Idi na sadržaj

Šta ste po zanimanju?


Preporučene poruke

Biografiju na videlo! Šta ste po zanimanju? Koje ste škole/kurseve završili? Čime možete da se pohvalite? Možda vas neko iz Fonda PIO primeti, pa dospete na državnu sisu...

Ja završih srednju elektrotehničku školu, i po tome sam Elektrotehničar računara. Po završetku Visoke Poslovne Škole strukovnih studija postadoh "Strukovni ekonomista iz oblasti ekonomskih nauka" :roll:

Koji ste vi kalibar? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zavrshila sam srednju(jedva,jer nisam ni bila tamo) pa postadoh Konfekciski tehnicar...ono sedela za mashinom shiiila sam ...no to sam htela,da bih imala neki zanat(od zanata uvek para) i onda odlucih neshto lepo,onako za dushu za uzitak da upishem filozofiju,pa ako bog da za 2 godine cu biti diplomirani filozof(shto je inache ironija da profesori filozofije prave filozofe,al srbija je to).

Pored toga radila sam kao majstor,gletovala sam i krecila 10evra dnevno...pa sam napravila par sajtova,bila tehnicka podrshka jedan od sajtova(e to su bila vremena) ii sada samo servisiram racunare po pozivu. I da radila sam u Igraonici,dok sam bila u srednjoj...kao neki administrator,odrzavala mrezu(a pored toga igrala kantere :kez: )

Bilo je tu josh nekih poslica,al sad ne bih o tome :andjeo:

Dakle konfekciski tehnicar,pa cu biti uskoro i filozof...a posle djubretar ,pa da imam o cemu da mislim dok bodem one konzerve.:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Završio srednju mašinsku, prva generacija po Šuvarovom sistemu.

E, to je bio cirkus od obrazovanja:hahaha:

Posle apsolvirao na višoj mašinskoj u Subotici :lol:

Nisu mi se sviđali predmeti kao što su socijalističko samoupravljanje, pol. ekonomija,

ONO i DSZ :hahaha: a i ponašanje nekih profesora, pa sam birao predmete za koje sam mislio da mi trebaju.Naravno da nisam naišao na razumevanje za ovakav način studiranja pa sam se ostavio ćorava posla:kez:

Ipak ono što sam naučio mnogo mi pomaže u poslu kojim se bavim, jer sam ipak u toj struci (bez samoupravljanja i ONO i TD):lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Opšta gimnazija.

Pa onda duboki zalazak u područje ekonomije :zakletva: ...eh...kako sam to dooobro prostudirala, naravno, po onom starom planu "uzmi im dušu"...postadoh diplomirani ekonomista, s čime sada mogu da obrišem...beeeeep...šalim se...na dobrom putu da postanem radnik udarnik za jednu finu firmicu. :zeva:

To tada...koristim još ovo malo slobodnog vremena.

I da...slijedeća godina...ako mi se bude dalo...lov na zvanje magistra. :vestica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zavrsila srednju biotehnolosku skolu. Onda Agronomiju i postala dipl.ing. agronom.

Ali otisla u sasvim drugi pravac - novinar i prevodilac, prvo u casopisu za tinejdzere, onda u casopisu za zene, a od aprila prosle godine urednica sam casopisa za kuvanje.

I honorarno pomazem drugarici u skoli za engleski - administrativni poslovi. Da iskoristim onu diplomicu i kancelariskom poslovanju koju sam uzela nakon zavrsetka studija, kad nisam imala posao. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

med.sestra,a usput štošta još...svašta me zanima,pa naučim da radim ono šta mi koristi:).Nisam stalno radila u struci,a trenutno(pored redovnog posla sa "državne sise") ponešto još sa strane se odtezgari...Prosto je normalno da sa u Srbiji ljudi bave onim za čega se nEsu školovali(retko kad iz radoznalosti to rade),to je ,nekeko,iz nužde...

Izmenjeno od strane člana Jeca
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Školovana sam za prof.sliKara

ondak za prof.informatiČara

nešto kasnije i za prof.vojNika.

(to mi nekako išlo jednos'drugim i trećim:lol:)

sada sam slobodni socijalni sluchaj.. pardon a2ea1aa4.gif slobodni, posebni, samosvoj uMetnik

uMećem gdi stignem

............................ a nešto baš i ne žurim :neznam: pa i ne stižem

3f0f3498.gif

kotepita šta nemam banku.. kad premrem deca i unuchad će mi biti prof.bogataši

... tako bar kaže istorija umetnosti :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...