Idi na sadržaj

Preporučene poruke

I dalje ne razumem kako se to koristi, sta znace one # ispred svake poruke i KAKO covjek onda prati sve te silne porukice.. :ces:

To su ti hastagovi. Sa tom tarabicom, poruke se `slivaju` na posebnu stranicu. Tako mozes da ispratis neku aktuelnu temu, npr. PGS (prvi glas srbije), VB, ili vec neke zezancije (Traume iz detinjstva, Samokazem, Onokad, itd)...vec sta se `trenduje`

Meni je Tviter zanimljiv...

Volim tu guzvu zbrkanih misli...sarenih likova...

Malko sam zapratila previse novinara, te mi malo, malo, pa lajna prepuna politickih prepucavanja...ali, kako zapratim - tako i otpratim :roll:

Elem, nisam nesto zainteresovana ni za VIPovce....poznate face, ali mi je Ivan Tasovac omiljen :stid2:

Volim duhovite ljude i ima bisera paznje vrednih (pa neka su i `omrazeni` Uticajni).

Nastavicu se....:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:hhh:

U kom trenutku je Slavica Đukić Dejanović pomislila: "Baš bi bilo dobro da u Utisak nedelje odem obučena kao Simpova ugaona garnitura"?

by Sloba

:hhh:

Ako osetite divlju fizičku privlačnost prema večerašnjim gošćama Utiska nedelje, javite se najbližoj psihijatrijskoj stanici...

by Igor Brakus

Smuco, tema za tvitove ti je u Madzone :pst: :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 godinu kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 5 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...