Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

:laugh:

 DO WHAT THE FUCK YOU WANT TO PUBLIC LICENSE
                    Version 2, September 2014
 
 Copyright (C) 2014 Lol @lol
 
 Everyone is permitted to copy and distribute verbatim or modified
 copies of this license document, and changing it is allowed as long
 as the name is changed.
 
            DO WHAT THE FUCK YOU WANT TO PUBLIC LICENSE
   TERMS AND CONDITIONS FOR COPYING, DISTRIBUTION AND MODIFICATION
 
  0. You just DO WHAT THE FUCK YOU WANT TO.
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 

Da li ste i vi zbunjeni onim što se događa na Bliskom istoku? Dozvolite da objasnim. Mi podržavamo iračku vladu u borbi protiv Islamske države. Nama se ne sviđa Islamska država, ali Islamsku državu podržava Saudijska Arabija, koja nam se sviđa. Ne volimo predsednika Asada u Siriji. Podržavamo borbu protiv njega, ali ne i Islamsku državu, koja se takođe bori protiv njega. Ne volimo Iran, ali Iran podržava iračku vladu u borbi protiv Islamske države. Dakle, neki od naših prijatelja podržavaju naše neprijatelje, a neki od naših neprijatelja su naši prijatelji. Neki od naših neprijatelja se bore protiv naših drugih neprijatelja, za koje želimo da izgube, ali ne želimo da naši neprijatelji koji se bore protiv naših neprijatelja pobede. Ako ljudi koje želimo da porazimo budu poraženi, mogli bi  biti zamenjeni ljudima koje još manje volimo. A sve ovo smo započeli mi, vršeći invaziju na zemlju da bismo iz nje isterali teroriste koji nisu ni bili tamo sve dok mi nismo otišli da ih isteramo. Da li vam je sad jasno?

 

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upozorenje u cmd aplikaciji za S-OFF (nebitno) na HTC uređaju:

 

!! DO NOT for any reason taunt, unplug, drop, eat or pet your device !!

 

!! Ni pod kakvim okolnostima NEMOJTE da prekorevate svoj uređaj, da ga isključujete iz računara, ispuštate na pod, jedete ili mazite !!

 

:ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

sta tek ima u sorce code, i cega svega necega svacega se "naslusao" u komentarima  :laugh:

//
// Dear maintainer:
//
// Once you are done trying to 'optimize' this routine,
// and have realized what a terrible mistake that was,
// please increment the following counter as a warning
// to the next guy:
//
// total_hours_wasted_here = 25
//
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

 

Prekjučer sam gleda Avatara. Milina. Red filma, red reklama, red filma, red reklama, red filma, red reklama ... i sad da me netko pita o čemu se radi u filmu... zbrojio bi viđeno i reka mu:

- Mladić umjesto brata odlazi na neku planetu na kojoj ima kaufland u kojem moš kupiti čokoladu za 4,99 kn. On je nepokretan i kad legne u kapsulu, najede se haribo bombona. Onda uđe u tijelo Avatara pa gleda “Ljubav je na selu“. Onda on upozna jednu Avatarku koja veš pere nekvim praškom, neupamti mu ime. Onda ga oni iskopčaju pa pije “Coldrex“ tablete a za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama tih tableta mora se javiti svom liječniku ili ljekarniku.
- I... jel se javio???
- Jebiga ne znam... tu sam zaspo.

 

 

 :ggg: :ggg: :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Gledam temu - Svet- razum na izdisaju i vest koju je šef okačio da nema više oslovljavanja sa gospođo ili gospođice,

pa se setih situacije od pre neki dan...

 

Dolazi moj sinak sa igranjca i kaže:

 

- Mama, video sam tvoju M. prošla je kraj naše ulice i javio sam joj se ( u pitanju je moja mlada koleginica)

- Lepo, a jel' bila sama? :roll: (pitam pošto znam da joj je momak bio u gostima)

- Ne, mislim da je bila sama, nisam nikog video...

- Sama?

- Da. zašto pitaš?

- Pa jel' nije bio neki momak sa njom?

- Momak? Ona ima momka? :sokiran:

- Da. Šta je tu čudno?

- Značiiii... ona nije gospođa kao ti, ona ima momka?!? :wtf:

 

eeee, pa stvarno... smejala sam se i sutradan dok sam prepričavala koleginici ovaj razgovor...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

"Novi Sad - Građani Novog Sada od juče više ne piju običnu česmovaču jer je voda iz gradskog Vodovoda sada i zvanično osveštana, piše 021.rs."

 

Građani prebacili na zajebanciju:

 

Čudni su putevi novosadske “svete” vode
IZVOR: B92, 021

 

Nakon što je novosadskim vodovodom potekla osveštana voda, brojni stanovnici tog grada, ali i cele Srbije, iskoristili su to kao povod da se našale na svoj i tuđi račun.

Da podsetimo, juče je JKP "Vodovod i kanalizacija" obeležilo Bogojavljenje, uoči današnje slave tog preduzeća. Tim povodom sveštenik je osveštao vodu iz gradskog Vodovoda.

Slušaoci novosadskog radija 021 dali su niz predloga imena za blagotvornu vodu koja sada teče iz njihovih slavina, a portal 021 prenosi najzanimljivije predloge, među kojima je najviše glasova odneo naziv - Vaistiu Voda Voda. A evo i ostalih:

- "St. Vodovodica"
- "Kapi zavičaja"
- "Prepodobna"
- "Províz" (víz - na madjarskom voda)
- "Čista neveruša"
- "Najveća novosadska investicija"
- "Popivoda"
- "Voda iz šupljeg u prazno"
- "Krpivoda"
- "Bogovska"
- "Domaća, a jaka"
- "Crkvovača"
- "VO" - voda ortodoksna
- "Adamova pijaća voda"
- "Bezumska"
- "Novosadski Sveti Gral"
- "Čista suza"
- "Suza suzu stiže"
- "Svete kapi"
- "Afterlife"
- "Novosadski oreol"
- "Amin Aqua"
- "Sveti bokal"
- "Spas voda"
- "Bokojavljenska pričest"
- "Kaka taka"
- "Bogovod" - bogojavljenska vodica
- "Krstina kapljica"
- "Zekina vodica"
- "Novosadska mučenica"
- "Popadijina voda (vodica)"
- "Sveta Novosađanka"
- "Voda Gari"
- "Vaistinu voda"
- "Opraštanka"
- "Sveta Dunavska"
- "Gutljaj na putu sreće"
- "Emocija i Blagostanje"
- "Sveti Cope"
- "Aleksandrova Suza"
- "Mamurlučarka"
- "Makarije Vodovodac"
- "Skeptička voda"
- "Svodka"
- "Sretnica"
- "Sveta vodovoda"
- "New Now voda"

Prigodan naziv takođe bi trebalo da prati i prikladan slogan, pa evo još nekoliko zanimljivih predloga:

- "Evina šljiva" - diže Adama do neba! Prva novosadska voda oslobođena PDV-a.
- "NS aqva" - osveštana-samo takva!
- "NS blagoslovena vodena maksuzija" - svima prija!
- "NS Svetivoda" - krepi duh i vida svaku ranu!
- "Rajski gutljaj" - gucneš, a ne zagrcneš!
- "Egzit" - uvek pri ruci kad zatreba!
- "Đavlovan" - da izbacite đavole iz sebe, pijte našu specijalnu vodu!
- "Kamenac voda" - izvire iz kamena!
- "Masarikova voda" - Obogaćena izvorska voda, izvire sa dubine od neverovatnih 1m!
- "NATO-ralna" - bogato metalizirana i plutonizirajuća voda!
- "Sveta novosadska" - jednim gutljajem uklonite kletvu, jednom čašom isterajte đavola, jednom flašom do Raja!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

"IDU KAO ALVA: Evo zašto kriminalci u Britaniji obožavaju Nokiju staru 16 godina

 

LONDON - Dileri droge ne žele da koriste smart telefone, već se okreću onim starinskim, a navodno omiljeni im je model Nokia 8210.

Britanski mediji tvrde da su se kriminalci u Birmingemu okrenuli običnim telefonima kako bi izbegli policiju. Nije retko da se prodaje krek u zamenu za ovaj telefon umesto novca.

- Imam tri Nokije 8210 i preko njega policija ne može da me locira, a i dugo mu traje baterija. Verujem staroj Nokiji - rekao je jedan diler.

Ovaj telefon ne poseduje GPS koji se nalazi u svim smart telefonima, kao ni Bluetut, NFC ili WiFi. Ovi telefoni su zato toliko popularni, da se i dan danas prodaju kao alva. Interesantno je da ovaj telefon danas košta oko 30 funti, što je mnogo za tehnologiju staru 16 godina."

 

Nikada je nisam imala, a sad bi mogla lepo da je unovčim :hhh: :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Namestio se sinak da gleda Supermena na b92

i na početku kažu - ne ispod 13 godina...

- E, žao mi je sine... ovaj film nije za tebe!

- Šta? Ma daaaaj... prešao sam 12 i po i sad kad bi se zaokruživalo,

svi bi rekli da imam 13, a ne 12! To sam prešišao :kez:

Prema tome - gledam Supermena :uzbud:

***

ohoho... kako on to zaokružuje... po potrebi... zavisi kako mu odgovara :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...