Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Zvao sam ove sto prazne septicke jame, jer u nasoj ulici jos uvek nema kanalizacije.

Stize cisterna a vozi je neki matori alkos, a provalio sam da je alkos jer je jedva usao kamionom u dvoriste i smrdeo je na neku lozovacu od 20 dinara.

Prvo sam ga pratio da nebi upao u jamu, jer se sav nesto gegao i jedva je hodao.

Posle nekog vremena zacepila mu se ta neka cev i krenuo je da je ispira sa vodom, pa se sav ispolivao..ne znam zaista kako je to izveo..

A sad najvazniji trenutak :roll:

Posto na cisterni nije radio merach koji meri koiko ima unutra tecnosti morao je da to uradi na svoj nacin..svoj jedinstven nacin..

Ne znam sta je njemu bilo u glavi tog trenutka kad je u toku rada motora od cisterne otvorio dovod cevi u cisternu i dobrih desetak litara one najgore prljavstine se prosulo po njemu..i sa sve cigarom u ustima takodje mokrom od toga mi kaze..

''Eto sad vidis da te nisam slagao da sam napunio punu cisternu''..i ja tu krenem da se krivim od smeha..:lol: Bilo mi ga zao ali ja stvarno nisam mogao da izdrzim pa sam vristao od smeha..:hahaha:

Zakljucak bi bio..''Ko drugome jamu prazni poprska ga izmet razni'' :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vratile se ćera i ja iz pazara, sela ja da proćaskam sa dragim...prepričam mu dogodovštine i novosti i uz put otvaram kutiju JAFFA cekesa. Kako je celofan zašuštao dotrčava ljuta munja zvana "zlato" i tap glavu meni u krilo uz onaj umilni pogled "A meeeeeni????" :lol:

Ja ga gledam i razmišljam kako ću sada, ovog momenta da sednem u auto, vratim se nazad do kume i blaaaaago je ubijem!!!

Navukla mi kera na Plazmu i sad čovek ne može na miru ni keks od njega da jede. Čim nešto celofanasto šušne eto ti njega...to halaaaaaaaaavo.....čudo jedno. E NE DAM JAFFU!

...neka sam cicija-NE DAM! :plaz:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Razgovor s drugaricom na skajpu :smeh:

[6:31:45 PM] lenjivica: Uhvatila macka misa i taman se spremila da ga pojede, kad ovaj poce da je ubedjuje: - Nemoj, maco, namesticu ti mog brata, ima bar 3 kile. - Meni se bas svidjas! Rece ona, ali mis ne odustaje: - Nemoj, maco, namesticu ti i sestru, znas kako je bela i debela. - Ma ti si mi bas sladak i ukusan. - Nemoj, molim te, namesticu ti mog tatu, znas ga kakav je, kao tenk! ... Na to se macka zamisli jer je vec dugo zelela da pojede glavu porodice miseva. Pusti ona njega, a on pobeze u rupu i poce da joj se smeje. ........ Naravoucenije: Obecavaj macki kule i gradove dok ne udjes u rupu, a onda se pravi lud. (rofl)

[6:32:26 PM] Jeki: pff :D

[6:32:31 PM] Jeki: to na mini ne deluje X)

[6:33:40 PM] lenjivica: erm

[6:34:24 PM] lenjivica: jeki to je vic :D

[6:34:37 PM] Jeki: znaam X)

[6:34:57 PM] lenjivica: pa kakva sad crna mini ?! (rofl)

[6:35:09 PM] Jeki: pa kad tuj macka ispadne glupa XD

[6:35:16 PM] Jeki: odd strange sugavog misa

[6:35:17 PM] Jeki: x)

[6:35:19 PM] lenjivica: ti si bolja od vica majke mi xD

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juče sam bila kod frizerke i to potpuno nove, jer se moja odselila u drugi grad.

Pita me devojka-"Kako da Vas ošišam....?"

Ja joj objasnim i prepustim se njenom majstorluku. Naravno u tom objašnjavanju napomenula sam joj koji fen za kosu treba da koristi ali....devojka se malo zanela a ja sam je pustila. Kad je posao bio gotovo, shvati ona da to nije to, ali meni se svidelo i slatko sam se nasmejala, jer sam znala kakva će biti današnja reakcija onih koji me budu ugledali.

I tako dođem na posao danas deca i koleginice šokirane (blago rečeno!!) :lol:

Deca-" :new: ŠTA SI TO URADILA?!??!"

-"Kako šta :roll: Stalno me pitate da li se ja nekada češljam e pa evo ja sam se OČEŠLJALA."

Deca- "NIKADA VIŠE NEMOJ DA SE ČEŠLJAŠ!! ...a jel' tebi više nikada neće biti onako krndžava kosa?!??!..."

Celi dan dana sam se smejala izrazima lica ljudi koji su me sretali :lol: :lol:

Dragi? :ggg: Njegov izraz lica sam trebala snimiti. :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

S'Teme : Kritika clanova foruma!

Boginja - bitch

Glisha - cold bitch

Goga - cold, cold bitch

:lazy:

:hahaha::hahaha::hahaha:ovo je biser 97ece72e.gif

a ja tupSon 4c4282a1.gif stavila ga na smor/igNor... pa naSilno odvalih katance i proViriH u post :lol:

elem... sLatko sam se (danas) nasmejala :ggg:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Posto znam da Ninja sece vene na narodnjake, prilepila sam mu jedan na zidic da bih kompenzovala to sto mu necu dati lovu, i ostavih Sabana da peva, ne registrujuci da nisam kliknula x. Samo cujes caleta iz sobe: "Ti to slusas narodnjake?" na sta je dobio potvrdan odgovor posle par sekundi kad sam skontala da cepa sve u 16, pa ide komentar: "Otisla nam kuca u kurac.. Ti slusas narodnjake, ja gledam Histori sinhronizovan na madjarski, ne mogu da se upisem na Jamb listu..".

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Smejem se ceo dan pored sve muke s Paypal-om... jedna daleka rođaka mi je poslala neki tekst na engleskom da proverim njen prevod koji je uradila uz pomoć google translate-a. Tu ima takvih kombinacija reči da čovek padne u nesvest. U tekstu o lepljenju pločica pominjani su čak i minobacači... :hahaha:

Evo poslednjeg primera:

"Alternatively the trapped water may run along channels left in the adhesive bed and leak out at a different point to its entry."

"Osim toga, zarobljena voda može da trči niz kanal ostao u lepak kreveta i iscuri u različitom ukazanju na njen ulazak."

:(:hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U fazi smo izbora cimerke za jednu sobu koja je prazna u stanu. Ovdje je sasvim normalno da se sobe izdaju prazne, i tome se niko ne cudi. Ja jesam u pocetku. :blink:

Elem, u isto vrijeme su dosle tri djevojke....prvo jedna stidna, pa dvije koje su onako borbene. Uslov je naravno da vole pse i da nisu alergicne. Odmah su s vrata pocele psa da zovu, miluju, da se igraju...:kez: ...onda je stidna bila totalno zasjenjenja....a ove dvije su pocele da se nadmecu koliko sta koja ima i koja ima vecu prednost. :lol:

Gledam i ne vjerujem...i zakljucim da ova stidna ima najvise sanse.

I sad posalje mail da ona ipak odustaje.

Valjda se isprepadala.

Ustvari, to nije smijesno, zalosno je. :zeva:

:hahaha:

Mrzi me da trazim drugu temu.

Ajmo se praviti da je ovo tema o tome sta me danas snaslo. :cica:

Over and out.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...