Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Za ovu oblast sam verovatno najmerodavniji. :kez: Mislim da sam obišao sve radnje za mobilne telefone u Novom Sadu i samo u jednoj sam uvek nalazio ono što mi treba, bilo da su u pitanju slušalice, maske, baterije... Radnja je u podzemnom prolazu kod Bazara. Kad uđete sa strane Pošte, skrenete levo u onaj prolaz u obliku slova U, na samom zavijutku s unutrašnje strane, nikad nisam provalio koji naziv ima radnja.

Imaju sjanu ponudu ako želite prodati polovan mobilni telefon, uvek su dosta povoljne cene.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Za ovaj prokleti Majkrosoft windows fon ne da ne mozes nabaviti futrolu, gumeni omotac protiv udaraca, nego ne mozes kupiti ni originalnu fabricku zadnjicu u boji.
Nije mi do boje, vec se zadnji deo iskrivilo i sada imam eho na zvuku plus los kontakt na mikrofonu. Najmanje tri puta sam razbijao staklo, svaki put platio 70 eura a gumenog omotaca nema pa nema, nema ni kod Telenora. Toliko o windows telefonima.




Eh, ne, imam i pohvalu za njega, kada iz dzepa upadne u toalet prilikom male nuzde, ako se brzo izvadi, rastavi i iscupa baterija, nece se pokvariti. Jest da ce posle malo mirisati na moshus, ali za telefon po toj ceni, tako nesto se moze oprostiti! :laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...