Idi na sadržaj

Twilight Saga: WTF?


Preporučene poruke

Pit'o sam na FB, ajd' da pitam i ovde. Zašto su se devojčice toliko pomamile za ovim krajnje idiotskim ostvarenjem? Šta je toliko interesantno u ljubavnoj priči između vukodlaka i vampira (ili slično)? Razumem kreatore filma, videli da se publika oduševljava, pa štancaju film za filmom, boKtepita koliko ih već ima...

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Obrisi temu, kad smo ustanovili da nisi dovoljno istrazio nepoznatu ti materiju. :lazy:

Bella i Edvard su se diiivno zaljubili. Ona bledunjava zena, on bledunjavi vampir koji zahvaljujuci svojoj porodici potrebu za krvlju ne utazuje napadajuci ljude nego neke zivotinje...i tako iz serijala u serijal oni se volU. :trep:

Onda je tu vukodlak, ne gej vukodlak nego zgooodni vukodlak Jacob....upoznajmo Jacoba... :kez:

taylor-lautner.jpg

Djevojcice su stvaaarno lude kad se pale na ovakve likove. :hahaha::kez:

Jaaa? :stid2: Neeee :astasad::lol::roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da ima nastavaka, kad je "Sumrak" tetralogija :beyond: Samo sto su ukrali ideju od reditelja filma "Hari Poter i relikvije Smrti" pa su film, kao i Potera, podelili na dva dela (govorim o poslednjem delu "Sumraka").

Ja nisam gledala nijedan, zato sto hocu prvo da procitam knjige, a posto je komplet od 6 knjiga 6500 dindzi, mislim da cu se strpeti :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 3 godina kasnije...

Ja sam tek pre par nedelja odgledala sve delove ove sage,

kad su se u kontinuitetu prikazivali na b92

i verujem da je devojčicama interesantno gledati zgođušne vampire i vukodlake i sve ostalo...

Ali, priča kao priča, nije loša i na momente je vrlo interesantna :uredu: 

Ili sam ja toliko omatorila, 

pa mi ovakvi filmovi vraćaju nadu da ljubaF može pobediti i nemoguće :beyond: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...