Idi na sadržaj

Houston, we have a problem, ili "Kako da uradim sledeće?"


Preporučene poruke

lenjivice, nemam pojma, ali ja bi pokusao sledece:

prvo da restartujem sve normalno i pustim da istekne tih sat vremena i proverio bi, da li se tada desava ista stvar?

onda bi pogledao podesavanja za zaustavljanje hard diska ili screensavera da nije neki od njih upravo podesen na 60 minuta? mozda je ta rutina ostecena.

ako nisu, nemam vise ideja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 167
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne nerviraj se. Nije moj tablet. I ja samo pokušavam pomoći.

e u persun

Control panel / Region and Language / Keyboards and Languagees Klikneš na dugme: Change keyboards... Ondak u novom pendžerčiću izabereš karticu: Language Bar. Izabereš opciju "Docked in the taskba

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

tema osmisljena kao resavanje za nekoga banalnih problema.

Naime, reinstaliranjem starog i postavljenjem novog operastivnog sistema,

izgubila sam indikator, koji se nalazi u donjem desnom uglu i sluzi za podesavanje

jezika... slova.. na cirilicno, latinicno /EN, CRO/ pismo.

Kako da... instaliram postavim indikator?

Unapred hvala :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Control panel / Region and Language / Keyboards and Languagees

Klikneš na dugme: Change keyboards...

Ondak u novom pendžerčiću izabereš karticu: Language Bar.

Izabereš opciju "Docked in the taskbar".

Čekiraš (otkačiš) kvadratić pred "Show text labels on the Language bar" i klikneš na dugme OK.

Ovo sve ako je u pitanju Majkrosoftov Pendžer broj 7, a ako je u pitanju neki drugi OS, trebalo bi da je sličan postupak.

No, ako budeš imala problema, pitaj za detalje.

:treptrep:

zagogu.jpg

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Prosto nemoguce da nemamo ovu temu :kez:

Ja danas dobih narezan disk koji mi daje opciju da sadrzaj (snimak mog koncerta) otvorim samo preko Windows Media Player - a, i nikako drugacije. Ono, dupli klik na tu particiju i automatski ga otvara, ne izlazi mi AutoPlay, osim u smislu da ga otvorim preko WMP - a. Probala sam i desni klik, nemam opciju "Open with", a em sto zelim da ga gledam preko drugog plejera, treba mi i sam koncert da ga imam na kompu, a ne samo na disku.

Sta da radim? :grizenokte: :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Control Panel" - "Programs" - "Default programs" - "Associate a file type or protocol with program", pa nađi na listi extenziju (.wmw, .avi ili koja je već), označi tu liniju teksta, klikni na "Change program", pa na "Browse", pa nađi gde ti se nalazi program kojim želiš otvoriti fajl - OK.

"Allways use the selected program" čekiraj ako želiš da taj program ubuduće automatski otvara taj tip fajla.

A za prebacivanje fajla na računar, samo ga "prevuci" na desktop ili gde već želiš. Uhvati levim klikom i prevuci. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...