Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Poznat sam u školi kao neko ko decu ne izvodi napolje samo po jakoj kiši ili nekom nevremenu. Svako drugo vreme je dobro da se klinci istrče, iskaču i potroše energiju. Oni još uvek napolju skinu po jedan sloj sa sebe dok su u pokretu. Na sve primedbe da "im je hladno" da "će se razboleti" odgovaram pitanjem "A da li se iko razboleo do sada?" A stvarno...zdravi su kao dren...

Elem danas čuh da smo deca i ja dobili nadimak od roditelja čija deca nisu kod mene...Dule i Nesalomivi!!! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Citiram: Pre nego što sam se razveo od druge žene bila mi švalerka ta i ta, al tad joj muž još bio živ. I mi se tako viđali, onda njoj muž umre, ja se razvedem, al nam bilo slatko tako da se krijemo mada više nismo morali. I odemo tako jedno predveče da se pojebemo u kolima, ja se parkiram pored nekog puta, tu neko žbunje i taman stanem iza, a kako prolaze kola dovoljno nas farovi osvetle, pa ima taman svetla kolko treba. Romantika :kez:. I ja nasrnem ko bik, ona se već namestila i taman da ... kad prođe neki auto ..osvetli banderu ispred nas...JBT ladno umrlica njenog muža na banderi i onaj me gleda...

Jao pao... Pita ona šta je, kažem ništa Ajmo kući...:hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Novi Pazar -- Predsednik BNV u tehničkom mandatu Esad Džudžević najavio je da će Bošnjaci iz svojih prezimena “odstraniti” "nametnute im dodatke “vić” i “ić”".

Predsednik Bošnjačkog nacionalnog veća je za novopazarske “Sandžačke novine” rekao da su bošnjačkim prezimenima nasilno prirodavani ti dodaci u poslednjih stotinu godina, od 1912, od kada je, kako je rekao, Sandžak u sastavu Srbjie i Crne Gore.

On je napomenuo da je reč o dugoročnom nacionalom projektu od izuzetnog značaja.

Nakon falsifikovanja istorije, sad falsifikuju i imena... :hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nasmejalo me pre 8 godina...ali se danas setih i ismejah sa društvom.

Onomad sam kupio prvi novi auto u životu...i za sad jedini. :)

Izlazimo hanuma i ja iz auto centra i prodavac nam kaže...odmah na prvu pumpu, ima goriva samo za par kilometara.

Ponosan vlasnik auta, tj. ja stižem na pumpu i kažem sav važan...pun!!!!

Pumpadžija gleda novu Zastavu 10 krene da sipa gorivo i kaže...Lep vam je auto....lepa boja...da uživate u vožnji, a još će i malo da troši...dizel!

Mene nešto preseče u stomaku i zaledih se, a usta ostaše otvorena...

A on ma udari po ledjima...Ma samo vas zajebavam...znam da troši bezolovni!!!! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije danas...prekjuče...

Radi lanac za prenos džakova kao sat. Bedem se diže polako ali sigurno...

Otprilike desetak momaka puni džakove. Solidarnost u radu se i ogleda u tome da kada naidje teži džak, radi čuvanja kičme ide i upozorenje.... "težak".

Ta reč se čuje isto duž lanca kako se približava takav džak... težak...težak... težak...težak...

Odjednom primećujemo da je otprilike svaki deseti džak prepunjen i kičma već oseća posledice...

Shvatamo da medju momcima koji lopataju postoji neki momak koji ili ima veću lopatu ili trpa više lopata od dogovorenog...

I onda u jednom pravcu ide upozorenje niz lanac težak...težak... težak...težak...ali se u sekundi u suprotnom pravcu vraća odgovor takođe niz lanac... 'bem ti mater smanji malo tu lopatu...'bem ti mater smanji malo tu lopatu...'bem ti mater smanji malo tu lopatu...'bem ti mater smanji malo tu lopatu...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj stariji sin...Pošto radi ovo proleće i leto tamo na moru, čujemo se preko skajpa često...

Pre neki dan javlja se on i pita kako mu je mladji brat. Ja ga pohvalim kako ide uveče ne neku humanitarnu svirku...nosi gitaru i tamo treba da svira i peva. E sad...on svira dosta dobro, ali sa pevanjem je malo tanak.

Elem...kada je čuo to...kaže stariji sin...Uh on ako zapeva povući će se i voda i ljudi. Ja se smejem, u tom trenutku prilazi maldji sin računaru...a stariji će...Di si Mojsije!?!?! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U zadnje vrijeme najbolje sam sebe nasmijem...:)

Evo maloprije dok cekam Djokovica i slusam kako vristi ova Sarapova...kazem ja vomenici koja ispravlja neke kontrolne...:roll:

Sta mislis ja vodim ljubav sa ovom Sarapovom...i krene ona ovako ludacki da vristi a ja se ufuram da sam dobar ljubavnik i da se zbog mene otkida...i govorim u sebi...to majstore...

Ja od smijeha ne mogu razgovjetno zadnje rijeci izgovoriti a vomenici ispadaju radovi na pod...:smeh::smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Skype dobio opciju prevođenja razgovora, pitam se na šta to liči uživo... :lol:

Izgleda prilično dobro engleski-nemački na videu koji su pokazali, jer su dosta kompatibilni za prevod, ali da ih vidim na nekim komplikovanijim primerima.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Počeću sa strahom da se javljam na skajp kada zove ovo moje starije dete... :kez:

Redovan izveštaj novosti u pečalbi...Kaže on...

Danas smo bili na plaži i bila tamo neka devojka koju znamo radi kao konobarica na plaži. I njoj nešto pukao poslužavnik. I ja gledam onaj veći deo...onako trouglast. Uzmem ga i odem da plivam. Zaronim plitko i izbacim ga iznad površine kao peraje. U tom trenutku neki mali Ruščići počeše da viču...Pomoć! Pomoć! Čitava uzbuna na plaži, opšte fatanje dece!

Dok sam izašao iz vode...kad tamo dva policajca...

(Ja zanemeh...i pitam...I?!?!?! :wtf:)

Kaže on...objasnio im ja sve...pa smo otišli da ih častim pivom!

Kad su odlazili rekli su mi... nemoj to više da radiš...na našoj plaži!!!! :hhh:

(Daklem...izbošću se sa njim!)

:ggg::ggg::ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Nije danas, već u petak...

Zove ćera i govori: "Kevo, treba mi vaš auto, idem u svadbu a za uzvrat ti dobijaš moj auto i gratis Tanga, do nedelje!"

Odlazim oko 21.30 na pumpu da sipam gorivo (naravno auto je bio na rezervi...) i krećem u vikendicu...dajem ključ momku na pumpi i odlazim da platim.

Vraćam se i vidim kako mladić gleda kroz otvoren krov kola...prilazim a on govori:

"Hteo sam da Vam stavim ključeve u auto ali sam brzo odustao....kada sam ugledao Vašeg suvozača..!"

Suvozač:

:hhh: :hhh: a baš je simpatičan :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...