Idi na sadržaj

Houston, we have a problem, ili "Kako da uradim sledeće?"


Preporučene poruke

  • Odgovori 167
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne nerviraj se. Nije moj tablet. I ja samo pokušavam pomoći.

e u persun

Control panel / Region and Language / Keyboards and Languagees Klikneš na dugme: Change keyboards... Ondak u novom pendžerčiću izabereš karticu: Language Bar. Izabereš opciju "Docked in the taskba

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...

:aaa:

Upravo imam 11 otovrenih prozora. (forumskih) :lol:

Ne znam šta se dešava, ali čim počnem da skrolujem, slova na forumu mi postaju sitinija.

I obratno.

Kada otvorim neki drugi link, ostajem na ovoj strani, a link se regularno otvori u drugom prozoru.

:blink: kliknula sam na opciju za editovanje posta i sada sve fercera kako treba...

Hvala na pažnji :lol:

Izmenjeno od strane člana Goga
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Naravno, pratim tokove civilizacije, samo mi nije jasno što još uvek spremam ajvar. :lol:

Izvinjavam se na offT, neću nikad više. :stid2:

Pošto je ogroman procenat ljudi na FB vrlo je verovatno da je tvoja buduća tamo samo što je mogućnost da je sretneš minimalna, tako da ti se ta Nada ne važi. Bolje je potraži na glavnoj džadi. :roll:

Izmenjeno od strane člana GlorijaTreca
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

gledam samo lepe devojke, mozda se tamo krije moja buduca! :uzbud:

Imas fejs profil? :roll:

Dvoje su se tako smuvali :lazygirl: .... Ajte deco ... samo se vi FBukirajte...

Hjuston, jesi L jos na vezi? Zanima me odakle njima (fb) pravo, da mi zatrpavaju inbox sa imejl obavestenjima o tome "da li poznajem tog-i-tog"? Preterali su svaku meru u želji "da povezuju". Ispada da smo tupavi, pa ne umemo da sami nadjemo koga tražimo. Jes klinaC. :zeva: ... Ps. prečešljali su mi i brojeve iz moba :ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Elice, ima i goreg, prvo mi trazili broj moba da obezbedim profil a sada me zatrpavaju FB SMS reklamama. Kako da se zastitim?

Ne budite skepticni za fejs, izmedju vas i Obame postoje svega sest poznanika u formiranju lanca poznanstava!

Znaci velika je verovatnoca, da vi ili poznanica vaze poznanice, poznaje moju buducu! :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Plesačice, mislis na fb podesavanja ili na imejl naloGe? Oni su mi "nepoznat teren" (glavno da sam forum istražila do sitnih creva :strikeraj: ). Lm, zakomplikovala sam, i za to sam sama kriva. Moj fb nalog je na yahoo adresi, i on je podesen cakum-pakum ...a mozda i nije ...ne znam jer ne otvaram yahoo :kez: Zaye Bo sam se sa otvaranjem fb-a mužu - a na moj, mnogo koristeni, hotmail :ajme: ae dalje ...na gmailu imam "pokusaj" rezervnog profila (suluda ideja, ali jbg). E, u oba profila ne ulazim, jer je to posO za komp ...zaboravljeni paswordi, bla, bla :smor: a oni navalili ko da im opstanak zavisi od ta dva profila :plaz3:

@"Elicino", jesu l' tebe lupali po ušima da im daš broj telefona? :liza:

Ps. Ovo je sve off za Hjuston probleme .....da se prebacimo na Optereceni FB-om? :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Prvo proveri najbanalnije (ovo ja iz ličnog iskustva):

- da li je zvuk pojačan na ikonici za zvuk na taskbar-u

- da li je ta ikonica aktivna (nije siva, tj. nedostupna)

- ako jeste, restartuj računar, pritišći taster Del prilikom podizanja, i u BIOS-u proveri da li je Sound controler Enabled

- ako nije - prebaci na Enabled, pritisni F10 pa Enter

Ako nije ništa od ovoga, drajveri. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...