko ste upoznati i koliko vas uopšte interesuje tema bioenergije. Da li ste nekad imali iskustava s bioenergetičarima ili pak ste sami izveli neki bioenergetski pokus? Da li ste i koliko spremni da zakoračite u svijet suptilnih energija?

Upoznata sam sa svim mogućim irealnim.. do najsitnijih detalja i finesa.

Bioenergija je čudo.... burazere.

Volim ljude koji poseduju spirit_energiju, koja motiviše, "hrani" i "leči"... ne mora biti bioenegetičar (jer ja i nisam pacijeNT)

Isto tako oSetim negativ energiju (na kilometar, na sto kiloMetara, na hiljadu kilometara, preko sveta.. preko neta)

Posedujem svetlosTnu enegiju...

(ne.com lečim a ne.com uterujem: bubuljice,akne,meke noTke,tvrdu stolicu/proliv,opadanje kose,glavobolju.. i svakojaku alergiju :hahaha::lol:)

Vladam metodom refleksije... metodom "oGledalce"

Postupak:

prvi put na netu.. poveke za vas

Kada namirišeš negatiV skota s'negatiV zračenjem, odma' zauzmeš "pozu" ogledalce-ta (kao kad ogledalcem uhvatiš sunčev zrak , pa ga pošalješ gde ti volja).

Meni je volja da takav zrak vratim tamo odakle je i doš'o. Ne u peezdoo materinu, nego kod onog što mi ga posl'o (jbt, zrači k'o da se prosr'o :lol: k'o balega).

I :neznam: negativac se sprizZi sam

U potpisu: Ona koja zrači zrake kroz zrak ... :pst: tvorac knjige "Oči koje negativne zrake spreče, s'pogledom koji odbija i seče."

Lajtenerg@ična maDamme .. suptilna dokTorica VajoLeta :narcisa:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Imam utisak da je 'bioenergetika izasla iz mode'. Naime, secam se kada se pojavila, kada je bilo puno emisija na televiziji, i kada se o njoj puno pisalo ...bilo je Strucnjaka i 'strucnjaka'... a onda su prestali (cini mi se), slicno, kao sto je bilo sa Homeopatijom. Verujem da ima svojih pristalica, poklonika alternativne medicine, ali meni stvarno ne bi palo na pamet da potrazim pomoc bioenergeticara, umesto doktora. To je malo stvar kulture, malo (ne)informisanosti ...i, bogu hvala, nema potrebe.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sećam se Alana Čumaka :ggg:

pa ni tada nismo bili dokucani.

U tadašnjoj TV Reviji, ako se dobro sećam, izašla je plastificirana fotografija

nadaleko čuvenog bioenergetičara :lol:

Onako mladoj, neiskusnoj i neiskvarenoj :treptrep: mi je bilo neshvatljivo kako su ljudi mogli da stavljaju tu fotku :ajme:

gde god su stigli... (mislim da delove tela)

Jedna komšinica je stavila fotografiju koja širi bioenergiju na daljinu u saksiju sa svećem koje je venulo :hahaha:

Jbga, cveće je uvenulo :ajme:

Nego... čitava priča je o našim naravima, naivnosti... i ništa se tu promenilo nije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U svakoj (da li da to nazovem naukom?) ima dokazanih činjenica i onoga što nije ušlo u nekakve zvanične tokove ali se pretpostavlja da može imati uticaja. Tako je nekako i sa bioenergijom. Opet, kao u svakoj nauci, među ljudima koji se njome bave ima ozbiljnih stručnjaka i šarlatana koji grabe slavu na neznanju i lakovernosti običnog sveta. Tako je uvek bilo i biće.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

@Sergio da li bi mogao opet postaviti link za download knjige "Ruke koje lece"?

I zamolio bih te da ne bude verzija "Iscjeliteljske ruke", posto mi taj prevod bas najbolje ne lezi i dosta texta mi je nerazumljivo, vec bas ova verzija "Ruke koje lece". Hvala unapred! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...