Idi na sadržaj

Preporučene poruke

..gomila  tvitova  na  temu neke  nove  grandiozne gradjevine oko  Kraljeva..i  bilo  bi smesno da  u sustini  nije  zalosno..

​Meni je još smešnije što je crkva dala blagoslov za taj poduhvat ali zato novce ne da!! 
:hhh:  

 

FInansiraće ljudi dobre volje!!!

Sram ih bilo!!

Kako je to tužžžžžžno!!!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

  • 4 sedmica kasnije...

Nabavio moj stric Android telefon prvi put u životu. Da ga poznajete bilo bi vam jasno zašto je to samo po sebi smešno. No, uzeo ga je pre svega da bi pratio rezultate na kladionici putem aplikacija pošto nema tv trenutno. Objasnio sam osnove, ali i pored toga dobijam bar pet poziva dnevno jer nešto nije jasno. Jedan takav poziv primim pre par minuta...

- E, jel' tebi radi teletekst na mobilnom?

- :ajme: :hahaha: Kakav teletekst??

- Pa ono, rezultati stoje na 13 minuta, ništa ne prikazuje...

- Aha, to je aplikacija a ne teletekst. Zakočilo je i meni, sačekaj malo.

- OK...

Suze su mi krenule.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Jako me nervira činjenica da mi niko ne veruje kad mu kažem da je moje puno legalno ime i prezime ovakvo kakvo vidite na fotografiji. Optuživali su me da koristim lažno i zbunjujuće ime, što smatram jako uvredljivim. Zato što sam Azijat? Zbog toga? Facebook nalog su mi ugasili nekoliko puta pokušavajući da me nateraju da svoje ime promenim u svoje "pravo" ime, pa evo da ga objavim. Moje ime.

Najiskrenije vaš,

Fak Dat Bič

:hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Igramo danas Ruski rulet na fb. Snajka, bata i ja. 
Ja zadužena za muziku, film i književnost. 

Pitanje: ''Ko je režirao film 'Ljubav u Barseloni' ?''

(omiljeni film, Havijer :balavi: glavna muška uloga) 

Ponuđeni odgovori: 
Vudi Alen 
Martin Skorceze
.....
..... 

Mrtva 'ladna odgovaram - Vudi Alen sigurno nije :smoke: 
Cvrc i nije :ggg:  kako me je bata pogledao, ja se izgubila.. mislim se.. pa Vudija Alena isto obožavam.. :hmm: šta mi bi? 
''To si namerno uradila da bih izgubio sve poene!!!'' :aaa: 
Ajoj, ala je bio besan :ggg: a ja.. bilo mi je neprijatno malo.. :andjeo: mada kada mi je neprijatno, ja se smejem kao blesava :ggg: 

 

Odem kod tate, njemu milo, što se svađamo kao deca... (doduše i jesmo njegova deca) 

Havijer mi je odvukao pažnju :dry:  - po sistemu ''kriv je neko drugi'' 

Ja i moja ljubav u Barseloni :ggg: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Komsinicina   klinka...pijemo  kafu,ona  izlazi  sanjiva  iz  svoje  sobe,cupava,u pidzamici,vadi  cuclu  iz  usta  i  onako  hrapavim  glasom,imitirajuci  onog  petla iz  reklame  kaze'doblo jutlo  dzezveriiiii' :hhh:..nije  mozda  smesno  sad,ali  mi smo  se  iskidale..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovo moje malo dete od 19 meseci koje ne može da se odluči koje psa da šeta!!
Htela bi i Tanga (staforda) i Medu (Bishona). 
Tango joj je veliki ali je sluša bez pogovora! 
Kad vidiš scenu kako malo dete "šeta zver" od 35 kg koji izgleda kao da će je pojesti u dva zalogaja nema druge nego da se smeješ.

Za razliku od velikog mali pas beži  od Cicike kao đavo od krste (šta mislite zašto.. :bek: ) ali njega lakše šeta...eeeeeeeeeee ali nije to dovoljno!

Ona  bi oba psa da drži istovremeno!! 
CIrkus!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gospodja  u  busu,tapka po  ramenu osobu koja   sedi  ispred  nje i  govori   joj  da joj  je  novcanik  na  podu...a  ono  se  okrece  gospodin pundjoseksualac,sa  sve loknama  oko lica  i  ponosnom  pundjom na  vrhu  temena :hhh:ijuuuuu..kaze  zena,jedva  mucajuci  izvinjenje...

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upecam se juče na jednu igricu na FB i naravno red je igrati se dalje..a što i ne bi? :osmeh: 

I tako ja lepo napišem

"Odlučila sam, sutra se farbam u ljubičasto!"

Moja tetka hiljadama kilometara daleko, strpljivo prati šta se dešava u porodici i napiše:

"Danas je sutra! Ajde sliku na videlo ! Da vidimo Draganu Brunclik!!  :kez: :kez: " 

:hhh::hhh::hhh:  

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koleginca priča danas događaj iz njenog života od subote uveče.

"Izlazimo moja Miki i ja na piće i kažem mužu:

-Oni su večerali (deca su 5 i 2 razred OŠ) samo da se istuširaju i hoću da idu u krevet. Kada se vratim neću da ih nađem budne! Budu li budni ti ćeš biti kažnjen. 
Dolazim u 23. 20 i oni svi troje leže u našem krevetu i ludo se zabaljaju!
-Pa dobro šta je ovo? Jesam rekla da neću da ih zateknem budne?! E sad ti ti kaženjen!! :bek:   

Na to ćerka počinje da se smeje kao šašava... ja je gledam i pitam

-šta se ti smeješ?
-A lako ćeš ga kazniti? Nema sexa mesec dana? 

Umalo nisam pala na patos od smeha....

-Ijuuuuu gde si ti to čula? (pravim se fina i smerna)

-Od Andrije i Anđelke!!
-Ne'š više gledati Andriju i Anđelku!! :hhh::hhh: 

Sin ne prestaje da se smeje..ja ga pitam:

-Šta se ti pa smeješ? Ti kao znaš šta je sex?
-Znaaaaaam!! To kada muškarac stavi svoju pišu u žensku pišu i rade "onako" .. :hhh::hhh:  "

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...