Šta ste po zanimanju?

23 poruka u ovoj temi

Napisano · Prijavi poruku

Biografiju na videlo! Šta ste po zanimanju? Koje ste škole/kurseve završili? Čime možete da se pohvalite? Možda vas neko iz Fonda PIO primeti, pa dospete na državnu sisu...

Ja završih srednju elektrotehničku školu, i po tome sam Elektrotehničar računara. Po završetku Visoke Poslovne Škole strukovnih studija postadoh "Strukovni ekonomista iz oblasti ekonomskih nauka" :roll:

Koji ste vi kalibar? :)

Podeli ovu poruku

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zavrshila sam srednju(jedva,jer nisam ni bila tamo) pa postadoh Konfekciski tehnicar...ono sedela za mashinom shiiila sam ...no to sam htela,da bih imala neki zanat(od zanata uvek para) i onda odlucih neshto lepo,onako za dushu za uzitak da upishem filozofiju,pa ako bog da za 2 godine cu biti diplomirani filozof(shto je inache ironija da profesori filozofije prave filozofe,al srbija je to).

Pored toga radila sam kao majstor,gletovala sam i krecila 10evra dnevno...pa sam napravila par sajtova,bila tehnicka podrshka jedan od sajtova(e to su bila vremena) ii sada samo servisiram racunare po pozivu. I da radila sam u Igraonici,dok sam bila u srednjoj...kao neki administrator,odrzavala mrezu(a pored toga igrala kantere :kez: )

Bilo je tu josh nekih poslica,al sad ne bih o tome :andjeo:

Dakle konfekciski tehnicar,pa cu biti uskoro i filozof...a posle djubretar ,pa da imam o cemu da mislim dok bodem one konzerve.:hahaha:

Sablasna i Duga 12 se sviđa ovo

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Zavrsila trgovacku, al od tog nema 'leba, pa promenih posao.

Sad sam expert prodaje osiguranja, radim za jednu od najvecih evropskih osiguravajucih kuca :beyond:

Kazu, svakom jednom stane zlatna kocija ispred vrata... ja sam se u moju kociju ukrcala :)

lenjivica se sviđa ovo

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Završio sam (kao) neke škole, ali volim da se smatram samoukim. Promenio sam niz zanimanja. Ne bih sve da nabrajam, ali rećiću da sam čak zarađivao honorare i kao mađiončar u kafani svoga prijatelja. Naravno, nastupao sam kada je već društvo dobrano bilo pijano...

Inače po zanimanju sam radnik.:roll:

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Završio srednju mašinsku, prva generacija po Šuvarovom sistemu.

E, to je bio cirkus od obrazovanja:hahaha:

Posle apsolvirao na višoj mašinskoj u Subotici :lol:

Nisu mi se sviđali predmeti kao što su socijalističko samoupravljanje, pol. ekonomija,

ONO i DSZ :hahaha: a i ponašanje nekih profesora, pa sam birao predmete za koje sam mislio da mi trebaju.Naravno da nisam naišao na razumevanje za ovakav način studiranja pa sam se ostavio ćorava posla:kez:

Ipak ono što sam naučio mnogo mi pomaže u poslu kojim se bavim, jer sam ipak u toj struci (bez samoupravljanja i ONO i TD):lol:

Dana se sviđa ovo

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Po zanimanju sam skupljachica diplomica, certifikata i ostalih bezvrednih papiricha....ali necu vise! Resila sam da autostopiram, po mogucstvu kochiju.....onu Marinu, zlatnu :roll: ............ako ima mesta :treptrep:

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

ArxitekTa.

(vidim,to je prilično moderno zanimanje)

:lazy:

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

(a ja mislio da je ona plesačca)

ja sam vozač a radio sam svašta nešto a i opet ću

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Drvopreradjivac, tehnicar finalne obrade drveta ili ti stolar po struci.

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Po profesiji fotograf a po zaposljenju tatin bankar :kez: (mada vise licim na zelenasa :astasad: )

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Radnik - udarnik.

Struka - ekonomija.

Radim poslove u kojima se zajteva brzina i preciznost.

Trenutno sam na dva radna mesta - honorarno - naravno.

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Opšta gimnazija.

Pa onda duboki zalazak u područje ekonomije :zakletva: ...eh...kako sam to dooobro prostudirala, naravno, po onom starom planu "uzmi im dušu"...postadoh diplomirani ekonomista, s čime sada mogu da obrišem...beeeeep...šalim se...na dobrom putu da postanem radnik udarnik za jednu finu firmicu. :zeva:

To tada...koristim još ovo malo slobodnog vremena.

I da...slijedeća godina...ako mi se bude dalo...lov na zvanje magistra. :vestica:

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Zavrsila srednju biotehnolosku skolu. Onda Agronomiju i postala dipl.ing. agronom.

Ali otisla u sasvim drugi pravac - novinar i prevodilac, prvo u casopisu za tinejdzere, onda u casopisu za zene, a od aprila prosle godine urednica sam casopisa za kuvanje.

I honorarno pomazem drugarici u skoli za engleski - administrativni poslovi. Da iskoristim onu diplomicu i kancelariskom poslovanju koju sam uzela nakon zavrsetka studija, kad nisam imala posao. :kez:

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Po zanimanju sam *klinac* jer sam završila gimnaziju i nisam kasnije dopeljala do kraja Kineziološki fakultet sa kojim bih imala zvanje trenera.

A čime se bavim? Svime i svačime. Svakom promjenom posla imam novo radno mjesto u knjižici :D

Goga se sviđa ovo

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Napisano (izmenjeno) · Prijavi poruku

med.sestra,a usput štošta još...svašta me zanima,pa naučim da radim ono šta mi koristi:).Nisam stalno radila u struci,a trenutno(pored redovnog posla sa "državne sise") ponešto još sa strane se odtezgari...Prosto je normalno da sa u Srbiji ljudi bave onim za čega se nEsu školovali(retko kad iz radoznalosti to rade),to je ,nekeko,iz nužde...

Izmenjeno od strane člana Jeca

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Školovana sam za prof.sliKara

ondak za prof.informatiČara

nešto kasnije i za prof.vojNika.

(to mi nekako išlo jednos'drugim i trećim:lol:)

sada sam slobodni socijalni sluchaj.. pardon a2ea1aa4.gif slobodni, posebni, samosvoj uMetnik

uMećem gdi stignem

............................ a nešto baš i ne žurim :neznam: pa i ne stižem

3f0f3498.gif

kotepita šta nemam banku.. kad premrem deca i unuchad će mi biti prof.bogataši

... tako bar kaže istorija umetnosti :hahaha:

Duga 12 i Goga se sviđa ovo

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Po ceo dan se igram, a još me za to plaćaju.

Zavide mi mnogi ljudi na tome.

igrapiljaka.gifiksoks.gif...i tako...

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Imam zvanje,al nemam zanimanje... :neznam: dobila sam danas ispitna pitanja za prijemni :lol:

Od jeseni cu se baviti studiranjem smiley-12.gif

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Zavrsila gimnaziju,dvoumila sam se izmedju Biologije i Solo pevanja ali san ipak resila da ganjam koru 'leba. Jos koji ispit i zvanicno cu biti Biolog-Mikrobiolog.

Ali sta cu raditi da zaradim...sta bude trebalo:)

gresan se sviđa ovo

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

srednja: fizika

faks: slaba struja

neke licence za projektovanje, izvodjenje, zastitu od pozara, C kategorija vozacke...

uglavnom radim 10 raznih poslova odjednom i nikad mi nije dosadno...

slobodnjak sam, nemam fiksno radno vreme...

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali

Morate da budete član da biste komentarisali

Kreirajte nalog

Napravite nalog na našem forumu. Veoma je jednostavno!

Registrujte novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog? Prijavite se ovde.

Prijavite se odmah