Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Mi njih ne volimo ali oni nas mrze. I zato im ti porazi padaju teško.

U mom mentalnom sklopu ne postojimo "mi" kad su u pitanju ta neka opsta mesta, ja sa mnogo "nas" ne bih ni mrtva pod istu kapu tako da nemam pojma o cemu pricas. A kad je u pitanju njihova "mrznja" sto bi rekao Bregt - neka svakog govori o svojoj sramoti/ja ću o svojoj..

Ti si bio na licu mesta pa si pregledao licne karte huligana i znas da su krajisnici? A i da jesu, ne menja stvar.

Cenim da sutra dobijaju Dance. :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U mom mentalnom sklopu ne postojimo "mi" kad su u pitanju ta neka opsta mesta, ja sa mnogo "nas" ne bih ni mrtva pod istu kapu tako da nemam pojma o cemu pricas. A kad je u pitanju njihova "mrznja" sto bi rekao Bregt - neka svakog govori o svojoj sramoti/ja ću o svojoj..

Ti si bio na licu mesta pa si pregledao licne karte huligana i znas da su krajisnici? A i da jesu, ne menja stvar.

Cenim da sutra dobijaju Dance. :uredu:

Meni su generalno tvoji stavovi strani. Al da ne petljamo politiku u raspravu. Kad sam rekao mi mislio sam na Srbe. Ne opravdavam nasilje ali teško da bih mogao da nešto zamjerim napadačima.

--- Update ---

Izgubismo. Ali ja uopšte nisam razočaran. Prethodnih godina smo mogli samo sanjati o finalu, danas smo ga igrali. Danci su bili bolji, bar u onom delu koji sam uspeo pogledati i zasluženo pobedili.

Previše smo griješili. To je odlučilo. Šteta.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 godina kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...