Idi na sadržaj

Koje emisije ne propustate na TV-u?


Preporučene poruke

Volim da odgledam Galileo na Prvoj. Dopada mi se taj duhoviti kolazno-edukativni tip emisije. Obradjuju stvari koje mi ni na pamet ne bi pale da se zapitam kako funkcionisu, nastaju, itd, a na jedan zanimljiv nacin. Odgledam i Dodji mi na veceru, na istoj ... i, u te nepropustajuce, mogu jos da ubrojim Slagalicu (zbog Milke Canic, a ne zbog mozgalica, jelte :navodno:). ........... Koje emisije pratite redovno? :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Volim da odgledam SAT ....a tek sto mi se svidZa ona njihova Patrola :uzbud: ... Kao, krenu iz Beograda, pa do odredista, npr Herceg Novog ...svasta nesto iskomentarisu, sve sto vas kao vozaca moze zadesiti. (stanje puteva, zadrzavanje na granici, cene restorana i prenocista, itd.). ....... Pratim emisiju, ko da cu sutra da kresnem aFto, i piCim na more :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 godina kasnije...

Hajde, ne mogu da kažem da ima i jedna emisija koju ne propuštam, ali se najiskrenije nadam da me sutra uveče ništa neće smesti, pa da propustim ovakvo TV-sportsko veče:

21:00 - SK1 - F1: USA

22:05 - SK5 - NFL: Tampa bej kod San Franciska

22:25 - SK3 - NFL: Nju Inglanda kod Pitsburga

Mislim da će se daljinski usijati.  :kez: 

 

P.S.

Heh, sada tek skontah da su biseri na SK

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...