Idi na sadržaj

Koji film vas je rasplakao?


Preporučene poruke

Smejacete se....ali i sada, kada bih gledao "Bambi", scena u kojoj mu gine majka meni bi ovlazila oci...

Cuj, smejati..pa ja sam ridala na Damba, kad su ga odvojili od mame, pa on onako nocom isao da je obidje..secam se, plakali smo sin i ja zajedno, sve jecali..pokojna svekrva kada nas je videla, prestravila se zena..:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

niko i ne place zbog samog filma, vec zbog sopstvenih emocija..i ne mora da znaci da ce svakom da poteku na istu scenu i na isti film..

Mislim da je u ovome sustina. Razlicite su nam emotivne "mustre" i iskustvo koje nas "gadja" u emotivni zivac.

Secam se jednom sam gledao neki deciji film sa gomilom dece u sali. Na platnu akcija...borba "dobrog i loseg"... deca krenu da navijaju i skandiraju za "dobro", a mene od te kolicine ciste i neiskvarene emocije prodjose zmarci i potpuno nenadano ovlaze mi oci. :(:kez:

Jbg...ako se prepustim i udubim i uzivim u film i emocije junaka, a "prepoznam" ih kao sopstvenu slabu tacku, vrlo sam "tanak" :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...

"Zemlja senki" (Shadowlands) sa fantastičnim Entoni Hopkinsom i Debrom Vinger, i prvi puta i svaki naredni. Dijalog je dominantan.

Svakako moram dodati isto tako maestralne filmove sa Robinom Vilijamsom "Društvo mrtvih pesnika", "Peč Adams", "Dobri Vil Hanting", izuzetna ostvarenja kada ne ostajem ravnodušna. Nekada nisam plakala a sada cmizdrim sve u šesnaest. Da, tu je i "Lovac na jelene". Dovoljno je da čujem muziku Džona Vilijamsa, i kao da seckam crnin luk.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Mene je rasplakao film "Zelena Milja" ili "Green Mail"

Sf Drama sa Tom Henksom u glavnoj ulozi..... Covek u starackom domu prica svoju zivotnu pricu zeni koja mu se udvara a on je izbegava.... Film je meni jako lep i tuzan i odusevio me je i sa radnjom i sa glumom......

I ovaj me je film rasplakao na kraju....

" John Q" Ili "Dzoni Q" sa Denzel Vosingtonom u glavnoj ulozi.... Tivotna prica o Ocu kojie nema resenje za zdravstveni problem svoga sina..... i prinudjen je na ocajnicke mere.....

Film je jako lep i veoma tuzan....

http://www.youtube.com/watch?v=96rIjxlHpmE

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

"Sedam i po grehova". Mislim da sam tog dana inače bila plačljiva, onako, došlo mi, a film se potrefio. Po malo mazohitički, gledala sam ga tri puta zaredom dok sve suze nisu iskapale. Za sve je "kriva" poslednja priča.

Susti, Susti bambusov list

Ispod moga prozora

noc je tiho spusta na grad

sa nebeskih svodovaaaaaa.....

(film se zove samo 7 1/2)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 11 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

 

 

Zelena milja isto spada u kategriju "mokrih filmova"...ima ih još...no vi ste ih već naveli, pa da se ne ponavljam.

​Pre neku noć, legnem u krevet, listam kanale i naletim na "Zelenu milju". Film tamaaan počinje. Odgledam ga do kraja..naravno tako sam drekala, kao da ga gledam prvi put..

Mislim da je to film uz koji ću uvek plakat, bez obzira na broj gledanja.  

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...