Idi na sadržaj

Preporučene poruke

uhvatiše me sraćka i povraćka od texta što ga napisa TaĆka :ggg::ggg::ggg:

tu ne samo što je lud zbunjenog yebo, dok je mutav sve to gled'o, nego zbunjeni posleN seo pa napis'o članak za Taćku :lol:.. koji debili

ostali sami, ključ kod nje... i ona (zamisli) počela da ga dodiruje :ggg::ggg::ggg: on je odlučno odgurnuo sa sebe :hahaha::haha:

pa neće valjda da je odgurne sa mene :lol: i... čime ga je to dodirivala... glogovim ko'cem il' ogoljenim žicama?? sa 220 u voltima

i maŠala :crkoh: sve se smirilo kad je drug zasp'o

koji drug jbt :lol: kad su bili sami

ništa meni tu nije jasno :ces::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

ovo je bilo juce, ali me jos uvek nasmeje kad se setim

pricaju Nikola moj i sestric (koji ima 5 god.) i Nikola objasnjava mu kako je njegova skola dobila ime

- I Mirce Acev je bio partizan kojeg su mucili i tukli, ali nije hteo nista da prizna i da preda partizane, pa su ga bacili sa treceg sprata i on je poginuo.

Na to sledi odgovor od sestrica

- Pa da je Mirce Acev bio nindja ne bi pogunio, vec bi skocio sa treceg sprata i preziveo. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Muzičke prečice do njenog međunožja

„ Paaa… volim kad su upaljene sveće, mirišljavi štapići, neka romantična muzika, idilična atmosfera i da mi kaže da me voli.“

„Najviše volim na parkingu iza „Ski-staze“ na Košutnjaku, na zadnjem sedištu. Ono, znači, odvrne do daske neki haus i cepa me k’o budala novine.“

„Kad se Mile vrati s naftne bušotine, odvrne one četničke pesme i gusla me u kuhinji a glavu mi ubacuje u šerpu sa filom za gibanicu. Volim ga, sreće mi moje.“

Tri, naizgled, različita odgovora od isto toliko pripadnica različitih subkultura, socijalnih statusa i starosne dobi, na pitanje „Gde i kako najviše volite da vam dragi zabiberi vršnjaka?“, ipak imaju jedan pojam kao presek triju skupova – sve tri vole da se, nezavisno od ostalih varijabli, pamprče uz muziku.

Dakle, muzika kao glavni socijalni lubrikant i mamac za implementaciju kite u žensko meso! Ali kakva muzika? Jebaćeš splavarku ako joj pustiš plejlistu sa najnovijim hitovima pagan blekera sa Sumatre koje ni gugl ne može da pronađe? Buckastu gotičarku ćeš da plajvaziš uz umiruće zvuke Gorana Karana i ostalih primorskih sisica (kamo lepe sreće da stvarno umru)? Objašnjavaćeš kasirki iz Maksija tok Smetanine „Vltave“ od izvora do ušća? Grešiš silno, potencijalni muškarče. Imaš cilj – pojebati ribu. Imaš alat, tj samog sebe sa svim svojim veštinama i znanjima. Ne, nije ovo reklama za „Fakultet za menadžent u opštoj i primenjenoj ribologiji“, ne tražimo 2 tisuće evra po polusezoni. Samo čitaj, upijaj i primenjuj.

Alternativna alternativka alternative radi

Žene su čudna bića, to i sam znaš. Alternativne žene su još čudnije. E, ovo je deveti krug čudnoće. Od njih bi i Era Ojdanić pod dejstvom 3 kila vijagre digao ruke, al ti nemoj. Istraj. Ovakve primerke ćeš najlakše da savataš na takmičenjima demo bendova radija 202. Iako deluju kao protivprirodni blud nastao koitusom Vlade Džeta i Olge Kepdžije iz nehata, i ova bića imaju sve ono što i svaka druga žena. Naravno, to prikrivaju svojom alternativnom garderobom, koja ladno može da bude pobednička na maskenbalima u KST-u, al one je koriste više kao svakodnevni autfit prilikom odlaska na pijacu. Kad je već privedeš gajbi, preskoči Milford čajeve i aromatizovani kiseonik i pristupi joj kao Bata Životinja Štefici Cvek (nadam se bez tigrastih slip socijalki). I naravno – plejlista. Mora biti pažljivo odabrana. Biraj bendove koji imaju manje od 1000 vjuova na Jutjubu a postavu im čine: tip koji svira frulu, ksilofonista, duvač u meh i neki baja što prži rifove na džitri i peva na latinskom. Kad vidi da se ložiš na to i zacakle joj oči, računaj da možeš slobodno da joj skineš gornji deo odeće koji liči na abažur i pantalone široke ko kazan za pečenje rakije, a posle joj ga sočno spakuj u rektum.

Fristajlerka, Saundovka i kokteloholičarka u letnjem Plastiku

Šanse da pojebeš ovako nešto su ravne situaciji da Vendi izgovori složenu rečenicu bez upotrebe jedno 10 reči od kojih bi se i Milan Vujaklija uhvatio za kosu i lupao glavom u zid. Al’ nikad se ne zna, čuda se ipak dešavaju, pročitaj ovo, možda ti zatreba. Dakle, nakon što si skucao ćaletov regres na bejlize, martinije i koktele od salamanderove žuči, taksi do stana, kilo pistaća i oraha s Tibeta, red je da se pozabaviš mjuzom koja će da otopi tvoju lovinu. Budi jako pažljiv. Zaboravi da je muzika postojala pre juna 2011. godine inače si ga izduvao. Daklem, letnji hitovi, njihovi miksevi i remiksi mikseva, klab verzije, iksentid verzije… Pripremi se dobro. Ako je Geta prošle godine izbacio album, ove godine je najverovatnije ladio jaja i ćuškao mlohavka u riblji svet na Ibici pa ga eliminiši iz razmatranja. Guglaj, vikipediši. Saznaj da DJ Shareem Al Mahuularbushari ima istetoviranog jazavca ispod leve miške i kupio si je. Slobodno se zavali na kauč i žvaći one pistaće dok ti hobluje juniora.

Ulična presretačica levičarskog opredeljenja sa Klarkentovskim naočarima

Na putu do kuće joj iskenjaj kako je Gadafi buljaš i ugnjetava slobodni narod Libije. Kastro takođe. I Čavez. Lukašenko je bagra. Putin ima čvrstu ruku al meku kitu. U Anarhiji je budućnost, sloboda za Trivunca i svih ostalih 14 anarhista u Srbiji. Počinješ njome da vladaš. Dolazite do svoje zgrade. Lift ne koristite jer se ona bori protiv električnog zagađenja i portparol je stranke Zelenih. Penjete se peške na sedamn’esti sprat. Filtrirana voda u dubokoj čaši je i kolačići od crnog brašna su skroz ok. Vajt Srajps. Prsti kroz kosu. Kilersi. Ruka oko struka. Kajzer čifsi. Jezik do krajnika. Franc Ferdinand. Sisanje bradavice leve sise. Škripa Rejdioheda. Šašoljenje po pičci. Domaćica – Jarboli, Kristali, Izdrži ribice… Stavljanje kondoma. Obojeni program. Centriranje. Veliki prezir. Penetracija konačno. ZAZ prokleti! Odbacuje te, ustaje, prilazi prozoru i žmureći širi ruke ka… nečemu. Drugarima možeš da kažeš da svaki dodir polnih organa jeste seks. Jeb’o si. Teoretski.

Otadžbinski nastrojena praunuka četničkog podoficira

Antipod prethodnoj sorti. Priključi se osmorki demonstranata koji na Trgu svakodnevno traže slobodu za Hadžića. Tu će biti ona. Lepa, mlada i umotana u zastavu majke Srbije. Na glavi šajkača, oko vrata Zvezdin šal „Bari 1991 – Konjarnik“. Zbliži se s njom i pozovi je da gledate Šešelja u Hagu na RTS2. Budi domaćin. Čim uđe daj joj soli i leba. Slatko od dunja i voda sa izvora. Pršut, kajmak, pihtije i pečenje. Špricer. Otvori folder „Bez kralja ne valja“ i cepaj „Vojvodu Sinđelića“, Kralja Petra gardu“, „Zovi, samo zovi…“ i nezaobilaznu „Na planini, na Jelici“. Onda obavezno poslednji albumi Riblje Čorbe i džš džš verzija „Devojke iz grada“ od 357. Nemoj da se zajebeš pa da pustiš Miroslava Ilića, on je Šutanovčev tast, ostaćeš bez muda, nikad se ne zna da li ovakve ribe nose kamu u brusu ili samo bokser u pudrijeri. Takođe, probajte da himnu odslušate tokom petinga, jer bolje tad da stanete mirno nego da te zbaci dok budeš svršavao.

Raspala pajdomanka u procesu skidanja s heroina navlačenjem na krek

Za nju ti treba truda koliko i za otvaranje konzerve piva. Nađeš je na ulici, uhvatiš za ruku/nogu/kosu i odvučeš kući. Ponudiš je čašom česmovače i pređeš na stvar. A da, muzika. Nebitno totalno. Mogu Rokeri s Moravu, može i Gorgorot. Može Slobodin usisivač u kombinaciji sa centrifugom EI niške veš mašine. U obzir dolazi i škripa viljuške po tanjiru, grebanje noktima po zidu, prdež prazne bočice gela za tuširanje ili zvuci samrtničkog ropca tuberanta. Kakofonija = simfonija. Inače, ona se ove snoške, koliko ujutru, neće ni sećati, a ti bogami hoćeš kad shvatiš da ti je, dok si spavao, ćornula kintu za režije i uložila u sopstveni hemijski oporavak.

Učim, učim. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Boze, ova moja baka nije normalna :smeh:

Keva je danas, posle ne znam koliko, pravila Karadjordjeve a kupila neke snicle jbt, velike k'o slonove usi. Neke je sekla na pola a neke je ostavila tako, kao, da ima par velikih komada (missim, cemu, ali dobro). Prosla supa, sve regularno, tovari svako sebi u tanjir a baka uzima najvecu Karadjordjevu. Reko': " Bako, da ti ne bude puno, najvecu si uzela?" - mislivsi pritom da ne vidi da je nabola najvece parce jer je ocoravila, a ona me pogleda samo drzeci Djoku nabodenog na viljusci, nasmeje mi se preko brka i kaze: "Cekaj dok dodjes do osamdeset dve godine.. Nece ti biti puno.." A familija se pocepa metodom smeha u roku od odmah :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prolazi Haso pored bara i vidi na prozoru natpis da traze sviraca na klaviru. Udje on i prijavi se za poso.

Dovede ga gazda do klavira i kaze mu da odsvira nesto.

Haso sjedne i zasvira najljepsu kompoziciju koju je gazda ikad cuo.

- "Ta sonata je divna!", kaze gazda: "kako se zove?"

- "Zove se: Na kurcu mi psece govno, a četke vise nema...", odgovori Haso: "Ja sam je napisao."

- "Aha, kaze gazda, neprijatno iznenadjen, a znas li jos koju?"

- "Znam kaze Haso", pa zasvira melodiju toliko lijepu da su gazdi suze potekle od miline.

- "Ovo je divna melodija", kaze on Husi: "kako se ova zove?"

- "A i ova je orginalna", kaze Huso: "i nju sam ja napiso a zove se: Popusi bratu kurac, jebi kozu i reci mi da me volis u D-molu."

Gazda se malo zamisli pa kaze:

- "Znas sta, ova muzika je odlicna, dacu ti posao, al da nikom ne pominjes imena kompozicija."

- "U redu", kaze Huso.

I tako poceo on svirat, prve veceri bar pun, odsvira on jednu kompoziciju, pa drugu, a svu u baru bez daha zaneseno slusaju muziku. Nakon pola sata kaze Huso publici da ce napravit petnaest minuta pauze te da popiju pice i sacekaju drugu polovicu koncerta. Ode on u wc, i zaboravi da zakopca slic. Kad je izasao pridje mu gospodin iz publike i kaze:

- "Hej znate li da vam je slic otvoren i kita visi napolje?"

- "Sta ba znam li", kaze Huso: "pa i tu sam ja bolan napiso!"

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

:ggg::ggg::ggg::ggg::ggg::ggg::ggg::ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...