Idi na sadržaj

Kako znate kada volite nekog?


Preporučene poruke

Zev...čekaj, da vidim..ovako:

kad misliš o nekome, kad misliš o nekome toliko često da ti sve ostale slike budu pramičci magle naspram sjajnoga sunca, kad misliš o nekome i kad niste više zajedno, kad ti ta misao ponekad natera osmeh na usne bez nekog posebnog razloga, kad misliš o nekome kao o svom i kad se ne vidite godinama...

Ovo, naravno, važi samo za one koju umeju da misle. :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...zato sto se smejem, zato sto mi je 'izazivac osecaja prijatnosti i zadovoljstva', zato sto nedostaje, zato sto me grli, zato sto mi prepricava stvari koje mu se desavaju, o kojima razmislja i oseca, zato sto ume uzaS da me iznervira (da bih ga golim rukama zadavila), zato sto mi je i sada lep i zgodan (kad ga krisom sacujem), zato sto trpi moje kapricioznosti ... itakota 'voleca osecanja'... :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

P'znam..

po zaKrvavljenim očima, po peni u ustima, po jatu slepih misheva u utrobi i po 220 u venama (u voltima)... :neznam: ja kad volim-volim..

a ne k'o one kilave ljubavi a la "po klecajućim nogama, blagotelećem pogledu, po roju leptirića u stomaku i po skljokanom,vegetirajućem pritisku..nja nja njaa"

Ako ja slučajno i omašim, drugi ne mogu A da ne primete promene, pa me obaveste.

Tako da.. uvek znam

i ne brinem :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nema tu mišljenja. Niko ti ne može reći da si zaljubljen, to jednostavno znaš. Samo što ja ne upadam u zamku u koju većina ljudi upadne, a to je da taj osećaj puste da ih preplavi pa ne mogu funkcionisati kao normalna ljudska bića.

Ja se trudim da ta osoba zna da na mene uvek može računati, kao na prijatelja, sagovornika, nekoga ko će je slušati, smejati se i plakati s njom, razumeti, savetovati i pomoći kad god je moguće. Većina ljudi dokazuje da voli, ja pokazujem. Reči su ništa ako nisu potkrepljene delima.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tu je .......i kada nije tu.

.........................................

I hvatam Onaj Odsjaj Ogledala na kamenu koji se odranja ..

ne bi li je video jos jednom ...i osetio one tanane niti

lepote ..radosti ..strasti ..tuge ..i boli ..

koje mi Nenadano i Neprimetno obaviju srce....

Tiho i nezno.

Kao svila po mirnoj vodi......

( nedostaje smajli ...ali koji ? )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Tu je .......i kada nije tu.

.........................................

I hvatam Onaj Odsjaj Ogledala na kamenu koji se odranja ..

ne bi li je video jos jednom ...i osetio one tanane niti

lepote ..radosti ..strasti ..tuge ..i boli ..

koje mi Nenadano i Neprimetno obaviju srce....

Tiho i nezno.

Kao svila po mirnoj vodi......

( nedostaje smajli ...ali koji ? )

:serenada: ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Kad se smejem danima njenim superinteligetnim potezima.

Primer:

nedelja ujutru. Kao i uvek, ja sam se probudio ranije.

I., tek što je otvoriila oči:

- Ciicooo, je l' znaš šta sam uradila noćas?

Ja:

- Štaaa?

I.:

- Htela da te uobičajeno cmoknem u leđa, okrenula sam se na pogrešnu stranu i poljubila zid.

Ja:

- ????!!!!!!

I.:

- Jeste, poljubila sam hladni zid. I odmah sam rekla sebi. konju, konju, konju! :(

Ja:

- :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Obožavam je, majke mi. :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Znam...

...kada pri kraju dana, shvatim da mi nešto fali - i kada shvatim da je taj deo on - deo koji nedostaje da bi bila potpuna...

...kada osećam slatki i gorki nemir istovremeno... jer nije tu...

...kada bez obzira na sve i dalje verujem...

:stid2:

hmmm... ova muzika i veče utiču na mene... baš, baš...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Prvi puta kada sam volela udala sam se.

Drugi puta kada sam volela shvatila sam da više volim drugog nego onoga za koga sam se udala.

Treći puta sam najviše volela ali rastaviše nas neki ljudi zli (čitaj - njegova mama. gospodičić je još uvek momak i žudi za mnom, al' džaba)

Četvrtog puta nema ali sam bila puno puta zaljubljena i to sam samo ja znala. Najviše mi godi osećaj zaljubljenosti. Toliko je moćan da te potpuno regeneriše.

Svaki puta sam znala da zaista volim jer mi nikada nije bilo teško da bilo šta učinim baš kao i taj neko meni.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...