Idi na sadržaj

Koje igre trenutno igrate?


Preporučene poruke

Koje igre se trenutno "vrte" na vašim računarima? :)

Ja nikad nisam bio neki naročit gejmer, pa i sad imam samo dve instalirane: FIFA 12 i Angry Birds u par verzija. FIFA je moj verni pratilac još od verzije 05. Imao sam i igrao svaku verziju koja je od tad izašla. S vremena na vreme je se setim i igram po pola dana, a onda na neko vreme izgubim interesovanje. Angry Birds mi je jedno vreme bila prava zaraza, ali je već dugo nisam igrao.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ni jednu...prije 8-9 godina sam imao neku...zestoku...tenkovi...strategija...cudesa...ja rayvalio igricu...sve napadao s ledja...:lol:i to po 4-5 sati dnevno sam provodio...i toliko mi usla u krv da je to strasno...i potrajalo je to mjesec-dva...i onda kraj...miran razlaz...od tada...nista...do dana danasnjega...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 6 meseci kasnije...
  • 10 meseci kasnije...

Na FB igram dve igrice.

Candy crash i Pet rescue.

Moja sestra od tetke koja živi u AmeriKu počela da igra pre 4 meseca i prešišala i moju drugu sestru i mene.

Nas dve smo zaključile da amerinacima nivoi izgledaju drugačije nego nama evropljanima!!

Amerikanka je priično "posvađana sa pameću" a prešla nas dve!!!!! I to ne prešla...nego joj ni trag više ne vidimo!!!

Hajde dobro što je mene prešla, ali ova druga sestra je profesor matematika. Majstor za logiku i logičko razmišljanje.

Znači, logičan zaključak je da glupi amerikanci imaju lakše nivo pod istim brojem :hhh: :hhh:

Pet rescue sam stigla do kraja...tačnije po dve nedelje čekam da naprave nove nivoe.

Ona se pojavi novih 10 koje pređem za dva dana...pa opet čeTkanje :hhh: :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...