Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Kuma i ja u servisu za računare, lupetamo po običaju kad stiže mi sms...(broj nije u imeniku)..a tekst glasi ovako:

"Puno zdravlja i sexa u ovoj i svakoj sledećoj godini!"

Prvi put pročitam u sebi, počnem da se smejem...kuma me nestrpljivo gleda i čeka...pročitam je naglas i sad sledi pitanje-šta odgovoriti nepoznatoj osobi na ovakvu poruku?? (momci u servisu popadali od smeha)

a/ Pa fala Vi, što i Vama od sveg srca želimo!

b/ Fala Vam puno, šaljem Vam njen broj telefona da i njoj isto ovo poželite, izgibe od čežnje za ovak'om porukom!!

Momci u servisu su se slatko smejali i navijali..glasali i pobedila poruka pod tačkom "a"

E, da. Više nije odgovorio-taj neko. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Ja imam taj trip da, kad vidim da se neko smeje, odma' se smejem za njim. Pa tako, kad su mi pokazali ovaj klip, ja sam vristala od smeha sat vremena, i sad opet kucam i promasujem slova zato sto se smejem kao luda na brasno. Ovaj klip je pshiterapija :smeh:

onaj sa kapom , jadnik pobegao :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prvo, ova slika od Sun :hahaha:

Zatim, ono zbog cega sam inace dosla.

Posto je sinoc poceo AO (Australian Open) i posto je Australija 14 ili 13 sati ispred nas, ja sam malo onako pred spavanje bacala pogled na tenis, ali je fazon sto ja kuci gledam na madjarskom jer imam madjarskog provajdera za kablovsku a od nasih niko ne prenosi tenis. Gledala ja to malo, dok me nije na'vatao san i dok sam kunjala, dodje mi do mozga nesto sto je spikerka pricala i meni onako bunovnoj kroz glavu proleti: "Kakav joj je ovo nakaradni francuski.." dok mi nije sevnulo da u Madjarskoj ipak pricaju madjarski :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tj. juce.. prebledela faca cike Murinja kad Barca dade prvi gol.. o slatka muko.. :hahaha::hahaha:

Dodajem:

A guy knocked on my door today asking for a donation for the local school's swimming pool. I went away and came back with a cup of water... Is that wrong?

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Smejem se već danima. Elem, istinita priča je u pitanju.

Uvod: železničari mažnjavaju naftu i benzin na foru što nikad iz cisterne ne može da se istoči sve, uvek ostane jedno 100-tinak litara na dnu, a pošto su vagoni-cisterne nadohvat ruke, eto šanse. Ne treba da napominjem da im je to strogo zabranjeno i da uvek strepe da će biti uhvaćeni, neki i jesu, neki su izgubili posao.

Uglavnom, evo priče u prvom licu, glavni junak izvesni Rade, ćale mu se zove (zvao) Ljuba, koji priča svom komšiji, mom drugu:

...i idem ti ja tako kući, vučem one dve plastične kante, kad sam se približio, a ono puno dvorište ljudi! Jebemlitisunce, bacaj brže one kante u vrzinu, sigurno je milicija stigla! Ulazim ja u dvorište, a moj mali mi kaže: Tata, umro deda....a meni LAKNU!

:hahaha:

P. S. Inače, i nafta je iscurela, kante nisu dobro dihtovale, tako da je istog dana ostao i bez ćaleta i bez lovine. :lol:

Izmenjeno od strane člana ako_odem
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Deo teksta o "silovanju" koje je konobarica kafića u Nišu izvršila nad mladićem iz Makedonije:

Makedonci su, piše Tačka, želeći da uštede novac za jedno noćenje i steknu novo iskustvo, kupili nešto alkohola i uputili se ka devojčinom stanu. Zabava je odlično tekla, ali se dogodio neverovatan obrt i "sve se pretvorilo u dramu".

- Devojka koja je mladiće pozvala, želela je da spava sa jednim od njih, pa je predložila ostalima da ih ostave nasamo. Kad su ostali sami, počeo je horor za Skopljanca - piše Tačka.

Devojka je počela da ga dodiruje, nakon čega je on odgurnuo od sebe, objasnivši joj da mu nije privlačna. Posle kraće rasprave devojka mu je rekla da neće da ga pusti da ide dok ne spava sa njom.

- Stan je bio zaključan, ključ kod devojke. Što znači da je mladić bio u očajnoj situaciji - zaključuje Tačka.

Drama je trajala čak tri sata. Nakon što je njegov prijatelj zaspao, situacija se smirila. Ali, nasrtljiva Nišlijka je ubedila Makedonca da legne u krevet sa njom.

Ovaj svet nije normalan, majke mi. :hahaha: Ne verujem da je bila toliko ružna da bi morao da se brani od nje. I da jeste, njih su dvojica, a ona sama. :hahaha: Ali, "bio u očajnoj situaciji", "Počela drama", ne znam šta je urnebesnije. :hahaha::(:hahaha: Devojka 'oće seks, a on se jadničak brani... oplakaću ovo. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...