Idi na sadržaj

Sendviči, bureci...


Preporučene poruke

Burek...

posao mi je takav da doručkujem skoro svaki dan u drugom mestu, ne nosim doručak od kuće pa kupujem šta stignem, za moj ukus bureci su najukusniji u Vrbasu, burekdžinice Goga, u pekari u ravnom Selu (još ako naiđete a oni dan pre toga pekli prasiće...neopisivo dobar ukus!), u Srbobranu pekara Internacional, u Ruskom Krsturu u centru u pekari, u Zmajevu preko puta zabavišta, u Novom Sadu, tj na Klisi kod semafora( a tek što su im dobre pogačice sa čvarcima!!!), u Bačkom Petrovcu kod mostića (imaju burek i sa borovnicama), u Subotici burekdžinice Lipa, u Kuli index kod Mađara i palačinke sa Milkom odma pored, u Crvenki na autobuskoj stanici ćevapi umotani u slaninu........

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A mene da ne vodi, samo da me pita? :dry:

Sendviče ne pomenusmo. Na Bulevaru kralja Petra, od policijske stanice ka Bulevaru oslobođenja ma jedna mala pekara sa jednim od najukusnijih sendviča koje sam ikad probao. Kulen, sir, salata, krastavci, sve u velikoj lepinji s dodacima po želji - za 120 dinara najedete se do mile volje. Naravno, opet sam zaboravio naziv pekare. :roll:

Na autobuskoj stanici sam pre neki dan probao sjajan sendvič sa bečkom šniclom, poslednji kiosk ka izlazu na Bulevar Jaše Tomića. Mislim da je koštao 100 dinara, nisam siguran.

Isti takav, samo obilniji (šnicla je znatno izdašnija) ima i u Bačkom Jarku, u pekari u centru - 120 dinara.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...a tek što je dobar banjalučki ćevap u Temerinu ne pijaci!

a od pijace pa prema školi, pređe se semafor i malo dalje, sa desne strane ima pekara, sendviča, pita...ja sam jeo neki sendvič sa pohovanom piletinom, dobar!

a u Bačkom Jarku sam kupovao fantastične somune, nisu jarački, iz Temerina su sa kolonije, ali su jako dobri!

ako prolazite kroz Crvenku morate svratiti u Jaffin diskont i probati njihov krem, Nugata, ako meni ne verujete pitajte Boginju kakav je (krem)

kad sam već izašao iz teme ali i dalje je hrana u pitanju, na Carnexovom diskontu u Vrbasu, ispred same fabrike, možete kupiti trajnu robu po znatno nižim cenama, npr gotovo jelo svinjski gulaš je oko 135 din a pasulji od 80 pa na više...

Trivitov diskont u Vrbasu ne nudi robu nekog extra kvaliteta ali radi po celu noć, pa ako naiđete sa grtalicim u 3h ujutru, možete pojesti vruć burek ili bar podgrejan....

setiću se ja još nečega, za ovaj put toliko

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Samo ti neo razgledaj a ja ću i dalje svaki dan da ubijam po jedan burek za doručak :bek: 
Imam mali problem...obožavam burek sa jabukama :bek: 
Ne ustežem se ni od bureka sa sirom ali ipak ako ima moj omiljeni zaboravim na onaj sa sirom. 
Peka AKA na ribljoj pijaci-ubedljivo najbolji burek. 
Nije masan, lepo napunjen (bez obzira o kojem punjenju se radi) i cena od 80-100 dinara. Sjajno!! 
Prijtno...uh..kad će da svane da skoknem do pekare??? 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...