Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 769
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:streber: ...da sam danas diplomirala ocjenom 9 i stekla zvanje diplomiranog profesora razredne nastave

Postala sam tetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Evo gotovo.... Malo sečenja, malo šmirglanja, malo kucanja, malo zavrtanja šrafova, malo šivenja i gotovo! Kutak knjige u vrtiću.    Tokom rada setila sam se kako bi moj tata (stolar po profesiji,

Zakačene slike

Порукица од данас...

"Што не дође синоћ на Ноћ Музеја? Затворили смо програм твојим  ЧОВЈЕКОВАЊЕМ. Све похвале и громки аплауз а послије текста је било и смијеха и суза. Поздрав".

 

ја заборавио...:huh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Da  sam  izazvala zastoj  saobracaja u  jednoj od   prometnijih  ulica.Em sam  probusila  gumu na bicikli,em mi  je  torba koja je visilA na kormanu zapala  u  tocak,zgnjecivsi pri  tome  jogurt,em  sam poletela  nosom  napred,em sam za tren  izbegla da se nadjem  pod  tockovima auta  koji  me  obilazio.Sva  sreca,covek  je  pre  mene skontao  sta  ce  se  desiti,i zagradio me  autom.Nimalo slavno  i  nije  za  samohvalu,u  stvari,pisem  da  bih pohvalila gospodina za  volanom,nisu  svi  vozaci bezobzirni,nervozni  i  nesavesni.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Procedila sam danas moje omiljeno piće, posle 6 nedelja "sunčanja".

Jaooooooooooooooo sad opet mogu da uživam u orahovači.
Nije što je moja, ali je sjajna!!

Problemi sa štitnom žlezdom-neeeeeeeeeeee!!!

Taman sam ostala na pola litre od prošle godine. 
Sad mogu da nastavim terapiju :hhh:  

 

PS: 12 litara....hoće mi biti dovoljno? :hhh:   :hhh:  

 

Jaooooooo a tek višnjevača što mi je uspela!!! QQ....svi se otimaju da se ogrebu za bar jednu litru.  

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Jeb'te, mišljah da su posle dvadeset godina sva minska polja očišćena ili u najmanju ruku vidno obeležena.  Vojo, pošto znamo da ti to možeš, želim(o) da nam detaljno opišeš kako ste se to vas dvoje uopšte našli u minskom polju?!? Ljubav cveta, pa sem jedno drugo, ništa više niste videli, ni table upozorenja?!? :blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pih..ovde sam izgleda samo ja prerverzna!
Moj film u glavi na ovaj vojin post

Prije desetak dana sam se izvukao zajedno sa vomenicom iz minskog polja...:pehar:

ide ovako:
Ostali voja i vumenica sami...deca se razišla i oni krenuli da overavaju stan.."bum" tu...."bum" tamo.."bum" ovde.."bum" ovde..."bum" onde.."bum" 'vamo....i napraviše od kuće "minsko polje"....te jedva živu glavu izvukoše od silnog "bumbanja" ... :hhh: 

:fijuk: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Adrijane...mnogo dobro pitanje...mngo dobro...ali vrlo tesko objasnjivo...

ma super mnogo tesko i to broj 1 A...(kako to moja stara majka kaze) a ja se slatko nasmijem...:laugh:

Nesto sam probao napisati...pa sam odmah obrisao jer stvarno nema smisla...i to je nemoguce docarati bez pet sest stranica sitno kucanog i momacki razumno-odmjereno-prijemcivog teksta...koji ja nisam u stanju u ovakvom stanju i u nikakvog stanju nakuckati... da ovde neko to razumije...:)

Jer samo mogu pricati onome koji zna gdje sam bio...i objasnjavati mu zasto sam isao tamo gdje sam isao i kuda sam posao tamo gdej sam posao a sve to mora biti propraceno odredjenom gestikulacijom gdje rukama...nogama...glavom i svim ostalim raspolozivim udovima...a ja to ovako kuckajuci ne mogu prenijeti ma ni trunke na citace ovog naseg foruma...

ja inace...po prirodi cutljiv i povucen...i eto...:uredu:

 

ali bilo je...tako kako sam rekao...i to kad smo poslije dosta muke i jada i belaja nasli neki put iz sume koji vodi ka cesti i samim tim izlazu iz "lavirinta"...odjednom tabla..."OPASNOST MINE" ...:blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...