Idi na sadržaj

Pitanja i problemi u vezi s forumom


Preporučene poruke

  • Odgovori 683
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

a koje je boje "spektakularna aura"? i ko je izmišljao to? i zašto mi ne dajete repute-baš se trudim? jeste-ovde ćem da ciganim repute..'oću da imam još spektakularniju auru!:hahaha:

U narednih nekoliko dana u nekom trenutku će doći do transfera našeg sajta na server u Srbiji (neknamjebogupomoći). Sajt će biti nedostupan određeni period vremena. Ukoliko već niste, lajkujte našu fa

preko "veze" Idi pitaj Maru.. dobar si s'njom samo kucni i udŽi

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Ponovo smo tu. Recimo da smo danas i sutra u nekom režimu testiranja funkcionalnosti. Ostaje zahtev da mi javite ako primetite ponovo lažne administratore. Uradio sam sve što "piše u knjizi" da bih sprečio njihovo ponovno pojavljivanje, ali ne mogu da garantujem ni sebi ni vama da je to bilo dovoljno. Uzeo sam u obzir i Neove sugestije po pitanju bezbednosti i sve ih primenio. Sačekajmo, pa ćemo videti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nema više hakerskog potpisa u Helpu, to mi uliva poverenje da smo sad slobodni, ali kao što rekoh, videćemo. Izvini Veco,volem da čujem tvoj glas, ali nadam se da me sutra nećeš imati zašto zvati. :kez:

Teško je sastaviti spisak srpskih sajtova koji su pali u poslednjih nekoliko dana, kao da su se odjednom skoncentrisali samo na Srbiju.

Sad rešavam onaj fuckup ispod hedera, to je posledica ažurranja na novu verziju vBljuvotine.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Izvini Veco,volem da čujem tvoj glas, ali nadam se da me sutra nećeš imati zašto zvati.

Jako mi žao što sam te probudila!!

Bila sam fina pa ti prvo poslala sms..ali vidim ne reaguješ pa rekoh u sebi-sad izvini što te budim ali bolje sad nego posle kada budu napravili veću štetu... :)

Iskreno se nadam da te neću više po tom pitanju zvati :kiss: :kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sad rešavam onaj fuckup ispod hedera, to je posledica ažurranja na novu verziju vBljuvotine.

ZjTW3Ea.png

ti posaljem css ili?

:trt:

edit:


.navtabs ul.floatcontainer {text-align: center}

.navtabs ul li {padding-top: 7px;padding-right: 15px}

.navtabs ul li:last-child {padding-right: 0px}

.navtabs ul li:first-child {margin-left: 15px!important}

Izmenjeno od strane člana neobarocco
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...