Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Ne znam da li da se smejem ili da stavim u kompliment :beyond:

priča od pre sat vremena...

Danas, u povratku sa posla, svratila sam u prodavnicu zdrave hrane

da kupim neki slatkiš jer mi je šećer bio kritičan...

Ispred mene neki čika pakuje u kesu namirnice,

a mene prodavačica pita šta želim.

Tiho sam joj rekla i pokazala šta želim i na moj glas,

čika se okreće i kaže:

- Bogte! Zamalo da pomislim da ste ona lepotica, misica sa Farme!

A onda pomislim, neee.... ona je još tamo, a Vi ste ovde :)

I još ste lepši :)

Samo sam se nasmešila i slegla ramenima, a čika me upita

da li sam gledala i jel' znam o kome se radi...

- Ja se izvinjavam, zaista ne gledam tu emisiju :beyond:

- Ma, ne gledam ni ja, gledam u lepu devojku :osmeh:

A ja kao stariji od Vas kažem - baš ste mi ljupki!

- Hvala Vam...

Ode čika iz prodavnice, prodavačica meri kolačiće,

gleda u mene dok crvenim i kaže:

- Eto, kako jedan kompliment u ovaj tmurni dan,

može popraviti raspoloženje...

:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moja kuma svog sina koji ima 5 godina ucila rodbinske veze, ko je kome sta,i to sve kompet sa zaovama surnjajama svastikama i ostalo. Ja to pojma nemam sta ko kome dodje, samo ono osnovno. Uglavnom, upoznao je neku devojcicu sa kojom voli da se igra i odmah su babe napravile onu seljacku foru jao to mu je devojka itd. I deckic popodne lepo prica mami Znas mama dobio sam devojku, al sam dobio i malogu suraka!!! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Jelena Topić u Prijedoru dobila podršku od nekolicine sugrađana, koji sad zajedno s njom ćutke stoje četiri sata dnevno na centralnom trgu. Ti ljudi su 100% ubeđeni da je cilj njenog stajanja na trgu želja da "nešto promeni", "ukaže na probleme" i slično.

Nazovite me neosetljivim na probleme društva, ali ja se danas kezim na pomisao da su se ovi sa poDrškom debelo zajebali u proceni i da devojka performansom u stvari samo radi završni ispit na fakultetu. I potajno se nadam tome. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nasmejalo me je jer sam setila danas nekih bakinih bisera, a odma' sam se i Goge setila :)

1. Pre pola godine se ja fino stesala, a nisam kući dolazila iz Novog Sada nekih mesec dana. Svi su, ofkors, bili puni hvale za liniju, i ja jedva čekala da dođem kući da me pohvali i baka, pošto me uvek pohvali, nebitno kako izgledam. Stižem ja kući, malo se i utegla da bude vidno.. I koji sam odgovor dobila od bake?

- Šta si ti tako skurcala?

:ggg:

2. Kad je sestra bila kući sedela je sa bakom i pila kafu i baka je.. Recimo, iznela mišljenje o obe.

- Znaš, Saška, dobro je što si odabrala taj fakultet, tu ćeš moći da gradiš lepu karijeru. Jako sam ponosna na obe, vi ste moje duše.

A Tejka.. Treba ona lepo da nađe nekoga da je voli i da mi nju dobro udamo.

Eto. Mene moja baka voli :ggg: :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kod komšinice žive dve devojke već par meseci, i njih tri me s vremena na vreme zivkaju kad treba nešto prrivrnuti, prikucati ili preneti, a ja rado pomažem damama u nevolji iz možda malo altruističnih pobuda. Možda. Jedna od njih zvoni pre pola sata s molbom za pomoć. Reko' dolazim za minut. Playing hard to get... :roll::hahaha:

Ulazim u stan i sve tri pokazuju gore - ne znaju otvoriti kutiju sa osiguračima. Jedva se nekako uzdržim da ne puknem od smeha, otvorim kutiju jednim prstom, drugim pomerim osigurač na gore - voila! Tu se one počeše kikotati i zahvaljivati, a ja krenuh ka svom stanu sa suzama u očima, histerično se smejući i pridržavajući se za zidove hodnika. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moji mališani spavaju....predškolci se igraju u dvorištu baš pod našim prozorom.....slušam kako jedan dečak verbalno gnjavi jednu devojčicu...ona hrabro i strpljivo sluša i samo ponavlja:"nije...nisam...nije...nisam ja kukavica.." al mali mamlaz me prestaje. U jednom momentu devojčica mrtva hladna izjavi :"TI si KUKAVICA!! Ne smeš sam u prodavnicu da ideš i sad ućuti dosta mi te je!!!"

:hhh: carica!

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Krstarim tajmlajnom na fejsbuku i krajičkom oka preletim preko nekog naslova. Skrol natrag jer sam u podsvesti pročitao "Kosovska fantazija". Hm, šta je bilo na Kosovu? Skrol natrag. Na brzinu preletim naslov, moja podsvest čita "Kosooka fantazija", a ono što je ostalo od svesti se pita šta je dođavola to. Skrol natrag. Pažljiv pogled. Kokosova fantazija. Aha. Kolač. Važi.

Ja danas spavam...:hhh:

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas nam je bio u planu neki radni sastanak, i poseta jednoj školi...ja se doterala ( :hhh: :hhh: ) što je red-red je. Sedamo u kola nas tri i idemo po četvrtu koleginicu. Ona ulazi u kola i ni zdravo, ni pomoz Bog nego ko iz topa-"Da li se ti vraćaš sa nama kući posle sastanka ili ideš negde..?"

-:hhh: :hhh: a volele bi da znate :srednji: Krčkajte se na ulju i vodi ali nećete znati :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije danas...neki dan se sruših od smeha...

Stiže meni sms od jedne jaaaaaaaaako zgodne i sveže razvedene majke...

"Dušane jesi li tu? Jesi li sam?"

Kažem ja ženi mog života, ovo je garant greška, ali ajd da vidimo nastavak.

Napišem ja..."Da....kod kuće sam!"

Nije prošlo ni pola minute eto je poruka...

"Izvinite! Kolegu tražim...jao koji blam!"

:hahaha:

Dve misli me spopale:

1. E jbg!

2.Ahaaaaaaaaaaaaaam...."kolegu traži!" :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tačnije jošsinoć ali se smejanje produžilo na današnji dan.

Šalje meni sinoć moj prijatelj sms-"Pogledaj današnji Blic, na dnu strane..moj mlađi sin."

Ja naravno google..Blic..kad ono stvarno njegov mlađi sin.

Naravno pričam danas mojoj koleginici događaj, i ne znam kako se zove peva(ljka)čica...nađem članak, krenem da čitam tek će ona kao iz topa-Sandra Afrika!!

-???????? :wtf: :wtf: :ajme: ????? Otkud ti znaš za nju???

-"Pa ko još ne zna za Sandru Afriku?"

-JA!!!!

Njemu sam celi dan dušu jela ...da mi se više nikad nije požalio kako nema para, jer mu je sin osporio tu tvrdnju "argumentovano"!! Znači priprema teren za snajku...Hoću biti pozvana u svatove iako nisam elita...:hhh:

Nije tu kraj...

Dođem kući, pričam mom muškom a on ko iz topa kaže aaaa pa to je Sandra Afrika.

-:ajme::wtf: OTUD TI TO ZNAŠ??!?!??!

-Ne znam je, ali sam čuo za nju... :fijuk:

Q..q....svi su obavešteni osim mene!!!

:hhh: :hhh: :hhh: Sad i ja znam ko je Sandra Afrika! :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Status na Facebooku, u zagradi moje misli pre i posle:

Zaklinu nam ujeo pas (bukvalno je pokusao da je zakolje), ima rupu na vratu od 1cm (zub)... (znam osobu koja se tako zove i da ima problema sa psima)

Jutros videli... (hm... a kad se dogodilo?)

Sada je kod veterinara... (ko je bre kod veterinara? :blink:)

Moj mozak prosto ponekad odluči da me dobro nasmeje donoseći brzoplete smehotresne zaključke, valjda da se odmori malo, šta li već. :hhh:

U pitanju je status sasvim desete osobe koja ne poznaje ni Žaklinu ni mene, ujedena je mačka sa istim imenom i mačku su odveli veterinaru da joj zašije ranu. :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2013/314/d/e/banner_website_v03_by_davedonut-d6tpi0q.swf

Samo kliknite na link, i kad se nađete na stranici hoverujte mišem preko svakog predmeta koji ima okice. Osijalo mi je dan, majke mi. Ima stvarčiča koje su ujedno i link, pa komotno klikćite. Ja sam se tako extra prijatno iznenadila kad me je odbacilo na ovo:

Ljudi moji, ja se ovako kvalitetno nisam smejala odavno, suze mi teku od smejanja :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...