Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 3 sedmica kasnije...
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

 

"Begunac sa poternice utrčao u stanicu igrajući Pokemone

Vilijam Vilkoks iz Mičigena, za kojim je izdata poternica, ušetao je u policijsku stanicu jureći Pokemona da ga ubije, dok je poternica sa njegovim likom visila svuda okolo.
Vilkoks je ušetao unutra, jer je zgrada policije bila označena kao “Pokemon dvorana” u koju gejmeri mogu da dođu i ulove Pokemone.

“Ili je zaboravio da postoji nalog za njegovo hapšenje ili ga je jednostavno ignorisao, uveren da ga nećemo pipnuti. Hvala mu što nam je olakšao posao", rekao je komandir stanice u kojoj su Vilkoksu stavljene lisice na ruke."

 :hhh: :hhh: :hhh: 

Koji blesan!!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Neki  mladić, ma šta mladić-dete!! Pošaljem mi pp na FB i to u 12:10. Ne vidim jer sam u poslu preko glave...pa ne čak i bocne na tom istom FB.

Malopre vidim  "boc-boc", pogledam kad ono nepoznata faca.

?????

Ugledam i tamo u onom omiljenom delu za poruke neko je i pis'o!
Opaaaaaa pogledam dete bi da mi bude prijatelj.

E onda sam mu  lepoooo odgovorila...da sam ja namerno tako ograničila moj nalog, da su moji prijatelji na FB i moj prijatelji uživo, da njega nešto baš i ne poznajem uživo-ako grešim da me ispravi... ( :bek: ) i za kraj-ne vidim razlog da budemo prijatelji jer sam ga mogla roditi i samim tim nemamo zajedničke ideje i teme :fijuk: 

Ne odgovara...a lepo dete što jes'-jes' pod uslovom da je to zaista on..mada mi je nešto isuviše lep :hhh: da ne kažem glumački lep! :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Koleginica upravo pita:
"Hoce imati neko viska uzorka za sutra???

Ja necu imati :( 

Sinoc sam obavila i skroz zaboravila da uzmem a to kod mene ide na 3 dana :hhh: "

Evo ja ću! Kad veće se*em  da bude neke koristi! 

"Jeeeeeeeeeeeeeee hvalaaaaaaa!"
:hhh::hhh: 

 

Reč je o sutrašnjem sanitarnom pregledu! :hhh::hhh: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Preksinoć gledamo - slušamo Ivanu Peters malac i ja. Komentarišemo sve i svašta, o svemu i svačemu) . Pitam ga, da li se vidi da je ona moje godište? (deca su najiskrenija, a ja klimakterična mama :lol: ) 
Kaže: ''Ma gde, bre.. kao da ima 25.. ''
:hahaha:  Ubio me u pojam :ggg:  onako.. 'ladno :ggg: 
Bila sam smešna sama sebi, jer mi je došlo da mu kažem da je našminkana...ne znam ni ja šta mi je sve palo na pamet :lol: 
Pomislila sam.. ''Ćuti Goga.. poklopiće te opet'' (nenamerno - naravno - spontano to kod nas ide :fijuk: ) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Smejem se mom muškom! Ma šta smejem-plačem od smeha!

Vrti kanale..i kaže "Jaooo dođi ovo da vidiš!!"

-???

"Novi rialiti! "SNAJKE"!  ( :hhh::hhh: ) pa ovo će biti horor samo takav! Piše da ih ulazi 12 ...znači biće pola pola, ali zanimljivije  će biti ako bude više snajki a manje muških...jao pa kad krenu da se tuku!! Ženske su sklonije : kravo, krmačo, i tako to...  Ako se ne budu potukle odmah drugi dan ništa nisu uradile!! "

A snajke..majko mila!! :hhh::hhh:  

Dakle nije normalan!! 

"Ova će da se skine gola!" 
(direktan prenos komentara)

:hhh::hhh: 

"Majku ti Petrovu je*em šta je ovo!!!?? Sad će nova snajka da uđe! "
:hhh:   

Strašnoooooooooooooo!! Kulturo moje gde si nestala!?!?!??!?!

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Žena iz SAD-a nije ni sanjala kako će je njena ‘frizura’ proslaviti na Internetu! Gospođa je naime, penu za kosu zamenila pur penom, a rezultat ostavlja bez teksta.

Neimenovana žena snimljena je u bolničkoj čekaonici u koju se zaputila nakon što je shvatila da neće doći do željene frizure.

Pur pena je građevinski materijal koji se koristi za učvršćivanje stolarije poput prozora, vrata i ostalih stvari koje se postavljaju na zidove.

Veoma je gusta, ali se u dodiru sa vazduhom vrlo brzo stvrdnjava, i širi. Upravo je iz tog razloga gospođa dobila na ‘volumenu’ kose kakav nije mogla ni da zamisli.

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Žena iz SAD-a nije ni sanjala kako će je njena ‘frizura’ proslaviti na Internetu! Gospođa je naime, penu za kosu zamenila pur penom, a rezultat ostavlja bez teksta.

Neimenovana žena snimljena je u bolničkoj čekaonici u koju se zaputila nakon što je shvatila da neće doći do željene frizure.

Pur pena je građevinski materijal koji se koristi za učvršćivanje stolarije poput prozora, vrata i ostalih stvari koje se postavljaju na zidove.

Veoma je gusta, ali se u dodiru sa vazduhom vrlo brzo stvrdnjava, i širi. Upravo je iz tog razloga gospođa dobila na ‘volumenu’ kose kakav nije mogla ni da zamisli.

pur.thumb.jpg.73af6a2329807c325c15a9cdcf

 

:hhh::hhh::hhh:  carica!!! 
Verovatno na boci nije pisalo-ne stavljati na kosu!! 
Glupi ameri.

Ono što je meni još smešnije, ako ih bude tužila dobiće sud!! :hhh::hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Sinoć klopamo, porodično, posle simpatično burnog dana. 
Klasika - priča o školi, koju okrećem u drugom pravcu.. kako sam prepisivala, pravila puškice :kez: gde sam ih sve držala.. (doduše u srednjoj školi :hhh:  ) 
Malac jedva dočekao da se nadoveže.. ''Ih.. pa mi zamenimo kontrolne.. tanko ispišemo ime i prezime, posle zamene samo prepravimo.. a pravim i puškice..'' :pehar:  :lol: 
Reakcija oca je bila '' :blink: '' 

''Macane, pa ako si prosvetni radnik, ne znači da dete ne treba da se snalazi, tamo gde može.. pa ako mu prođe.. '' :treptrep:  
:ggg: 
Da se razumemo: učenje pod ''must'', ali i snalaženje podržavam. 
Koliko toga može da se sazna kroz šalu i otvorenost.
Priznajem - malac je i mene iznenadio :lol: 

Nove generacije su nas preveslale još davnih dana, ako.. tako i treba da bude. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Au,kako sam se smejala blamu moje kume :hhh:..dolazi ona kod mene,sva zajapurena ,kaze-au ,bre sto sam prolupala-,znas mog tecu,otkako je tetka umrla,svaki dan zove,nedostaje mu,on  sam,izjada se meni,pricamo,ponekad ga slusam s pola uva,ali mnogo je vezan i za nas .Elem,slusama ga i sve govorim-aha- i radim  nesto i odjednom pitam -a  kako je POKOJNA  tetka- ,tisina,covek zacuao,pa  posle se  uvredio jer misli da  ga  vec smestam  gore..jedva se nekako iskupih,objasnih mu da sam lupila bez razmisljanja..I  sta se bre smejes ,nije mi ni malo smesno ,a ja :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

SInoć smo nas tri žeMske bile na večeri Portogizera. U restoranu peva drug jedne od nas tri  :vesticakikica:    . 
Baš smo uživale i naravno u ta 4 sata priče spomenusmo dve osobe i koncert Đoleta u BG..na koji ne možemo da idemo jer je datum održavanja komplikovan.....30.12...ruska salata..kolači..prasence i tako to...

Jutros dobijem na poklon kartu za taj isti koncert na koji ne mogu da idem!! Znaći-moram! :hhh: 

Popodne me zove ova druga :vesticakikica:  i kaže:"izgleda da nas je čula.*****." i pošalje mi fotografiju osobe koju smo sinoć spominjali.. :hhh: 

Posle 2 sata me zove ta ista :vesticakikica:  i kaže-"Znači više nikog nećemo spominjati kad odemo na piće! Ja, na kasi u Merkatoru, kad ono Z i M! :hhh::hhh: "

:veca: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...