Idi na sadržaj

Maloj maturi će zabraniti ulazak u kafanu?


Preporučene poruke

Oprostite, ali kako znate da je bolje, ako niste probali? :)

Pa eto,bilo je lepo.

Ne zelim preko interneta ovako da govorim sve detalje,samo znam da su one fufice sto su htele u restoranu ipak rekle da je bolje sto je bilo u skoli...Napravili su nam super plan i program...a i posle skole smo ludovali..ma milina.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...
  • Odgovori 51
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

VojoAe, mnogo sam pisala na ovoj temi, razumem i poštujem mišljenja, koja su, različita. Bilo bi loše da nisu. O kakvim ''krivcima'' se radi? Zašto su ''krivi'' profesori? Nisu sva deca ist

Teško da će u današnje vreme išta moći da povrati autoritet školama. U tom slučaju bi trebalo istumbati čitav sistem školovanja, i pre svega, ljude - nastavni kadar, koji se nalazi u prosveti.

Moja mala matura je bila pre 10 godina. Imala sam haljinu sa otvorenim ledjima (samo me Smuca podsetila, nije repliciranje direktno njoj) koja se pertlala pozadi. Mesec dana sam provela kod krojacice

Какве су данашње генерације, најбоље би било у неки кавез да их сместе ту ноћ. Свака част фино васпитаној деци али они су у мањини.

Моја мала матура је била у школској кухињи (мензи) али имали смо музику и све што иде уз то...

'' момци'' су били мртви пијани и ако је алкоХол био строго забрањен и није га било на менију...

Али све се то среди...

''девојке'' су биле још горе плус дрољасто обучене....један део .

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...