Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Meni su po meri Aleksandra i Nemanja, ali ne bih bio razočaran ni da pobedi Nikola ili Mihailo. No, moje mišljenje ne znači da će neko od njih i da pobedi. Generalno čistačica ima najviše šanse, ali više zbog svoje sentiš priče. Nije da nema glas, ali ipak ne toliko dobar. Da je na vreme krenula sa njegovim oblikovanjem, sigurno bi bilo nešto od nje. Ostali su mi dobri, ali klasa ispod.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja to i nisam pratila, nego moji dečaci,

pa sam uz njih i ja virila...

Nikola mi je skrenuo pažnju na sebe svojim stavom,

pesmama i tekstovima koji su mu neobični za ovo vreme...

A u polufinalnoj emisiji, kada je otpevao svoju pesmu,

kupio me je sasvim :uredu:

http://www.youtube.com/watch?v=Bk3ZXkWDY4o

Kaže da će večeras pevati neku bržu pesmu, drugačiju nego do sada...

jedva čekam da ga čujem :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I moji favoriti su ta prva cetiri po toj statistici...harmonikasi su mi bili prvi pik...medjutim ovo veceras im je najlosiji nastup...cini mi se...steta...ali tu je Nikola...Hajnalka...i oni momak i cura...:)

Inace ovo je jedina emisija sto je i gledam na tv i to je gledamo coporativno u kuci...i svima nam je zao sto jeovo finale...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I bi i to finale..:)

Moj favorit je definitivno bio Nikola, ali sam znala da nece pobediti jer ljudi generalno imaju problem sa pesmama na prvo slusanje..ali je stvarno najkompletniji od svih..to je za mene nekako pravi talenat..ne kazem da ostali nisu talentovani, ali on je poseban..

Aleksandra nije odabrala pravu pesmu..devojka zaista ima glasinu, ali ja mislim da je pogresan odabir presudio..nije zvucala tako dobro kao na audiciji i polufinalu..

Continum su mi fantasticni..uvezbani su do perfekcije, zaista svetski..

Hajnalka ima fin glas, ali je do finala stigla iskljucivo zbog potenciranja svoje tuzne price i posla kojim se bavi..sinoc je toliko falsirala, da je nisam ni odlsusala do kraja..totalni fijasko..

Harmonikasi su slatki, orkestar za primer..ali mi uopste nije bilo najjasnije njihovo pojavljivanje u talentu..

Cudesmo su takodje totalno podbacili u odnosu na audiciju i polufinale..jedva sam cekala da se zavrsi nastup..

Gorica je bila dobra samo na audiciji..druga dva nastupa nista posebno, ne znam zasto je uopste i bila u finalu..

Reper je takodje isao silaznom linijom..na audiciji je imao najbolji tekst, u polufinalu onako solidan, a sinoc nista posebno..jos ga nisam pola ni razumela..prateci vokali su pokvarili nastup..

Profesorka ima lep glas, ima tu neku harizmu, divna je muzika koju peva, ali ni ona mi nije bila za finale sto je sinoc i potvrdila..

I na kraju pobednica, Katarina..bilo je vecih talenata od nje, ali je devojka jednostavno izabrala pravu pesmu, pronasla se u njoj i vrhunski je otpevala..a pronaci sta ti najvise lezi je ipak najveci talenat..

Sve cestitke..:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zbog dečaka sam odgledala i ja to veliko i dugoočekivano finale...

Prvo - Nikola je za mene i dalje najbolji od svih. Momak se predstavio svojim pesmama, koje imaju moćne tekstove, a svaka je bila specifična i samo njegova :) Nadam se da će uspeti da se progura sa svojom muzikom, bez da poklekne pred potražnjom tržišta...

Favoritkinja Hajnalka je definitivno htela ponoviti priču Suzan Bojl, pa je pisano o njoj sve i svašta, kako je muž reagovao, gde radi, šta je dodatno radila da bi stigla na audiciju... uglavnom, pucalo se na sažaljenje kod ljudi... žena definitivno ima glas, ali da ima takav glas da pobedi u finalu :jok:

Ona grupa ''Čudesmo'' mi je samo prvi put bila čudesna, sa muzikom, instrumentima i glasom te devojke... sve ostalo - ni nalik...

Drugi koji bi mogli, po meni, biti pobednici su plesna grupa ''Continuum (nešto)'' E, ta grupa mladića i devojaka je zaista svaki put delovala vrlo uigrano i ovaj sinoćni nastup im je bio odličan :) plus više što su pozvali onog usnog harmonikaša koji je samo začinio nastup da bude još bolji :uredu:

Sve u svemu - pobednica do sinoć, mi je bila sasvim neuočljiva i nepoznata :hmm: Slažem se sa Aiko, ubola je dobru pesmu, otpevala je najbolje i to je to :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 8 meseci kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 8 meseci kasnije...
  • 9 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...