Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Napišem na sajtu B92 za Kardašijanovu:

"Kome se, za Boga miloga, može dopadati ovoliko dupe?"

Komentar osvane pola sata kasnije:

"Kome se, za Boga miloga, može dopadati ovolika pozadina?"

Kad ti puritanci uređuju komentar. :lol: Da sam 'teo da budem relativno prost, napisao bih guzica umesto dupe. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Mislim, da sam vec pisala o tome, kako ne volim da drugi meni

kupuju stvari, nema veze sta je u pitanju, bila to cokolada il

bundica il carapice.. uglavnom.. s mamom uvijek kad lunjamo, ona

hoce men uturit nesto, kupit, uzet.. a ja se sve branim i pokusavam

ja njoj kupit jer je ona (i tata) meni kupovala citav zivot..

No, nije u tome stos.. :roll:

Poslednji mjesec dana uvijek kad bi isle negdje, nasle neke fine stvari,

krpice ona bi men to uzela uz rijeci ''hajde, ne buni se, trebace ti u martu'',

(u martu idem za Berlin, da objasnim, da prica ne ostane neshvacena :lol:),

i tako idemo danas i nadjemo neke stvari, ja platim, ona se buni, hoce ona, ja

ne dam i sve tak.. i dodjemo do Mane, ja joj uzmem bade mantil kojeg ce trebati

kad ode u bolnicu i opet ona, da hoce ona platit, da ja sparam sebi..

Rekoh.. neka, trebace ti u martu.. ona me gleda, onako zacudjeno, kaze,

a sto to u martu?? Rekoh ''pa nece biti mene, s kim ces tad u soping..''

Crkosmo od smjeha.. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Orion pa znas kako je ruzan taj 8 putnik.... Kome nebi oci ispale......:hahaha:

Taj je ruzniji od nasih politicara.....:hahaha:

A i nesto razmisljam , pa 8 putnik, poznatiji kao Elijen, polaze jaja preko usta u stomacnu duplju, cega su se igrali ti tvoji prijatelji i kajo, bas mi je nejasno......?:hahaha::hahaha::hahaha:

Evo sad me nasmeja Orion sa ovim njenim..... A tama sam hteo napisati jedan blam ali bolje je ovako.....:hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prica mi danas koleginica kako je bilo pre 25 god kad se ona zaposlila, i jos jedna pa frka kad je trebalo samo jedna da ostane od njih dve. I kaze: A tu je onda bio direktor taj i taj, a njegove svastike brat, al ne rodjeni, je meni, u srednjoj skoli, predavao fiziku...I odem ja kod njega da pitam, sta cu...

Ja sam izgubila tok odma kod svastike :lol:

Pazite na svastike!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj mejl sto mi pristigao... kazu da je istinit dogadjaj u pitanju.

Zagreb, nedavno, događaj iz javnog prijevoza...

Tramvaj broj 14, šest sati poslije podne, špica, svi se vraćaju kući, ludnica.

Jedan od putnika koji udobno sjede je crnac, neodređenih godina.

Tramvaj staje na stajalištu, ulazi žena, trudna je, što se lako vidi,

nosi pune torbe, a tu je i jedna baba i još nekoliko ljudi.

Crnac, vidjevši trudnu ženu, kaže:

- "Izvolite, sjednite." ljubazno joj, na solidnom hrvatskom, nudi mjesto i ustaje.

U tom trenutku tramvaj kreće, a ona baba, vidjevši u magnovenju

slobodno mesto, jurnu na isto, odgurnu trudnu ženu i brzo uskoči u

stolac. I sjedi tako ona, sva sretna što je osvojila prazno mjesto, kad

joj crnac ljubazno reče:

- "Oprostite, ali ja sam ustupio mjesto ovoj gospođi jer je trudna i

izgledala je umorno. Mislim da se Vama ništa loše neće dogoditi ako

još malo budete stajali, a nju pustite da sjedne."

Na to baba odgovara:

- "Ne znam iz kojeg ste plemena mladiću, ali ovdje, u ovoj

civiliziranoj zemlji ustupa se mjesto starim i bolesnim ženama, a ne

mladim i zdravim!"

Crnca je očigledno naljutila ova rasistička primjedba pa je lijepo i

izrazito ljubazno odgovorio staroj gospođi:

"Ne znam iz kojeg ste sela vi gospođo, ali u mom se selu takve stare i

zajedljive babe jedu za večeru!" :lol:

Kažu da je reakcija u tramvaju bila neopisiva...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ulazi danas G. kod mene u kancelariju i psuje najstrasnije. Da ti jeb.m ove glupe (pametne) telefone!!! Kaze kako se svadjao sa bratom nesto preko sms-ova i nahranio ga gov..ma vise puta. A posle toga je hteo devojci, koja mu se svidja i planira da je startuje, da cestita NG. I poceo sa Srecna Nova Go...i pametni telefon sam upise gov.a. Kaze nije htela do danas da mi se javi, a ja pojma nemam zasto!!!

:ggg:

A javila mu se porukom kupila sam i ja pametni telefon, srecna i tebi xa xa xa...

Bice tu nesto

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Moja" jaca polovina mi posla emajl u kojem iznerviran, ozlojedjen Kanadjanin iz provincije Newfoundland zeli da obnovi svoj pasos (svakih 5 godina se radi) a Canadian Passport Office mu trazi da posalje mesto i datum rodjenja. Obaska sto je covek u peMziji... :lol:

ACTUAL LETTER FROM A NEWFOUNDLANDER RENEWING HIS PASSPORT....A MUST READ!

This, apparently is an actual letter received by the Canadian Passport Office, from an irate Newfoundlander attempting to renew his passport.

Dear Sirs,

I'm in the process of renewing my passport, and still cannot believe this. How is it that Bell-Alliant has my address and telephone number and knows that I bought a friggin satellite dish from them back in 1977, and yet, the Canadian Government is still asking me where I was friggin born and on what date.

For Christ sakes, do you guys do this by hand? :kez: My birth date you have on my pension checks, and it is on all the income tax forms I've filed for the past 30 years. It is on my Health card, my driving license, my car insurance, on the last eight damn passports I've had, on all those stupid customs declaration forms I've had to fill out before being allowed off the plane over the last 30 years, and all those insufferable census forms.

Would somebody please take note, once and for all, that my mother's name is Mary Anne, my father's name is Robert and I'd be abso-fucking-lutely astounded if that ever changed between now and when I die!!!!!!

I apologise, I'm really pissed off this morning. Between you an' me, I've had enough of this bullshit! You send the application to my house, then you ask me for my bloody address!!!! :ggg:

What is going on? Do you have a gang of Neanderthal arseholes workin' there? :hahaha: Look at my damn picture. Do I look like Bin Laden? I don't want to dig up Yasser Arafat, for shit sakes. I just want to go and park my arse on some sandy beach somewhere. And would someone please tell me, why would you give a shit whether I plan on visiting a farm in the next 15 days? If I ever got the urge to do something weird to a chicken or a goat, believe you me, you'd be the last fucking people I'd want to tell!

Well, I have to go now, 'cause I have to go to the other end of the friggin city to get another fucking copy of my birth certificate, to the tune of $35. Would it be so complicated to have all the services in the same spot to assist in the issuance of a new passport the same day??

Nooooooooooooo, that'd be too damn easy and maybe make sense. You'd rather have us running all over the fuckin' place like chickens with our heads cut off, :ggg: then have to find some arsehole to confirm that it's really me on the damn picture :ggg::ggg: - you know, the one where we're not allowed to smile?! (bureaucratic fuckin' morons) Hey, do you know why we couldn't smile if we wanted to? Because we're totally pissed off!

Signed,

An Irate Canadian Citizen.

P.S. Remember what I said above about the picture and getting someone to confirm that it's me? Well, my family has been in Newfoundland since 1497 and I've been a Canadian Citizen since 1949. I have served in the military for something over 30 years and have had full security clearances over 25 of those years enabling me to undertake highly secretive missions all over the world. However, I have to get someone 'important' to verify who I am - you know, someone like my doctor - WHO WAS BORN AND RAISED IN FUCKING PAKISTAN. :ggg::ggg::ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovo bi se, u principu, moglo prepisati i za naš, a mislim i za većinu svetskih birokratskih sistema. S tom razlikom da će se u Kanadi naći neko da pročita to pismo i barem donekle popravi stvar. :dry:

P.S.

Nije baš sve tako crno. ;)

Prilikom mog poslednjeg putešestvija do Francuske, imadoh malu neprijatnost sa autom u Sloveniji. Svratih u jedan servis, gde se likovi dobro nasmejaše (sebi) i izraziše čuđenje kako smo napredniji od njih, s obzirom da nam je saobraćajna od auta savremenija od njihove. Naša je obliku čip kartice, a njihova je još uvek od tanušnog trolistnog papira. :kez:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...