Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Osmogodišnji dečak pita svoju drugaricu:

- Što ćeš ti tražiti od Deda Mraza za novu godinu ?

- Jednu Barbiku! A ti ?

- Ja ću tražiti jedan Tampon !

- Šta ti je to "Tampon" ?

- Pa ne znam tačno... ali na TV-u kažu da kad imaš taj tampon onda možeš ići na plažu svaki dan, voziti bicikl, zezati se, trčati, raditi sve što ti se sviđa - a da niko ništa ne primeti!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Veceras usle prijateljica i ja u supermarket i stale pored salata i pricamo o necemu i ja kazem, na nasem naravno "ma dize tenzije"...u tom nailazi neka stara casna sestra i gleda u nju i pita je zasto krade? :blink: Mi kao "was?" ..kao...ona je cula mene da sam rekla "warum stehlen Sie??" ..kao da je pitam zasto krade? :hahaha::hahaha: i dok su se njih dvije razjasnile, jer je htjela nju da prijavi. :kez:

Ne vjeruje zena da je to drugi jezik sasvim, da nije njemacki...navrla...i ja cijelo vrijeme idem po radnji i pitam prijateljicu zasto krade i sta je sve ukrala? :kez::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Delegat 141. derbija Miodrag Popović iz Sopota, predao je u ponedeljak Zajednici superligaša izveštaj sa duela Crvene zvezde i Partizana (0:2).

“Svašta se događalo, ali najvažnije da nije bilo žrtava. I zbog toga sam najsrećniji”, dao je pomalo neobičan zaključak povodom odigravanja jedne fudbalske utakmice Popović.

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Delegat 141. derbija Miodrag Popović iz Sopota, predao je u ponedeljak Zajednici superligaša izveštaj sa duela Crvene zvezde i Partizana (0:2).

“Svašta se događalo, ali najvažnije da nije bilo žrtava. I zbog toga sam najsrećniji”, dao je pomalo neobičan zaključak povodom odigravanja jedne fudbalske utakmice Popović.

:hahaha:

Jedna posve OBICNA utakmica naseg fudbalskog prvenstva!!!! :hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mladić ulazi u apoteku i kaže apotekaru:

'Dobar dan, mogu li da dobijem jedan kondom? Moja devojka me je pozvala na večeru i mislim da ona očekuje nešto od mene.'

Apotekar mu daje kondom, a mladić izlazeći zastane pa se vrati:

'Molim vas dajte mi još jedan kondom, zato što je i sestra moje devojke slatka, a uvek prekrsti noge na tako provokativan način da ja mislim da i ona nešto očekuje od mene.

"Apotekar mu daje i drugi kondom, kad se mladić opet obrati:

'Najzad, dajte mi još jedan kondom, jer je mama moje devojke jako zgodna žena, a pošto me je ona pozvala na večeru, mislim da i ona nešto očekuje od mene!

'Za vreme večere, mladić je sedeo sa svojom devojkom, i njenom sestrom i majkom.

Kada se pojavio otac, mladić je spustio glavu i počeo da se moli:

'Dragi Bože, blagoslovi ovu hranu,hvala ti za sve sto nam daješ..

'Par minuta kasnije mladić se dalje molio: 'Hvala ti Bože za tvoju milost..

'Deset minuta kasnije, mladić se i dalje molio držeći glavu pokorno spuštenu.

Drugi su se zgledali iznenadjeno, a najviše se čudila njegova devojka.

Približila mu se i šapnula mu na uvo:

'Nisam znala da si toliko religiozan.

'A mladić joj odgovori:

'Ni ja nisam znao da ti je tata apotekar!'

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prolupao...

Jutros sam u kancelariji...obavljam 5-6 stvari po redu i sve kao pod kontrolom...Onda resih da zovem sina i sa fiksnog "okrecem" broj... U tom momentu mi zvoni mobilni na stolu...rekoh ajd na brzaka da vidim ko je i da kazem...cujemo se kasnije...prinosim slusalicu drugom uhu i kazem "alo" a cujem se u slusalici fiksnog....ja opet "alo" opet isto... i pomislim "ma ko me to zajebava" a onda shvatim da ne samo da sam pozvao sam sebe, nego da sam pokusao i sam sa sobom da pricam! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...