Idi na sadržaj

Koji film vas je rasplakao?


Preporučene poruke

'Film gledIm, maramicu cedim ... suza suzu stize'. :uzdise: Ne volim drame, ne volim tuzne scene, i ako znam da ce mi film 'stegnuti knedlu u grlu', ne gledam ga ... No, isplakah se sa 'Macehom'. Suzan Saradon i Dzulija Roberts u dirljivoj prici ...ma, i kamen bi pustio suzu, a kamoli zena koja moze da se poistoveti sa oba lika :stid2: .................. Koji filmovi su vas rasplakali?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Heh... ja sam poznata plači...

Zaplačem na svaki film, prvi put kada sam gledala ''Mi nismo anđeli'' sam plakala :uredu:

Ali, cmizdrila sam na ''Šampiona'' onaj legendarni film o tati bokseru i onom malom plavom dečaku koji pokušava da ga probudi... pa ''Život je lep'' film me je raznežio i nasmejao i rasplakao :uredu: jedan od najemotivnijih filmova ikada...

A ''Prohujalo sa vihorom'' bolje i da ne spominjem :hmm:

:cesces: sad, kad razmislim... stvarno sam veeeeelikaaaaa plačljivica... :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam se ni nadao i cudio sam se sam sebi i dugo posle nisam mogao da verujem

ali gledajuci onu scenu iz "hatchika " suze su tekle potocima.

I gledajuci ovaj film "War horse ", u par navrata mi nije bilo svejedno

Shvatio sam ga suvise licno.:uredu:

I da ...da se ne ponavljam i ne smaram ali zasto ne bi reko.

Kada su porusili onaj most u "Bitki na Neretvi "'

neka tuga se javila u meni.

Znam ja da su morali .....nije ni njima bilo lako srusiti most ali opet mi je bilo zao.

Ili u onom drugom partizanskom filmu kada inzenjer rusi most koji je sam projektovao.

Meni bilo zao a mogu da zamislim kako je tek bilo njemu.

Sigurno mu nije bilo lako.

Nije.:jok:

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zarozam se kada gledam "zenske" filmove, ako mogu tako da kazem. Film posle koga sam plakala ceo dan bio je "Sampion" iz 1979. Prica o bokseru i njegovom sinu.

Jaoooooooo..sad se setih kako sam samo drekala uz ovaj film. :(

Inače ja se tako slatko isplačem uz tužan film...budem "mokra" do struka. Što je najzanimljvije ne krijem suze kad plačem. Nekako mi to prija, izbacim neku nagomilanu tugu u sebi pa mi bude duplo lepo.

Zelena milja isto spada u kategriju "mokrih filmova"...ima ih još...no vi ste ih već naveli, pa da se ne ponavljam.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E da, nije baš da cmizdrim, ali recimo da je ovo nešto najbliže zarozavanju kad sam ja u pitanju:

http://www.youtube.com/watch?v=7tiKM4fxY1U

:(

--- Update ---

To je zato sto nemas decu, pa ni taj osecaj..:roll:

Ma daj Vanja, film je smešan. Ako ćemo tako, trebalo bi da cmizdriš nad svakim filmom gde gine neko, jer je i on nečije dete, jelte. :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

rasplak'o me spooky thriller... :(

MV5BMTI3NjM5ODE5Ml5BMl5BanBnXkFtZTYwMzM4

Taj potpuno neočekivani obrt u zadnjih pešes' minuta.. gde tek

i šokirana Niki Kidmen i njena deca... i svi gledaoci shvate...... to što shvate

a što je ustvari i razrešenje svih čudnih, strašnih i mističnih situacija i zapleta

a i poenta celog filma.

Da su ona i njena deca ustvari... 9139da97.gif duhovi

duhovi koji "na onoj strani" ne mogu da se smire

jer je ona zapravo decu i sebe već ubila.

I da su, sva ona njena briga oko dece i sve zaštite i sva čuvanja i sve strepnje i svi oprezi oko njih i njihovih života

i svi ti košmari.. i svi strahovi od svih mogućih duhova koji se pojavljuju na sve strane

ustvari varka

jer.. svi su tu živi

osim njih troje........ tako jadnih, tako samih ... i tako smrtno preplašenih.871ffb9d.gif

Zapravo, nisam ja ni bila toga svesna (bila sam u šoku), a nisam ni htela da plačem.... suze su išle potpuno same.

i to prilično dugo,

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma daj Vanja, film je smešan. Ako ćemo tako, trebalo bi da cmizdriš nad svakim filmom gde gine neko, jer je i on nečije dete, jelte. :lazygirl:

Kao sto rekoh, javi se kad budes imao dete i stekao taj oseecaj..uostalom, niko i ne place zbog samog filma, vec zbog sopstvenih emocija..i ne mora da znaci da ce svakom da poteku na istu scenu i na isti film..

I jos nesto, ovo nije tema koji je film najbolji da bi raspravljali o kvalitetu istog..:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...