Idi na sadržaj

Clan/clanica cije postove volim da procitam...


Preporučene poruke

Ovde se govori o imenima...ali ja mislim da i ovaj post G3 moze proci...

Pa u to ime da i ja kazem neki rec... :)

eto...ja...npr. volim procitati dosta toga...necije mi pisanje odgovara vise necije manje...ali stvarno lajakujem ono sto mi se svidja...

jedino ne volem kad mi neko udari reput bez reci samo sa smajlickom a znam 100% da nece da stavi lajk iz razloga da neko drugi ne bi vidio da mi ga je dao...e to mi je malo ono...

to mu dodje kao neka teska ilegala brate...ali neka je...zivjela ilegala...:smeh::smeh:

Nije ilegala,ja nekad stavim samo smajlić,jer sam u tom slučaju na mobilnom telefonu,a kako ne volim da kuckam sa mobilnog,otud samo smajlić :)

:bek:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja volim citat sve i vecinom i procitam sve. :)

Jednostavno sam tako navikla i ako preskacem, cini

mi se da sam bezveze tu.

Neki mi se svide vise, neki manje, a ne postoji nitko,

cije pisanje bi me nerviralo ili cije bi preskakala.

Svako ima ponekad svojih 5 minuta, a neki ih imaju i vise pa tako

volim da procitam svakoga od vas jer uvijek neko napise nesto :uzbud:.

A da ne kvarim temu.. Gogu bi mogla citat do iznemoglosti, eto.

I believer, ona mi je skroUz kul i posebna.

I Gloriju 'procitam' uvijek ali uvijek, otkad je dosla.

+ zaboravila sam price naseg gresnog. Obozavam. :srce:

Toliko. :)

;)

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pošto je moj real life ovih meseci jako siromašan :( jer nemam partnera (a i ne treba mi ako ćemo pošteno042.gif) priijatelji, bliža i šira rodbina se odmaraju po šumama i gorama naše zemlje ponosne a i šire; sinovi i ja šljakamo pa nemamo vremena za izlaske; državi pripadam kada treba da platim račun i da glasam, u ostalim stvarima ne *ebu me pet posto, a budući da je moj otac ratovao da bi svima pa i meni bilo lepše (i ja bih da sam muško), sada samo osećam da joj pripadam, ali je ljubav nekako bleda osim kada pomenu Kosovo, e tu se ne zustavljam. Moji sinovi me prekoravaju zbog foruma, ja se ne dam, objašnjavam im da forum za mene ima veoma puno značaja jer da nije tako, ne bih ni pisala.

Hoću da kažem da u svemu vidim samo i samo forum tako da je moje najveće zadovoljstvo nekome dati lajk ili reput i onog trena kada vidim da sam istrošila repute, ja počinjem patiti sve do časa kada dobijem novu šansu za iste. Tada je moja sreća nemerljiva. :jeee:

Na osnovu svega izloženog, mogu slobodno izjaviti da obožavam da čitam mnoge forumaše. One koje ne čitam već sam opisala, a kako stvari stoje, i njih ću početi, makar dok traju radovi. 003.gif

Voju sam navela kao jednog od meni najdražih, dodajem Pinkertona, Orion Lady, Duga 12, Evilku... itd. itd. da ne nabrajam.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moram da nabrajam dalje ali ne puno, zašto postoji itd.

Volim da čitam Gogu koju često ne razumem zbog svog filozofskog nastupa pa kada udari po svome to ni Kjerkegor ne bi shvatio. :P (šalim se, misli svojom glavom i zato je originalna)

Apolodor, eee to je već žestoki zalogaj. Ma da mi je da se s njim sučelim uživo, verujem da bismo završili kao pobratimi ili bi nam Goga bila sekundant. :kez:

Itd. itd.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

u prethodnom izLaganju sam već izLagala koga/kada/kako i zašto ne/čitam

sada bih samo josh da dodam

Lajkove, repute, smajlije, poljuBce, suntza i srtza delim samo GoZi !!! :zakletva:

laZzem.

:pst: i DuZi

lazZem...

i Veci i kumi joj EvilCi i Adrijanu i Ludom i Smuci i Aiki i Zvjerki i Morphu i Neu i Turku i Shumici i Mari i Aiki i Vojkanu i Eli i Lenjoj i Žabi

laZZem..... i Goozi! :mail:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...