Idi na sadržaj

Posao iz snova


Preporučene poruke

Posto imamo temu o poslu koji trenutno radimo, hajde da vidimo sta bismo zaista zeleli da radimo...

Svi mi mastamo da nam posao koji radimo bude spoj lepog i korisnog. Da volimo svoj posao i da nas dobro za to placaju. Malo je onih koji su to i ostvarili.

Koji je posao u kom se vi vidite? Ako ga niste ostvarili, sta vas je sprecilo?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

voleo bih da sam žensko i tada bih bio striptizeta...

...neki klub daleko, na jugu ove nam naše države i mesto gde me niko ne poznaje...metalna šipka i glasna muzika...puni separei zagorelih obrezanih turaka koji blenu u moje telo...

ali nisam, tako da mi ostaje druga varijanta ... lovočuvar u NP "Fruška gora" :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Reč posao, po meni, isključuje termin san, odnosno snovi. Dakle, sve što je pod neko moranje, obavezu, ustaljeni ritam itd, u meni guši emocije i ljubav. Gledao sam da poslove koje sam morao raditi (zbog golog preživljavanja, naravno) pre svega znam u što većem stepeno. Ni jedno svoje zanimanje, a promenio sam ih nekoliko, nisam voleo.:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...

U danasnje vreme ima jako malo prostora za snove kada je posao u pitanju..radi se da bi se prezivelo, najcesce od jutra do sutra..

Tesko je u isto vreme raditi nesto u cemu zaista uzivas, a pri tom jos biti i obilato placen za to..

Posao kojim se bavim zaista volim, ali mi snove kvari cinjenica sto mi plata bas i nije neka, pa moram da radim i posao plus..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Dokazao sam se sebi, nemam vise neke ambicije...

Mozda da postanem politicar, mudri narodni vodja, to bi me jos ispunilo...

Ili menadzer svog deteta, rok zvezde...

Najradije bi postao investitor... osnovao bi preduzeca, fabrike, zaposljavao ljude... Fali mi nekih dzak para, ali igram loto. Uh pa nisam proverio jucerasnje izvlacenje... Cek da vidim, mozda sam vec dobio! Ako jesam, momentalno dajem otkaz! (samom sebi!) :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mmm moj posao iz snova je da nemam posao :smeh: ,tako da je to ostvareno. Dobro ,to mozda moze sad da funkcionishe ,ali za koju godinu nece. Hajde da vidim...hmmm...ovako sedim za racunarom i izradjujem raznorazne animacije,sajtove i ostale marketinshke sprdancije ,plata mi stize kuci,moje radno vreme je bukvalo moje,znaci kad hocu radim..Ovo vrlo lako moze da se ostvari,samo sad nemam vremena da razmisljam i delujem u tom pravcu. :smoke:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 5 sedmica kasnije...

Iskopah ovo što pročitah pre dve godine na netu...

Ko ne bi poželeo da šest meseci uživa u dokolici na tropskom ostrvu a uz to dobija primamljivu platu? Taj “najbolji posao na svetu” nudi jedna australijska država koje želi da promoviše turizam.

Uz platu od 105.000 američkih dolara, onaj ko dobije posao dobiće i plaćenu avionsku kartu od mesta u kojem stanuje do ostrva Hamilton, u Velikom koralnom grebenu, saopštila je danas vlada Kvinslenda.

Zauzvrat, “čuvar ostrva” će imati zadatak da se šeta po plažama sa belim peskom, da roni i istražuje podvodni svet, obavlja neke sitne poslove i svake nedelje puni blog fotografijama i video snimcima.

Izabranik, koji će stanovati u kući sa tri sobe, bazenom i golf terenom, mora da bude i dobar plivač, da bude komunikativan i da je sposoban da čita i piše na engleskom jeziku.

“Biće potrebno da sa vremena na vreme izveštava medije o onome šta se događa na ostrvu. Dakle, kandidati ne treba da budu stidljivi, treba da vole more, sunce, aktivnosti na otvorenom”, objasnio je vršilac dužnosti premijera Kvinslenda Pol Lukas.

Zainteresovani iz celog sveta kandidaturu mogu da podnesu do 22. februara.

Početkom maja 11 finalista će se suočiti na ostrvu, a pobednik posao počinje 1. juna.

posaosnova.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...