Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 3 sedmica kasnije...
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Ulazim malopre u prodavnicu, tamo onako dosta vesela atmosfera, muzikica uključena ... devojka rekla ostatku ekipe da joj dečko ide u vojsku. I krenula zajebancija:

- U vojsku? Jel' to još postoji?
- Jesi sigurna da to nije samo izgovor da te ostavi?
- Svakakvih izgovora sam imao ali tako dobrog se nisam setio.
- Carski!
- Je li ...jesi mu odnela neki poklon?
- Red je.
- To je super, ostaviš devojku i još dobiješ poklon.

...popravismo mi dan. Njoj možda baš i nismo, ali dobro, de. :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije danas...u četvrtak ali kao da je danas. :fijuk: 

 

Sedim u tramvaju, prazno mesto pored mene..

Tramvaj staje na stanici. Ulazi neki momak i upita- "slobodno?"

-Da. 
"Vi ste Marinina i Đanijeva mama...učiteljica?"
.....???? Daaaa...? Blizu si..vaspitačica...
-"Ja sam išao sa Marinom u školu...i bla...bla...radite?...bla..bla.."
емотикон smile Pa gde me nađe u sred Beograda? 
- "Novog Beograda!!!..sad sam onim vozom stigao..bla..bla...pozdraviteMarina i Đanija..."

 

 

Ooooo deco, ima li vam kraja???

Sunce li im žarko, ne mož' ni u drugi grad pobeći k'o svet da te neko ne pronađe! :hhh:  :hhh: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Egipatsko ministarstvo spoljnih poslova izdalo je zanimljivo saopštenje o motivima otmičara.

"On nije terorista, već idiot. Teroristi su ludi ali ne i glupi. Ovaj tip jeste", navodi se u saopštenju ministarstva.

:hhh:

U ovo vreme terorističkih užasa, sa zadovoljstvom sam se ismejao. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
Napisano (izmenjeno)

Otplakala sam !!
Shumica stavio na svoj FB profil a ja nisam mogla da odolim..morala sam da maznem....

Vratile mi se slike iz detinjstva!!
Pa onda kada kupiš nešto u kesi...naduvaš je...pa je još uvrneš da vazduh jače nabiješ u njoj..i BAAM!! 
Milina!! :hhh:  :hhh:  :hhh:  

13103349_513898848818882_5620275446490608310_n.jpg

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čitam knjigu Aždajin osmeh :hahaha:  i kreće objašnjenje:

 

Redom, naš ''tajni pozdrav''. D. je otprilike do svoje četrdesete bila ubeđena da postoji neka sorta paradajza koja se zove Redom, i uopšte joj nije bilo jasno šta se kog đavola svi otimaju baš o njega kad se pojavi na pijaci. Ne bi li jednom prilikom empirijski otkrila da to zapravo znači ''bez biranja''. Pa je tu tajnu podelila sa mnom, te sam i ja konačno shvatio da ne postoji sorta jabuka koja se zove Redom. Eto, tako je nastao naš tajni pozdrav...

 

Znači, Mirjana Đurđević je moja antistres terapija ovih dana... :hahaha: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako  samo  deca  pamte,sve  vide,iako  vam  se  cini  da  nista  ne  primecuju..Kod  rodjake  danas par  decice uzrasta nekih 5,6,   godina,dok  mame  piju  kafu  igraju  se  u  susednoj  sobi.Odjednom  larma  i   dolaze  da   presudimo..

-Mama,kazi  Ogiju  da  mora  da  bude  taj!nece,i  kvari  igru..

_Dobro,ajde  cega  se  igrate?

-Izbora!kaze  rodjakin  sin..eto,Misa  ce  da  bude  onaj  sto  vice -sramota-,ja cu  novinar,a  on  nece  da  bude muceni  Djurdjevic..kaze  nije  mucen,svasta,tako se  taj  preziva!!

Jaooo,smejati  se  ili  brinuti..:smor::hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vozim danas prema svojoj kući. Vrag mi ne da mira i nazovem je (vidi strašnog prekršaja u saobraćaju)... Počinjem razgovor:

- Ej...pa gde si ti danas?

-Tu sam, očekivala sam da mi se javiš...

Prekidam je u pola reči malo ozbiljnijim tonom:

-Danas mi je bio jedan tehničar sa koleginicom i pitao me ja da li sam ja taj i taj, ja sam mu priznao da jesam, on meni da li ja radim u NS, i to mu priznam nakon čega me pitao da li ja dolazim u ulicu....

Ona se uozbiljila. Čujem da me pita:

- I šta pita?

-Pitao me je da li je istina da mogu da otključam centralnu bravu sa bazena dok je Maksa parkiran na obali, a neki se muče i na dva metra ...

I onda čujem njen osmeh onaj pravi karakteristični, a koji posebno volim.

-Ej ...bićeš kažnjen, govori mi kroz smeh! 

Znam šta to znači i tome se radujem! Ne skidam osmeh sa lica ceo dan zbog toga.... Hteo ne hteo moram sutra u NS, defiitivno :ljulja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
Napisano (izmenjeno)

Smejem se ko blesava!!! 

Još neko neka mi kaže da mi se dešavaju neverovatne stvari-fasovaće!
Moj dragi ode da baci smeće i zajedno sa smećem ispadnu mu dva busena ključeva u podzemni kontejner!
Ne bi to ni bilo tako strašno da radnici gradske čistoće nisu 2 sata pre toga praznili taj isti podzemni kontejner.... :hhh::hhh:  
Ne mož' ih do'vatiti!!
Tri metra dubine..ako ne i više! 
On u papučama....ja kod frizera...šta sad??!! 
I...živeli ti isti komunalci! 
Došli ljudi u pomoć, istresli onu jednu trećinu smeća na asfalt da bi gospodin pronašao svoje ključeve!
.....Ih da mi je bilo da sto snimim!!!

:hhh::hhh::hhh:  

 

13232961_10208317426047708_1488995753336203018_n.jpg

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Naručio sam (ili sam poručio, više nisam siguran :lol: ) neki adapter od 200 dindži za računar, pa mi upalo smešno frljanje nazivima pomenute aktivnosti. Na sajtu piše i narudžba i narudžbina, u mejlu za potvrdu piše porudžba, a u kasnijoj komunikaciji odnekud se pojavi i porudžbina - ako sam pre ovoga i znao koji je pravilan izraz, sad definitivno ne znam. :lol: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Naleteo na kvazinaučni tekst na B92 koji opisuje fenomen Šredingerove mačke, i jedan od komentara glasi:

Predlog za današnje naučnike: 
Marfijeva mačka 
1. Uzmite namazanu krišku hleba i vežite je na leđa mački tako da namazana strana bude okrenuta na gore. 
2. Bacite mačku sa određene visine. 
3. Pošto se mačka uvek dočeka na noge, a kriška uvek padne na namazanu stranu, mačka će se zauvek vrteti u vazduhu. 
4. Prikačite mačku za generator.

UmrEo sam :hahaha: :hahaha::hahaha: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juče, 

moji dečaci u razgovoru:

- Hej, hoćete li ići ovaj vikend u bioskop? Videla sam kad su projekcije, ako ste za....

- Mati... kakav bioskop! Imam gomilu toga da učim, ne znam kako će sve stići! :ufrci: 

:wtf: zagrcnula sam se od muke :wtf: 

- Sine, danas je 4. jun, ako si se sad setio da učiš, mislim da si maaaalko zakasnio :kez: 

- Četvrti?!? Ja mislio treći!!! :gone: 

i ode u sobu na učenje... i bi tako ceo dan...

Sad ne znam da li da ga ovog jutra ometam ili ne,

eno ga i od jutros za knjigom... biće nešto od njega :lol: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...