Idi na sadržaj

Koliko dugo vam traje baterija na mobilnom telefonu?


Preporučene poruke

Dok nisam nametila Morfe onu tvoju aplikaciju, trajala je jedan dan. Sada kada sam to instalirala ( i vratila konekciju koju sam, naravno, uspela da pokarabasim..:lol: ) traje dva i po dana. Naravno, trenutno sam kod kuće ( na slobodnim danima :bek: ) i ne koristim konekciju preko telefona, tako da ću pravo stanje videti kad počnem da radim ili češće budem bila na netu preko telefona.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Svaki slobodni trenutak iskoristim da ga dopunim. Kad sam kuci, mrsko mi ici preko kompa pa wifi surfanje pojede bateriju, skype da ne spominjem. Bez koristenja net-a bi izgurala mozda dan...ovako, svako malo se puni, a tokom spavanja pod obavezno. Iako sam instalirala programcic da gasi aplikacije, ipak se one pojavljuju svako malo. :/

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

A izes ga, kad odem na net onda moram minimum jedno punjenje da odradim, dnevno.

Inace sam slaba na bateriju. :lol: Cim vidim da nije "u fulu" ja u panici.

Ako kojim slucajem uspem da se "ne kacim" na net bas cu videti koliko mi traje. Mislim da bi izgurala 4 dana. Ipak je to sada mator fon...ako to uopste ima neke veze. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Samsung mi je izdrzao skoro nedelju dana. Ta lepa prosls vremena...

Nokia Lumia 620 izdrzi 1 dan, uz intenzivno surfovanje na netu, daleko od civilizacije izdrzi 3 sata. Zato sam uz nju koristio i prenosni dzepni akumulator, koja se pokazala kao odlicna naprava.

Nokia Lumia 735 uz intenzivnu upotrebu neta i multimedijskih funkcija izdrzi oko 1 dan. Bez neta bi izdrzao oko 2 dana.  Elem, konacno sam se docepao bezicnog (USB) punjaca. Ta stvar je fenomenalna, polozis telefon na njega u futroli, a on ga puni. Jeste da se greje kao ringla, ali po teoriji prenosa energije 50% energije se potrosi na predajniku energije. Obzirom da USB adapter u kolima imam, sada jos samo moram da nadjem dobar drzac za telefon za auto, takav da mogu da ugradim bezicni punjac i zabava moze da pocne. :)

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedan dan i to je to. Kada ne bi bio konektovan na inernet, izdržao bi dva dana bez problema, ali šta će mi android ako nisam na internetu. 

Nokia C3 traje...traje...ne sećam se kada sam ga poslednji put punila. Nedelju dana bez problema. Taj telefon koristim za roditelje kao kontakt telefon. Istina je da ga palim kada dođem na posao, a gasim kada izlazim iz radne sobe, međutim zaista traaaaaaaaajeeeeeeee. :kez: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...