Idi na sadržaj

Seminari


Preporučene poruke

Da li vasa firma odrzava nekad seminare van vaseg grada? Kakav je vas stav o seminarima ili bolje da pitam kakav je stav vasih ukucana s obzirom da seminari iz dobro poznatih razloga nisu bas na dobrom glasu? :lol:

Moj posao je takav, da ima toliko seminara te ne mogu ni da postignem da na svaki idem. Svasta tamo vidim, a pravim se da ne vidim :lol:...pretpostavljam da ljubomorni supruznici polude kad se spomene seminar, ali sve je to za dobrobit firme i posla :lol:, te se ne moze obracati paznja i na te sitnice :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem ponekad na konferencije...Beograd...Sarajevo...Zagreb...ponekad me zapane...:) obicno to bude sve preozbiljno da se ljudi nemaju vremena ni nasmjesiti jedno drugom a kamoli sta drugo...:roll:

Dok se u mojoj firmi organizuju seminari...prosli mjesec i vikendom...:blink: a moralo se doci...tako da bljak...

Mislim...nije lose...dobra dnevnica...malo se gustamo i foliramo po hotelima u kojima privatno nikada ne bi zavirili i tako...:)

Vomenica mi se ne buni...da li zbog toga sto ima povjerenja u mene ili zato sto joj uvijek nesto fino donesem...:lol:

Jedne sam prilike morao kupiti novo odijelo u BG kada smo pozvani na koktel kod Karadjordjevica na Dedinje...a to m i je sada jedino...:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

đe me nađe e8434721.gif

baš ovih dana otvorilh svoju Army kovČeg-škrinju d4b8be3a.gif.. otresavši s'nje debelu prašinJu....... k'o dobro uTovljenu svinju 1bb4d6a7.gif

(odmah pokupivši otrešene naslage (k'o malu dorMeo ćebaD) usisivačOm, da se po kući o nji' ne saplićemo..e toliko je prašinChine bilo) ba9794b9.gif

i gorko zaPlakah.9dba5c66.gif

ZaPlakah iz dva razloga.

Prvi razlog: crče mi usisivač 6e905343.gif na pola posla... yebomupas elektromotorsku mater

Razlog drugi: uMalo ne crkoh i ja... yebomedexter dabogda 27819de7.gif

.. kada videh šta sve tu imaM.. i šta sve tu čuvam 9f8df335.gif

pored pištolja, pušaka, bombi i metaka (za zlu ne trebalo.. ako jedared krenem da branim ove nasHe dve auto_nomne poKrajine)

pored uredno spakovane YugoSlovenske zastave, samo bez leŠa (k'o ono kad amerikanjci sa'ranjuju nekog vel'kog 'eroja, koga nisu mogli da priKupe jer ga je boNba razbucala u tisočo komada)

pored oKrvavljenih uniformi u kojima sam mirovala, ratovala, (dva puta junački po)ginula i više puta mRela aeb81a48.gif

pored (dva) ordenja, silnih (šes) medalja.. i raznih socijalističkofederativnih koverata, maraka, pechata i komunističkih znački

pored nekoliko važnih mi photoseŠn albuma

pored uramljenog (originala) zahteva, kojim sam arMiji dala ponosni_besni_nedvosmisleni_nepokolebljivi_neopozivi i izuzetno ljut sHut

.. stoji fascikla.

Puna dokumenata, potvrda, uverenja, sertifikata, i Diploma.

Puna dokaza.. šta sam sve radila.. i gde sam sve bila.

A bila sam.. baš me jeBilo

na raznim obukama, školovanjima, stručnim usavršavanjima, kursevima..

i seminarima. 1eedf8b1.gif

Naročito me jeBilo na seminarima 67b1f6c5.gif

ybt.. 990e8626.gif koji su tooooooo seminari bili..... i koji fleŠevi oStali 0ccf6394.jpg

srtze će mi puć.

puruć

A to

što mi se prvi brak (nekako baš u to vreme) rasp'o..

to nema blage veze ni s'mnom, ni s'mojim dugim i brojnim seminarima 8c337eed.gif..

a pogotovU ne s'mojom nezZnom...

vernošChu 5e620fb3.gif

Tu je nešto drugo zaŠkripalo

a ne hotelsko_seminarski kreveti.

Uostalom... ja sam (sebi) uVek verna... i to (mi) je jedino bitno 081c44c4.gif

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Heh... :celepenka:

Moji seminari su sasvim drugačiji od ovih...

ne putujemo, ne dobijamo dnevnice, sakupljamo neke sate za licencu i to je to...

a svi seminari su vikendom ( velika većina ) i to obično traju po dva cela dana, baš bzvz... i nema nikakvog ljubomorisanja, nađu se na gomili nas 30-tak žena i slušamo jednog ili više predavača, igramo neke igrice, radionice i sl.

:dry: jbg, takvi su moji seminari...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eeeeee Smuco...tuga naša je pregolema :lol:

Pa zar nije tuga?

Sedimo u vrtiću ceo vikend, slušamo neko predavanje,

igramo igre, radionice,

bez dnevnica, bez ručka,

ne noćimo (fala Bogu) tamo,

nema muških... ima li gore?!?

A još i moramo... :dry: trebaju nam sati...

(meni nedostaje još sitnih 60 sati...na kraju ću sama sebi platiti neki seminar :celepenka:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li se racunaju ovde nastavnicke ekskurzije? One, bez obaveza oko djaka, i bez edukativnih casova....pjur pleZr prosvetnih radnika? Ako je poenta teme nase poslovno-kolektivno odsustvovanje od kuce, i reakcije partnera na to, ja bih da se upisem. Lm, isla sam sijaset puta sa blagoslovom ...i blazena se vracala. Pamtim ih po banketima, i druzenjima do sitnih sati ...potpuno benigna druzenja. No, imam i malo drugojacije (nenastavnicko) iskustvo. Pravi poslovni put ...'sa noCenjem' ... i mladjanim shefom (zgodnim do bola), preciznije, njih dvojicom. Da treba da idem, i da cu ici, nije bilo sumnje ...o tome sam samo 'tehnicki obavestila' zMua. Da moj mladjani shef bas i nije imao benigne namere, pokazao je time sto mi nije rezervisao zasebnu sobu. .... Pokusaj mu je propao. Noc nismo prespavali ni u istoj zgradi, a ja sam naspavana izjutra otisla na seminar. Kakogod, takve stvari mozes, ako hoces - gde god hoces...ako neces - nece se desiti slucajno. A da, fale mi ona nastavnicka putovanja :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...