Idi na sadržaj

Pitanja i problemi u vezi s forumom


Preporučene poruke

  • Odgovori 683
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

a koje je boje "spektakularna aura"? i ko je izmišljao to? i zašto mi ne dajete repute-baš se trudim? jeste-ovde ćem da ciganim repute..'oću da imam još spektakularniju auru!:hahaha:

U narednih nekoliko dana u nekom trenutku će doći do transfera našeg sajta na server u Srbiji (neknamjebogupomoći). Sajt će biti nedostupan određeni period vremena. Ukoliko već niste, lajkujte našu fa

preko "veze" Idi pitaj Maru.. dobar si s'njom samo kucni i udŽi

Zakačene slike

Bilo bi lepo kada bi se dugme za promenu teme prebacilo negde na vrh strane. Na primer, skroz levo u onom crnom delu zaglavlja gde je pregled poruka, profila, logovanje.

 

U stvari, nije bitna promena teme u smislu boja, nego promena između klasičnog i mobilnog izgleda. Svaki put kada se logujem sa mobilnog, a u međuvremenu sam koristio verziju za računar, moram srolovati do dna stranice, pa uvećati pregled, pa ubosti mobilnu verziju, pa se vraćati na vrh strane... I obrnuto, u slučaju kada se logujem na računar posle korišćenja na mobilnom.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ae jOpet da ja nešto primetim. :fijuk:

(dokona...) 

 

Mislim šefe kad se vratiš a ti čitaj pa dumaj....

 

Ne vidi se koji je član trenutno online. 
Dobro, nije to ni tako bitno, ali recimo da znači kada se igraš da znaš da li je taj neko tu ili ne....moraš da odeš na prvu stranu, pa na dno stranice i pogledaš ko je prisutan ko nije.

 

PS: Primetiću ja još tako po nešto...samo polako..starija žena...šta ćeš. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U "brzoj navigaciji", dugmence desno od "vidi novi sadržaj", pod zajednicom imaš opciju "prisutni korisnici". Na dnu liste imaš tri padajuća menija sa opcijama sortiraj po zadnjem kliku/imenu, pregled registrovanih/gostiju/svih i prikaži opadajuću/rastuću listu. 

:trt:

 

P.S. 

Voleo bih da Morf podesi da po difoltu budu opcije  klik-registrovani-opadajuće.
Boli me krasni za ne registrovane goste.  :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Sve vi to lepo prokontaste i bez mene. :)

 

Nego, vidim da je frka sa kopiranjem sadržaja na sajt, tekst vam završi u onom obliku u kom je bio na originalnom sajtu. Opcija u svim browserima na Windowsu je Ctrl + Shift + V, ili jednostavno kliknete na ovu malu sličicu (ovde u sredini):

 

screen-shot-2014-07-20-a.png

 

i pejstujete tekst u polje koje se otvori nakon toga. Tekst će biti prikazan normalno.  :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...