Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Danas, stižem sa posla, sinak mi otvara vrata, kači se na mene i kaže:

-Mama, danas si mi jako lepa! Pravo je vreme da sad budeš trudna i rodiš mi makar jednu seku :kez: kad već nećeš i seku i batu :uzbud:

Moj naučnik gleda u brata, pa u mene... pa opet u brata i progovara:

-Pa dobro... da li ti znaš da nam je mama starija sad!!! Zamisli, da li ona može da rodi bebu uopšte?!? I vidiš da se tu mora i tata pitati! Ne vredi samo mama....

:hahaha:

jbt... deca su opet čitala onu knjigu....:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sin zaboravio da ugasi fejs pre izlaska...ostala konverzacija s drugaricom,na izvol`te:

[Milica Trivan]

Dabogda ti deca bila inspiracija za nastavak filma " Planeta majmuna " hahahahaahahahhahahahahhaahahahahahahahhahahaahhahaahhhhhhhhhhhhaahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahah

ahahhhHHhahahaahhHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHA

[Ти]

aaaaaaaaaahhhhhhaaaaaaaaaaahaaaaaa :D:D

[Milica Trivan]

:D:D

[Ти]

DA BOG DA TI sin doveo zeta u kucu

Milica

HAHHAHAHAHAHAH

to to

:D:D

Milica :

da bog da ti KEVA PRDNULA NA RODITELJSKOM SASTANKU

:D:D

ne tebi

nego tako ide

da bog da ti majka videla odlicne ocene!

[Milica Trivan]

haahha :D:D da bog da ti za majku mislili da je taksi kad obuce zutu kabanicu

hgahahhaahha

idiJoti...:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije danas,nego sinoc,ali sam zaboravila da napisem :kez:

Zovem ja moju najbolju"drugaricu"Borka :treptrep: da vidim gde je i sta radi?Kako napreduje pravljenje kuce i on krene da mi prica:"Trebaju mi tri BANDERE.Jedna BANDERA je za kucu,druga BANDERA je za ulicno osvetljenje,a treca BANDERA je samac.":blink:

"Aha,uvodis struju u kucu?Sta?":blink:

"Slusaj me dobro!BANDERA prva kosta 370eura,druga BANDERA kosta 420eura,a treca BANDERA,taj samac 780eura!":kez:

"Pa jeste,samci su uvek bili na cenu,"kazem ja a ovaj opet krece:"BANDERA :blabla:BANDERA :blabla: BANDERA :blabla:"

"Brate jel ti otvaras EPS ili pravis kucu?":blink:

"Buba treba mi BANDERA i to komada TRI,jer bez BANDERA nema kuce":blink:

Rekla sam mu da mi se javi dok zavrsi sa BANDERAMA jer me je sinoc ubio u pojam a i sta ce mu koji moj toliko bandera?:blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U šumi...dvije prijateljice i ja ...još sunce nije zašlo bilo...ali u šumi je već bio mračak...a treba da je prođemo da se popnemo gdje želimo, a sve nešto šuška :roll: ...trzamo jedna drugu (rođene za prirode :lol: ). . .iii pređemo potočić...šuma tu, ja imam veliku toljagu, just in case da se pojavi neko vučko ili medo ...ipak su to bosanske šume :kez: I tako gore, dole, lijevo, desno...kao bez kompasa, vidjele šta nas zanima, pa se kao vraćamo, a prije toga, prijateljica koja ide težim putem, kroz neko šiblje govori nama dvjema da smo ovakve, onakve...i piči dole ...kad je skočila, pa se ukočila, ispustila krik kao da je kolju :lol: (prepala je i nas :ufrci: )...a šta je bilo? Ja sam mislila da se grizli propeo na zadnje noge i traži ličnu kartu od nje :hahaha: ...kad ja tamo, a ono međutim :lol: ...zazvonio joj mob, a ima neku stravičnu melodiju, a šuma, tišina...srce joj jedva preživjelo. Nabijala sam joj na nos njenu "neustrašivost" :cica:

Ne idu pustolovine po šumama sa današnjom tehnologijom i lošim izborem melodije. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odvale koje malopre procitah:

"Starije tetke su dolazile do mene na vencanjima, gledale ispod oka i kokodakale,"Ti si sledeci". Prestale su kada sam poceo da im radim istu stvar na sahranama."

"Ponekad, kada se smejes, niko ne primecuje tvoj osmeh... Ponekad, kada places, niko ne primecuje tvoje suze... Probaj da prdnes!" :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pricam sad sa nekim likom iz Bosne na pokeru i pita on mene jel mozemo jos koji put da pisemo!?(posto sam ga dodala za prijatelja na pokeru)

I ja kazem:"Nije problem kad sam tu!":blink:

I on meni na to kaze:"Pa drugacije ni ne mozemo,zar ne?":lol:

"I mi Bosanci nekad dobro zakljucujemo!"

"Da,kad Srbijanka odvali neku glupost,ko ja sad":hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj dragi...:lol:

Otvorila se pre par dana Idea u našem komšiluku. Moj dragi, čovek od kupovine, več je obišao i danima me zove "me vodi" ( kao da ja n'umem sama da odem..ali ajd').

Pošto ne odosmo u vikendicu ( jer mu smeta kiša..) izjavi on:

- "E taman da prošetamo do Idee....:kez:"

-"Ajdeeeeeeeeeee da šetamo....:lol: " ( šetnja celih 5 minuta!!)

..i tako odosmo mi tamo, ja mu natrpam u korpu ( a uzeo je malu korpu!!), vugli on tu korpu...mumla sebi u bradu, šta sam sve stavila..nije on to planirao...Ja :fijuk: ...i dođemo na kasu. Jedna bakinca ispred nas, samo zagleda onaj monitor, moli kasirku da proveri trenutno stanje, jer ne zna hoće imati dosta novaca....

-"A koliki je do sada račun? Dobro kucajte onda još i to...a koliko je sad? Dobro, onda kucajte još i ovo..."

Vidim ja ovaj moj već uzdiše, počinje opet da priča sam sa svojom bradom....U to kasirka završava račun a na ekranu se pojavljuje ogroman paket sa sve mašnicom i piše "POKLON RAČUN". Kasirka se nasmeje i onako slatka kaže bakici:

-" Eto, dobili ste račun na poklon jer ste 50-ti kupac"

Bakica se sad još više zbunjuje, ništa joj nije jasno...

"Jaooooo a šta sad ja da radim??!?!? Pa kako to???!?! Pa zašto??!??!...."

Ja se već odavno smejem i kažem:

-"Sad recite hvala i izađite sa osmehom, i poklonom u rukama"

Jaooooooooo sad kreće moj dragi divan sa samim sobom..

"Puuuu 'bem ti babu, pa što na moje oči?? Kud ona da dobije poklon? Meni pred nosom? I kud sam stao iza nje, da nisam u ovom redu, bar ne bi video!! Tu je smarala pola sata i još dobila račun na poklon...na moje oči.."

Dok to gunđa daje karticu kasirki, ona mu traži da ukuca pin, kad bakica iza njega počinje

-"Aaaaaaaa jel'te, pa ja to mogu da platim onom mojom karticom??!?!"

-Da gospođo ( još uvek ima na licu osmeh ona jadna karsirka....)

-"A jelte, jel mogu ja tu i penziju da podignem?"

E to je bio vrhunac mom dragom.

"Ajmo napolje, ne mogu više. Upao sam u uragan gluposti!"

Evo ga još uvek ih spominje i prepričava....lično mislim da su mu na srce legle obe bakice...:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...