Idi na sadržaj

Pitanja i problemi u vezi s forumom


Preporučene poruke

  • Odgovori 683
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

a koje je boje "spektakularna aura"? i ko je izmišljao to? i zašto mi ne dajete repute-baš se trudim? jeste-ovde ćem da ciganim repute..'oću da imam još spektakularniju auru!:hahaha:

U narednih nekoliko dana u nekom trenutku će doći do transfera našeg sajta na server u Srbiji (neknamjebogupomoći). Sajt će biti nedostupan određeni period vremena. Ukoliko već niste, lajkujte našu fa

preko "veze" Idi pitaj Maru.. dobar si s'njom samo kucni i udŽi

Zakačene slike

Kumice, ne mogu sad da proverim, jer nijedan gost ne gleda tu temu, ali ona se nalazi tamo gde je i prvobitno smeštena, na Porodici. Proveriću kasnije linkove koji vode ka temi.

ninja, Youtube je promenio način na koji prikazuje linkove i trenutno tu malo šta možemo uraditi, osim da čekamo da vBulletin izbaci neku "zakrpu" za taj problem. U međuvremenu, link je moguće regularno ubaciti prebacivanjem iz address bar-a:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mene ne izloguje, kliknula sam na link i evo šta sam dobila, da ne PrtSc-inujem sad.

View Full Version : Hvalisavi muškarci

gresan

23.02.2011., 20:52

Koliko ste puta, pogotovo kao mladji culi nekog drugara kako se hvali da je "prosle noci kresnuo (zveknuo, opalio) tu i tu devojku (zenu)? Kako je bio macho i kako su joj gacice maltene same spale cim se pojavio itd?

Da li smo mi stvarno toliko mocni ili su ipak ONE te koje odlucuju "da li ce i kada nam dati" ?

I da li svi ti hvalisavci ustvari nemaju pojma ili lazu sebe da su oni te noci bili lovina a ne lovci?

katamaran

03.03.2011., 16:12

još malo pa nećemo postojati ... nećemo im trebati ... a i što bi smo trebali kada imaju onoliki izbor svih veličina, oblika i boja u erotik šopovima

a volim čuti kada priča kako ne može da dođe sebi posle noći provedene sa mnom, kako su joj noge klecale, ruke podrhtavale, dobila upalu mišića ... makar i lagala ... prija mome uhu :uredu:

Apolodor

03.03.2011., 16:54

"Fućkaš jeb, ako za njega niko ne sazna!"

Simo Matavulj

:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...