Idi na sadržaj

[NAVIJAČI] Crvena Zvezda na nebu sja...


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 91
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Kao jedan!

PRESTRAVLJENA: Navijači Zvezde šokirali sestru Čarsla Dženkisa! Pogledajte njenu reakciju...   Ona je bukvalno bila pestravljena i začuđena. Kao da joj ništa nije bilo jasno.     Košarkaška publika u

Kutak za navijače Crvene Zvezde... crveno-beli svet. Počnimo radosnom vešću: Stadion: Zete u Golubovcima Gledalaca: 4500 Sudija: Nikola Dabanović (Podgorica) &#13

Zakačene slike

lepo, ali to je ipak laž :P

čestitao bih ja da se radi o Zvezdi, međutim u pitanju je novi klub promenjenog imena, a stara Zvezda je u vaterpolu pukla :kez:

kao na primer kad sam radio komercijalu, pa zveknem Mariću menicu, a njega baš briga, ugasi staru firmu i otvori novu pod nazivom Duvaj Ga Pinkertone, Ja Sam Marić 2 :lol:

i posluje kao da ništa nije bilo

al' šta da se radi, u zemlji Srbiji smo :kez:

Glazgov Rendžers recimo, klub jezive tradicije, morao je u 4. ligu jer se bahati s lovom

al' to je Ujedinjeno Kraljevstvo

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Ne pratim redovno situaciju na Marakani, ali Portugalac me iznenadio. Ostao je nekoliko nedelja duže na Marakani, nego što sam prognozirao. Mislim da trenera njegovog ranga ima dovoljno u Srbiji i njegovo dovođenje je čisti marketing i unutar klupska borba. A dovoditi strendžera u klub kakav je Zvezda, a da se zaista nema para ni za njega, ni za prava pojačanja, je čista glupost. Trener u ovoj situaciji, pa i ne bio baš takvog kalibra, mora biti neko ko iskreno voli Zvezdu, navija i živi za nju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

napisao si rečenicu u kojoj se s jednim delom potpuno slažem a s drugim ne slažem :osmeh:

Mislim da trenera njegovog ranga ima dovoljno u Srbiji

sa ovim se ne slažem

ne zato što mislim da je Pintu bogznakakav trener, već zato što su naši treneri dno dna

sem Đukića koji pravi lepu karijeru u Španiji

njegovo dovođenje je čisti marketing i unutar klupska borba.

a ovo je tačno

i sad je jasno da je u toj borbi pobedu odnela struja Kokeza-Čović

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...