Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 769
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:streber: ...da sam danas diplomirala ocjenom 9 i stekla zvanje diplomiranog profesora razredne nastave

Postala sam tetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Evo gotovo.... Malo sečenja, malo šmirglanja, malo kucanja, malo zavrtanja šrafova, malo šivenja i gotovo! Kutak knjige u vrtiću.    Tokom rada setila sam se kako bi moj tata (stolar po profesiji,

Zakačene slike

  • 4 sedmica kasnije...

Ovo bi moglo da bude i pod dodatni poslovi u okviru one teme koju je Turk danas otvorio,

ali... ja bih ipak da vam predstavim moju prijateljicu :srce:

 

Moja prijateljica iz detinjstva,

posle mnogo muke i truda,

raznih poslova i poslića...

(radi dva paralelna posla u lokalnoj tv stanici)

počela je da koristi svoj talenat i maštu

i otvorila umetničku radionicu  :ok: 

 

Juče sam za velikim interesovanjem gledala šta sve ume da napravi,

i na kraju sam dobila na poklon dva para minđuša,

a neku od onih uspomena iz zavičaja ću doneti sledeći put,

da vidite šta sve ona ume :)

 

e3b502cd-ab74-438f-9191-ba4a8327e886_zps

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Mislim da je pisanje knjige u kojoj je glava tematika krevetska biografija potpuna baljezgarija, ali, silom prilika, juce sam razgovarala sa zenom koja je bas u tom fazonu i problem joj je bio adekvatno, zvucni naslov.

Sudeci po onome sto mi je rekla o knjizi ukratko i, ujedno, u naletu moja najbolje inspiracije rekla sam da za nju imam savrsen naslov:

KITOLOVAC!!!

NIje razumela ironiju  :unsure:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je pisanje knjige u kojoj je glava tematika krevetska biografija potpuna baljezgarija, ali, silom prilika, juce sam razgovarala sa zenom koja je bas u tom fazonu i problem joj je bio adekvatno, zvucni naslov.

Sudeci po onome sto mi je rekla o knjizi ukratko i, ujedno, u naletu moja najbolje inspiracije rekla sam da za nju imam savrsen naslov:

KITOLOVAC!!!

NIje razumela ironiju  :unsure:

 

Nesto sam mislio smisleno reci na ovo gorereceno...ali sa vomenicom se rasprica i zaboravi...i da sada ja tu nesto ne izmisljam te ovo te ono...jbg...zaboravio...smetno i to je to....sorirajte... :unsure:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

zadovoljan sa dizajnom? moze to mnooogo bolje  :trt:

 

Nisam potpuno. Dao sam u prvom pregledu svoje primedbe,  ali na kraju nisam pravio problem. Neka svako radi svoj posao. Izdanje znači meni, ali treba da znači i izdavaču. Mislim da će čitaocu biti dovoljno zanimljiv da je uzme u ruke, pogleda i pročita tekst na zadnjoj korici, a naravno da je moglo lepše.

Hvala na iskrenoj primedbi!

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja biK da se pohvalim kako su me danas hvalili moji mili, dragi prijatelji i rekose da su gomboce yummy  :kez:

 

25g48dv.jpg

 

I ne samo to vec sam i kafu potrefila i skuvala kako valja tako da je ona izreka: "Mozes se udati!" danas pala u dva navrata. :lol:

 

... a neeee bih ja to...da s' udam. :lol:

 

PS. Ijuuu....ova sljiva moz' u Prljavu mastu. :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...