Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

  • 3 meseci kasnije...

Ne u nekim ogromnim količinama, jer deca sve manje i manje troše tu istu zimnicu.

Sok, slatko, kompot, pekmez od  višanja, pekmez od šljiva. 
Kajsije sam preskočila ove godine jer ni prošlogodišnji nismo pojeli, biće da sam preterala... :hhh: 

Turšija, malo pečene paprike za salatu, malo ajvara i par teglica ljutenice-dosta!

Jel se u zimnicu računa orahovača i višnjevača ?:fijuk: 

 Od kuvanja paradajsa sam odustala jer ga relativno malo trošimo, tako da ga kupim  po potrebi i to je to..

 

Šta mislite hoće biti snega ove zime?

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Klasika  u  ovo  doba, kafica..:kafa:

 

Da li  je  kana  stetna  po  kosu ?

​Iako je Goga odgovorila mogu i ja pošto koristim Kanu već 5 godina. 
Da je Kana štetna verovatno sad ne bi imala "šubaru" na glavi...već normalnu frizuru...Ne da nije štetna nego mojoj kosi prija kao pakovanje i posle farbanja bude mekana i svilenkasta. 

Odgovor za @Goga Ovu gomilu sedih prekrivam mešavinom jarko crvene i mahagoni kane. Nikom nije jasno kako su mi tako crveni pramenovi a tanki..? 
Pre nego im otrkijem tajnu kažem-imam veštu frizerku, izvlači po dve-tri vlati kose! :hhh:   Ostatak kose dobije samo za nijansu tamniju boju od kane.

 

Možete li da se obuzdate kada pred sobom imate celu Milka čokoladu i prekinete jelo nakon dve, tri kockice?

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije  lek,al  je  pomocno  sredstvo,sto  ume  dosta   da   znaci..

..sto  se  tice  kane,dobila  iz  Egipta,kazu  drugacija  je  od  turske,a  meni  je  kosa  prilicno  sarena,tu  je  neki  ombre,pa  od  sunca,pa prirodno  smedja   i  pitam  se da li  bi  sve  to s njom  izjednacila?ili  da  sve  to  skratim   i sacekam  da  izraste,pa  onda :smor:

Perete li  tepihe   sami?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...