Sign in to follow this  
Followers 0

[RUKOMET] Evropsko prvenstvo 2012

36 posts in this topic

Posted · Report post

Back to game... igramo dobro, ali su rVacki napadači izgleda fizički snažniji, previše se lako probijaju. HGolmani nemaju šanse da bilo šta odbrane...

Čim je proradio Stanić nisu imali šanse. A to kako su Hrvati komentarisali možeš pročitati na sajtu S radia.

Posted · Report post

Meni su uvek zanimljivi njihovi komentatori kad izgube meč od Srbije. Naši nisu ni izbliza tako ožalošćeni posle poraza od Hrvatske. :hahaha:

Posted · Report post

Meni su uvek zanimljivi njihovi komentatori kad izgube meč od Srbije. Naši nisu ni izbliza tako ožalošćeni posle poraza od Hrvatske. :hahaha:

Mi njih ne volimo ali oni nas mrze. I zato im ti porazi padaju teško.

Posted · Report post

Mi njih ne volimo ali oni nas mrze. I zato im ti porazi padaju teško.

U mom mentalnom sklopu ne postojimo "mi" kad su u pitanju ta neka opsta mesta, ja sa mnogo "nas" ne bih ni mrtva pod istu kapu tako da nemam pojma o cemu pricas. A kad je u pitanju njihova "mrznja" sto bi rekao Bregt - neka svakog govori o svojoj sramoti/ja ću o svojoj..

Ti si bio na licu mesta pa si pregledao licne karte huligana i znas da su krajisnici? A i da jesu, ne menja stvar.

Cenim da sutra dobijaju Dance. :uredu:

Posted · Report post

Izgubismo. Ali ja uopšte nisam razočaran. Prethodnih godina smo mogli samo sanjati o finalu, danas smo ga igrali. Danci su bili bolji, bar u onom delu koji sam uspeo pogledati i zasluženo pobedili.

Posted · Report post

Nismo izgubili, ovo je bilo nesto jako veliko za nas rukomet..:ok:

Posted · Report post

Momci su bili ok...inace tesko je istu ekipu pobjediti dva puta...:)

Posted · Report post

U mom mentalnom sklopu ne postojimo "mi" kad su u pitanju ta neka opsta mesta, ja sa mnogo "nas" ne bih ni mrtva pod istu kapu tako da nemam pojma o cemu pricas. A kad je u pitanju njihova "mrznja" sto bi rekao Bregt - neka svakog govori o svojoj sramoti/ja ću o svojoj..

Ti si bio na licu mesta pa si pregledao licne karte huligana i znas da su krajisnici? A i da jesu, ne menja stvar.

Cenim da sutra dobijaju Dance. :uredu:

Meni su generalno tvoji stavovi strani. Al da ne petljamo politiku u raspravu. Kad sam rekao mi mislio sam na Srbe. Ne opravdavam nasilje ali teško da bih mogao da nešto zamjerim napadačima.

--- Update ---

Izgubismo. Ali ja uopšte nisam razočaran. Prethodnih godina smo mogli samo sanjati o finalu, danas smo ga igrali. Danci su bili bolji, bar u onom delu koji sam uspeo pogledati i zasluženo pobedili.

Previše smo griješili. To je odlučilo. Šteta.

Posted · Report post

Sa onoliko grešaka, onako slabim napadom nije moglo bolje. Momci su pokazali svoj maksimum, nadajmo se da će nastaviti uzlaznom putanjom. Danski golman bio odličan, imali su jaku odbranu, iskoristili naše greške i eto. Srebro je još kako uspeh.

Posted · Report post

Bilo i Evropsko ove godine..ostali ste uskraceni za moje komentare.Verujem da ste svi gledali i  videli da nema sta da se komentarise :(