Idi na sadržaj

Houston, we have a problem, ili "Kako da uradim sledeće?"


Preporučene poruke

  • Odgovori 167
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne nerviraj se. Nije moj tablet. I ja samo pokušavam pomoći.

e u persun

Control panel / Region and Language / Keyboards and Languagees Klikneš na dugme: Change keyboards... Ondak u novom pendžerčiću izabereš karticu: Language Bar. Izabereš opciju "Docked in the taskba

Zakačene slike

  • 10 meseci kasnije...

Ne funcioniše mi razmak fonta u Inkscape...

 

Ovo je tako mala stvar, teško ću to naći, gledala sam te tutorijale. Izgleda greška u programu. Kaže ne prepoznaje font. Probaću da ga uvezem ali sumnjam da ću moći.

 

Pitam za drugaricu :) 
Ima li pomoći? 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

FB Messenger aplikacija na Windos Phone, radi, radi, i vec drugi put se desilo da se nece aktivirati. Ikonica postane tamnija, vidi se da je mrtva aplikacija ali Windows nema mrtvu aplikaciju, ja bar tako nesto nisam video. Sledi reinstaliranje. 

Ima li neko ideju, sta bi mogao da bude?

 

Napomena: Memorijska kartica je kasnije stavljena u telefon, kada je vec memorija telefona bila puna. Ona radi i ne verujem da je do SD kartice ili problema oko prostora, a prilikom nove instalacije Messenger odbija da se instalira na karticu, iskljucivo zahteva da se instalira u telefonsku memoriju (gde sada i ima mesta, obzirom da se ne buni da nema).

Bonus pitanje, je li neka bitna razlika izmedju file sistema Androida i Windows Phone-a, obzirom da je na SD kartici naznacena da je idealna za anddroid uredjaje a Windows Phone nije trazio da formatira istu posle umetanja (cini mi se da takva opcija korisniku i nije data).

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Mislim ne može meni niko osim Pere pomoći ali mi lakše kada malo kukam...

Od pre jedno mesec dana mi brljavi laptop.. Kad god kliknem na bilo koji naslov..bilo gde obavezno mi otvara dodatni prozor. Prvo je bilo tako da me slao na neke xxxl sajtove..a sad me redovno šalje na Microsoft-ov sajt da "popravim" moj W10. I tako, svaki naslov mi je ustvari 3 klika, da bi tek u trećem uspela da otvorim ono što mi treba. 

Danas ja popizdim (uuups!!) i instaliram to što će da mi opravi moj W10 ...

lLepo mi ga skenirao, našao nekih 10 :govno:  i naravno da bi ga skroz opravio treba da kupim baš njihov antivirus!! Cena? Sitnica nepunih 70 US. 
E sad će lepo moj lapitopi da ide kod Pere!

PEROOOOOOOOOOOOO evE me, sa sve lapijem u ruci !! 

Čak i ovo kuckanje na NSP je tek iz trećeg :hhh:  :hhh:  :hhh:  kao ono -treća sreća! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...