Idi na sadržaj

Brzina vašeg neta


Preporučene poruke

  • Odgovori 95
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:guza:  Ahaaaaaaaaa a vid' sad kako jurim!!!     za 300 dinži

Haaaaaaaaaaaaaaaaa ko bi imao živaca sa ovakvom konekcijom???? :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: Ja sam jedna jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako strpljiva osoba!!!   

e da mi je njena frizura na pet minuta 

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

da li je neko mozda upoznat sa nekom akcijom ili necim SBB-a? sad skidam nekoliko torenata i nesto mi ne stima oko brzine....4kom mi idu brzinom od po 1.2mb/s...i resim ja da izmerim protok i imam sta da vidim:

 

http://www.speedtest.net/my-result/3762273782

 

inace bi trebalo da imam 20/1.5

 

edit:

 

SBB je duplirao sve protoke....tako da sad imam 40/3

 

mashala

Izmenjeno od strane člana gOOzatEE
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

dok je bio Eunet, kada sam merio, bio je 10 Mbit/s, uz napomenu da ne daju svi serveri taj protok pri downloadu. 
ondak ih je kupio SBB, sada je oko 8,5, kako kad. e sad ormaric za telefon i adsl prikljucak je par kuca dalje pred radnjicom, pokraden mu je polopac, pa mozda nekad i to zeza zbog korodiranja i mokrenja pivopija, a u kuci imam 3 svica i 2 virelesa, i sigurno znam da kod jednog nekad varnici utikac za 230V, sto zna praviti probleme sa prenosom. 

tako da... :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Ne znam Neo što si tužan, al' brzina neta, od kako je počela u paketu da raste preko 2 Mbs, nije mi predstavljala problem. Više me zeza nepouzdanost, ne skidam fajlove od gigabajta svaki dan, niti ih aplaudujem. A i kada se desi, dok srknem kaficu, prelistam novine, završe se i najveći prenosi podataka. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...