Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 769
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:streber: ...da sam danas diplomirala ocjenom 9 i stekla zvanje diplomiranog profesora razredne nastave

Postala sam tetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Evo gotovo.... Malo sečenja, malo šmirglanja, malo kucanja, malo zavrtanja šrafova, malo šivenja i gotovo! Kutak knjige u vrtiću.    Tokom rada setila sam se kako bi moj tata (stolar po profesiji,

Zakačene slike

...da mi je žao što Ninja nema pojma o Elementalu :lazy: ....i da je bolje tako da ostane. Uvijek će biti onih koji kritikuju nešto jaako dobro. Dokaz kvaliteta onih o kojima pričamo je 18.6. i nastup prije Amy Winehouse i Moby-ja. :lazy: Oooo Diversidad projektu da ne pričam.

Iiii da nemam svadbu taj dan (nije moja :roll: ) ...išla bih sa gdinom :nindza: da dŽuskamo zajedno. :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam krstila svoju najbolju drugaricu :uzbud: Pa, imam dve stvari da se pohvalim:

1. Sada sam nekome (i to ne bilo kome) kuma :jupi:

2. Sa velikom skromnoscu mogu da se pohvalim da sam bila najlepsa :cica: Al' to nisam rek'o ja, nego sve babe koje su bile tamo pa su saletale danas kevu na pijaci jer sam biJo divan u 'aljini i na onol'kim stiklama. Kzu zene da mi je bulja socna, pa 'ajde da im verujemo. Eh, a ja kazem da nemam samopouzdanja :aham:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...